kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: gustarballs1983 » 28 maja 2012, o 17:46

tak w zupełności się zgadzam że akcje podejmowane przez PSM w związku z renowacją naszego osiedla są nie tylko kpiną wobec mieszkańców ale są również kpiną w porównaniu z remontami na pozostałych osiedlach.

takim małym off topem... dobitnym pokazem kpiny z mieszkańców była tegoroczna majówka Country....
zamiast Lonstara przyjechała banda klezmerów których się nawet słuchać nie dało bo aż uszy krwawiły od tego fałszowania i rzępolenia,
najgorsze jest to ,że wszystko pieczętowała swoją osobą Lonstarowa.
Pozdrawiam
Gus T.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Najki
Posty: 34
Rejestracja: 21 sty 2013, o 18:43

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: Najki » 24 sty 2013, o 20:34

Witam,

Akurat chcę kupić mieszkanie w starej części Batorego i zainteresował mnie ten wątek. Czy naprawdę w tych blokach jest tak zimno? Oglądałem u Was mieszkanie 65m2 narożnikowe na 4 piętrze na skraju osiedla. Niestety mam wątpliwości właśnie z uwagi na to, że mieszkanie jest narożnikowe/szczytowe, a moja dziewczyna jest zmarzluchem :) Może ktoś z Was mieszka w szczytowym mieszkaniu na Batorego i może się rzetelnie wypowiedzieć?

Pozdrawiam,
Najki

darula89
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2012, o 23:09
Nr bloku: 7

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: darula89 » 25 sty 2013, o 21:02

tez mieszkam na 4tym pietrze naprzeciwko lasu, co prawda nie na szczycie bloku, ale jesli chodzi o nasze mieszkanie, to tylko podczas duzych mrozow otwieramy grzejniki max na "3", a jezeli temp. na dworze wynosi ok. -5 to w domu jest cieplo, niektorzy nawet przychodzac do nas mowia zebysmy zakrecili grzejniki, bo jest goraco (podczas gdy grzejniki caly czas sa wylaczone) :)

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: gustarballs1983 » 27 sty 2013, o 22:21

zimą owszem jest czasem zimno ale nie jest to nic czego nie mogła by załatwić wymiana okien lub odkręcenie "kalafiorów" na "3"
mieszkam na 4tym piętrze i latem niesamowity nagar bije od dachu także dodatkową izolację termiczną uważam za wręcz niezbędną bo latem nie idzie wyrobić. wręcz jak się wejdzie na drabinę i postoi z głową bliżej dachu (choćby czyszcząc od góry szafy z kurzu) to można ducha wyzionąć
przynajmniej rury wreszcie wymienili na PCV :D i ciepła woda jak leci z kranu to się przynajmniej teraz czuje że jest ciepła a nie jak za czasów stalowych rur letnia.., a jak się kamień wypłucze do reszty z instalacji w mieszkaniu to będzie miodzio...
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Najki
Posty: 34
Rejestracja: 21 sty 2013, o 18:43

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: Najki » 29 sty 2013, o 20:50

Szkoda, że akurat nie trafił się nikt kto mieszka w narożnikowym, ale i tak rzuciliście mi jakieś światło na sytuację. Dziękuję :)

madamew
Posty: 3
Rejestracja: 3 mar 2014, o 10:54
Nr bloku: 19

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: madamew » 19 gru 2014, o 21:20

Podbijam temat. Czy ktokolwiek z Państwa wie o planach ocieplenia bloków?

batory
Posty: 78
Rejestracja: 10 cze 2012, o 13:24

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: batory » 22 gru 2014, o 21:32

Ogólnie sprawa elewacji, estetyki, dodatkowej izolacji termicznej budynków na os. Batorego jest obecnie omawiana przez radę osiedla. Konkrety będzie można pewnie poznać w pierwszym kwartale 2015r. Nic nie jest przesądzone, w wyniku "dyskusji" może nie dojść do żadnych zmian.

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: gustarballs1983 » 27 mar 2015, o 14:00

Witam ..
koniec I kwartału 2015 już za pasem jeszcze tylko miesiąc
To jak tam @ batory są już jakieś konkrety w sprawie izolacji termicznej bloków??
Pozdrawiam
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

madamew
Posty: 3
Rejestracja: 3 mar 2014, o 10:54
Nr bloku: 19

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: madamew » 17 lis 2015, o 12:54

Podbijam znowu. Czy ktoś z Państwa wie coś na ten temat?

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Post autor: gustarballs1983 » 18 lis 2015, o 14:19

Zapewne orientuje się Pan/Pani że rury w pionach na plastiki wymieniono już jakieś 2 lata temu..
co zaś do ocieplenia budynków to cisza jak makiem zasiał i nikt pary z ust puścić nie chce, a przecież bloki są w fatalnym stanie. Te śmieszne małe kwadratowe kamyczki którymi wielka płyta była wypełniona żeby zabezpieczyć beton przed pękaniem wypadają w astronomicznym tempie. Dopiero jak beton zaczyna pękać w stopniu znacznym i zaczyna być widać gołe zbrojenia to coś z tym zrobią i nie powiem wygląda wtedy nawet całkiem nieźle, no ale kuźwa nie jedna płytę tylko niech cały blok mi tak zrobią :evil:
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ