[Blok 55-54] Podziękowanie za udzielenie pierwszej pomocy

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Mike
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2017, o 21:23
Nr bloku: 57

[Blok 55-54] Podziękowanie za udzielenie pierwszej pomocy

Post autor: Mike » 17 paź 2017, o 21:29

Dobry wieczór,
Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w udzielenie mi pierwszej pomocy po wypadku kolarskim jakiego doznałem w niedzielę 15 października ok. godziny 12:30 w okolicach bloku 55 i 54. Serce roście dowiadując się, że nawet w czasach obojętności i zabiegania jesteście gotowi udzielić pomocy nieznajomej osobie. Sam jako ratownik, który już nie jednej osobie pomagał bardzo dziękuję jeszcze raz. Niestety nic nie pamiętam z tego zdarzenia, więc jeśli jest tu jakikolwiek świadek to prosiłbym o kontakt. Mam nadzieję, że stało się to z mojej winy i nikt inny w tym nie uczestniczył i po prostu nie uciekł. Chciałbym się po prostu upewnić. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam M.

typhoon
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2012, o 10:44

Re: [Blok 55-54] Podziękowanie za udzielenie pierwszej pomoc

Post autor: typhoon » 4 lis 2017, o 21:47

Miło wiedzieć, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomóc w potrzebie.
Jednak jeśli rzeczywiście zdarzył się wypadek i Ty straciłeś przytomność, to drugi uczestnik powinien zostać na miejscu.

Anmro
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2022, o 19:09
Nr bloku: 55

Re: [Blok 55-54] Podziękowanie za udzielenie pierwszej pomocy

Post autor: Anmro » 28 sty 2022, o 19:20

Dobry wieczór,
Samego wypadku nie widziałam, ale byłam zaraz po. Świadkowie, którzy widzieli moment wypadku, mówili że był Pan sam.
Wiem, że minęło już kilka lat, ale jakby nadal Pan chciał się czegoś dowiedzieć i ,,zamknąć" tą sprawę to napisałam na priv.

ODPOWIEDZ