Warsztaty samochodowe

Adresy przydatne dla mieszkańców osiedla
Trosis
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2012, o 11:07
Nr bloku: 17

Warsztaty samochodowe

Post autor: Trosis » 30 sty 2012, o 11:17

Może ktoś poda adresy okolicznych warsztatów samochodowych. Od niedawna mieszkam na tym osiedlu i nie bardzo znam okolice, a nie chce jechać przez cały Poznań do mechanika którego znam.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: andy » 30 sty 2012, o 22:50

O jaką markę samochodu chodzi?

Trosis
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2012, o 11:07
Nr bloku: 17

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: Trosis » 30 sty 2012, o 23:06

Renault Twingo, konkretnie w tym momencie chodzi mi o diagnostykę, możliwość podłączenia pod komputer.

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: VooR » 31 sty 2012, o 10:18

Jeśli chodzi o Renault, to nie ma lepszego warsztatu jak RENO na ul. Kolejowej. Nie jest to na naszym osiedlu, ale warto się przejechać - mimo, że warsztat nie wygląda, to kolesie mega fachowi (byli mechanicy ASO) i ceny mają bardzo dobre. Teraz mam inną markę, ale serwisowałem poprzednią furę u nich i byłem zawsze zadowolony.
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: andy » 31 sty 2012, o 16:47

Ja mogę polecić dobrego i niedrogiego elektryka.
Mnie osobiście za 40 zł naprawił rozrusznik, gdy inni chcieli min. 100 zł.

Jest całkiem blisko - ul. Suszki 3 (od Obornickiej)

Awatar użytkownika
j40i4
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2012, o 17:36
Nr bloku: 35
Kontakt:

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: j40i4 » 31 sty 2012, o 18:59

A jeśli chodzi o Opla, to polecam warsztat naprzeciwko wież telewizyjnych, wjazd na teren posesji prawie z przystanku autobusowego przy stacji benzynowej.

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Warsztaty samochodowe

Post autor: gustarballs1983 » 2 lut 2012, o 00:12

Jeden warsztat jest na ulicy umultowskiej przy skręcie na osiedlową pływalnie znajduje się tam budynek typu bliżniak (ostatni lub pierwszy z serii domków jednorodzinnych - zalezy z ktróej strony jechać) z jednej strony jest mechanik z drugiej hotel (dawniej "dom uciech cielesnych" VIP), tego akurat nie polecam. następny na ulicy wojciechowskiego vis'a'vi stacji statoil jest Pol Car autoryzowany sewis fiata i ogólnie włoskiego etc.

w morasku (tam gdzie jedzie autobus 88) jest warsztat samochodowy i lakiernia. Lakiernika poznałem osobiscie bo jest rodziną mojego byłego pracodawcy i razem byliśmy w delegacji za granicą. podobno aby się wepchnąć przed kolejkę trzeba mu upiec ciasto domowej roboty (takie z kremem na maśle, bez syfu w stylu proszek do pieczenia) ale to dopiero przy kolejnych wizytach, podobno za pierwszym razem nie przepuszczą czekania w kolejce.

Pozdrawiam
Gus T.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ