Gratulacje!

Regulamin forum, informacje o działaniu strony.
Tutaj można również zgłaszać uwagi i pomysły odnośnie funkcjonowania i rozwoju forum
Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Gratulacje!

Post autor: VooR » 29 gru 2011, o 20:33

Witam i od razu na wstępie gratuluję inicjatywy! :)

Od jakiegoś czasu myślałem, że coś takiego by się przydało naszemu osiedlu (tym bardziej, że sporo lokalizacji już takie fora posiada i działają całkiem sprawnie).
Mam nadzieję, że forum uda się szybko rozruszać i będzie istotnym medium komunikacyjnym dla mieszkańców.

Mimo, że cierpię na chroniczny brak czasu, to ze swojej strony obiecuję regularne spamow... eee... pisanie znaczy się ;)
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2011, o 13:31
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: admin » 30 gru 2011, o 13:00

Dziękuję za miłe słowa.
Ja również mam nadzieję, że uda się rozruszać forum i będzie ono przydatne mieszkańcom.
Forum mieszkańców os. Stefana Batorego w Poznaniu - http://batorego.net
e-mail: os.batorego@gmail.com

osaka
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2012, o 20:48
Nr bloku: 31
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: osaka » 24 sty 2012, o 20:58

Mi już się przydało, bo mieszkam od niedawna i nie wiedziałem gdzie jest poczta :D .
in love with the dark side i'd found

Awatar użytkownika
j40i4
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2012, o 17:36
Nr bloku: 35
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: j40i4 » 25 sty 2012, o 07:34

Ja również gratuluję tej inicjatywy i mam nadzieję, że forum nie umrze śmiercią naturalną po jakimś czasie.
Dobrze, że pojawiły się ulotki informacyjne o forum, bo nie miałbym pojęcia, że coś takiego powstało. Obawiam się tylko, że duża część mieszkańców wywaliła te ulotki razem z dziesiątkami innych nie zauważywszy nawet, że informują o czymś ciekawym. Może znalazłby się jakiś kolejny pomysł dotarcia do wszystkich mieszkańców?...

Pytanie do admina - czy nasze forum ma lub mogłoby mieć jakiś formalny wpływ na działanie Administracji czy nawet Rady Osiedla? Czy można jakoś sformalizować istnienie tego forum, wymusić uznanie jego istnienia i sprawić, że poruszane tutaj kwestie i opinie wyrażane przez forumowiczów miałyby jakąś siłę sprawczą w w.w. instytucjach?

PozdraV

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2011, o 13:31
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: admin » 25 sty 2012, o 19:02

j40i4 pisze:Ja również gratuluję tej inicjatywy i mam nadzieję, że forum nie umrze śmiercią naturalną po jakimś czasie.
Dobrze, że pojawiły się ulotki informacyjne o forum, bo nie miałbym pojęcia, że coś takiego powstało. Obawiam się tylko, że duża część mieszkańców wywaliła te ulotki razem z dziesiątkami innych nie zauważywszy nawet, że informują o czymś ciekawym. Może znalazłby się jakiś kolejny pomysł dotarcia do wszystkich mieszkańców?...
Zdajemy sobie sprawę, że ulotki to nieidealny sposób reklamy forum ale jedyny, jaki póki co przyszedł do głowy :)
Jesteśmy zatem otwarci na sugestie w tym temacie.
Na pewno nie możemy liczyć na pomoc ze strony administracji. Jak już wspomniał jeden kolega po osiedlu buszuje aniołowa ciemnej strony mocy (PSM) i niszczy w zalążku wszelkie takie akcje :)
j40i4 pisze:Pytanie do admina - czy nasze forum ma lub mogłoby mieć jakiś formalny wpływ na działanie Administracji czy nawet Rady Osiedla? Czy można jakoś sformalizować istnienie tego forum, wymusić uznanie jego istnienia i sprawić, że poruszane tutaj kwestie i opinie wyrażane przez forumowiczów miałyby jakąś siłę sprawczą w w.w. instytucjach?
Forum obecnie nie ma żadnego formalnego wpływu. To inicjatywa społeczna.
Jednak, jeśli uda się nam przyciągnąć większą rzeszę mieszkańców, to administracja czy Rada Osiedla siłą rzeczy powinny się z nami liczyć.
Myślę nawet, że prędzej zdobędziemy wpływ na radę niż administrację.
Forum mieszkańców os. Stefana Batorego w Poznaniu - http://batorego.net
e-mail: os.batorego@gmail.com

osaka
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2012, o 20:48
Nr bloku: 31
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: osaka » 25 sty 2012, o 20:41

Nie liczyłbym na to, że ktoś z Rady Osiedla albo Administracji będzie wchodził na forum. Ale co za problem inaczej im zaprezentować wypracowane tutaj pomysły ;)
in love with the dark side i'd found

Awatar użytkownika
j40i4
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2012, o 17:36
Nr bloku: 35
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: j40i4 » 25 sty 2012, o 21:10

admin pisze:Jak już wspomniał jeden kolega po osiedlu buszuje aniołowa ciemnej strony mocy (PSM) i niszczy w zalążku wszelkie takie akcje :)
Nic tak nie mobilizuje do działania jak takie właśnie "problemy"... 8-)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2011, o 13:31
Kontakt:

Re: Gratulacje!

Post autor: admin » 25 sty 2012, o 22:01

osaka pisze:Nie liczyłbym na to, że ktoś z Rady Osiedla albo Administracji będzie wchodził na forum. Ale co za problem inaczej im zaprezentować wypracowane tutaj pomysły ;)
Nie o to chodzi, żeby wchodzili na forum... choć może będą obserwować nasz underground prewencyjnie :)
Chodzi przede wszystkim o to, żeby zaktywizować mieszkańców i efektywnie działać razem (m. in. pisząc wspólne wnioski itp.).
Może przy kolejnych wyborach do rady umieścimy tam swoich ludzi :)
Forum mieszkańców os. Stefana Batorego w Poznaniu - http://batorego.net
e-mail: os.batorego@gmail.com

ODPOWIEDZ