Gratulacje!

Regulamin forum, informacje o działaniu strony.
Tutaj mo┼╝na r├│wnie┼╝ zg┼éasza─ç uwagi i pomys┼éy odno┼Ťnie funkcjonowania i rozwoju forum

Gratulacje!

Postprzez VooR » 29 gru 2011, o 19:33

Witam i od razu na wst─Öpie gratuluj─Ö inicjatywy! :)

Od jakiego┼Ť czasu my┼Ťla┼éem, ┼╝e co┼Ť takiego by si─Ö przyda┼éo naszemu osiedlu (tym bardziej, ┼╝e sporo lokalizacji ju┼╝ takie fora posiada i dzia┼éaj─ů ca┼ékiem sprawnie).
Mam nadzieję, że forum uda się szybko rozruszać i będzie istotnym medium komunikacyjnym dla mieszkańców.

Mimo, ┼╝e cierpi─Ö na chroniczny brak czasu, to ze swojej strony obiecuj─Ö regularne spamow... eee... pisanie znaczy si─Ö ;)
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."
VooR

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 gru 2011, o 19:27
Nr bloku: 41

Re: Gratulacje!

Postprzez admin » 30 gru 2011, o 12:00

Dziękuję za miłe słowa.
Ja również mam nadzieję, że uda się rozruszać forum i będzie ono przydatne mieszkańcom.
Forum mieszkańców os. Stefana Batorego w Poznaniu - http://batorego.net
e-mail: os.batorego@gmail.com
admin
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 12:31

Postprzez osaka » 24 sty 2012, o 19:58

Mi już się przydało, bo mieszkam od niedawna i nie wiedziałem gdzie jest poczta :D .
in love with the dark side i'd found
osaka

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 19:48
Nr bloku: 31

Postprzez j40i4 » 25 sty 2012, o 06:34

Ja r├│wnie┼╝ gratuluj─Ö tej inicjatywy i mam nadziej─Ö, ┼╝e forum nie umrze ┼Ťmierci─ů naturaln─ů po jakim┼Ť czasie.
Dobrze, ┼╝e pojawi┼éy si─Ö ulotki informacyjne o forum, bo nie mia┼ébym poj─Öcia, ┼╝e co┼Ť takiego powsta┼éo. Obawiam si─Ö tylko, ┼╝e du┼╝a cz─Ö┼Ť─ç mieszka┼äc├│w wywali┼éa te ulotki razem z dziesi─ůtkami innych nie zauwa┼╝ywszy nawet, ┼╝e informuj─ů o czym┼Ť ciekawym. Mo┼╝e znalaz┼éby si─Ö jaki┼Ť kolejny pomys┼é dotarcia do wszystkich mieszka┼äc├│w?...

Pytanie do admina - czy nasze forum ma lub mog┼éoby mie─ç jaki┼Ť formalny wp┼éyw na dzia┼éanie Administracji czy nawet Rady Osiedla? Czy mo┼╝na jako┼Ť sformalizowa─ç istnienie tego forum, wymusi─ç uznanie jego istnienia i sprawi─ç, ┼╝e poruszane tutaj kwestie i opinie wyra┼╝ane przez forumowicz├│w mia┼éyby jak─ů┼Ť si┼é─Ö sprawcz─ů w w.w. instytucjach?

PozdraV
j40i4

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 16:36
Nr bloku: 35

Postprzez admin » 25 sty 2012, o 18:02

j40i4 napisa┼é(a):Ja r├│wnie┼╝ gratuluj─Ö tej inicjatywy i mam nadziej─Ö, ┼╝e forum nie umrze ┼Ťmierci─ů naturaln─ů po jakim┼Ť czasie.
Dobrze, ┼╝e pojawi┼éy si─Ö ulotki informacyjne o forum, bo nie mia┼ébym poj─Öcia, ┼╝e co┼Ť takiego powsta┼éo. Obawiam si─Ö tylko, ┼╝e du┼╝a cz─Ö┼Ť─ç mieszka┼äc├│w wywali┼éa te ulotki razem z dziesi─ůtkami innych nie zauwa┼╝ywszy nawet, ┼╝e informuj─ů o czym┼Ť ciekawym. Mo┼╝e znalaz┼éby si─Ö jaki┼Ť kolejny pomys┼é dotarcia do wszystkich mieszka┼äc├│w?...

Zdajemy sobie sprawę, że ulotki to nieidealny sposób reklamy forum ale jedyny, jaki póki co przyszedł do głowy :)
Jeste┼Ťmy zatem otwarci na sugestie w tym temacie.
Na pewno nie mo┼╝emy liczy─ç na pomoc ze strony administracji. Jak ju┼╝ wspomnia┼é jeden kolega po osiedlu buszuje anio┼éowa ciemnej strony mocy (PSM) i niszczy w zal─ů┼╝ku wszelkie takie akcje :)

j40i4 napisa┼é(a):Pytanie do admina - czy nasze forum ma lub mog┼éoby mie─ç jaki┼Ť formalny wp┼éyw na dzia┼éanie Administracji czy nawet Rady Osiedla? Czy mo┼╝na jako┼Ť sformalizowa─ç istnienie tego forum, wymusi─ç uznanie jego istnienia i sprawi─ç, ┼╝e poruszane tutaj kwestie i opinie wyra┼╝ane przez forumowicz├│w mia┼éyby jak─ů┼Ť si┼é─Ö sprawcz─ů w w.w. instytucjach?

Forum obecnie nie ma żadnego formalnego wpływu. To inicjatywa społeczna.
Jednak, je┼Ťli uda si─Ö nam przyci─ůgn─ů─ç wi─Öksz─ů rzesz─Ö mieszka┼äc├│w, to administracja czy Rada Osiedla si┼é─ů rzeczy powinny si─Ö z nami liczy─ç.
My┼Ťl─Ö nawet, ┼╝e pr─Ödzej zdob─Ödziemy wp┼éyw na rad─Ö ni┼╝ administracj─Ö.
admin
Administrator

Postprzez osaka » 25 sty 2012, o 19:41

Nie liczy┼ébym na to, ┼╝e kto┼Ť z Rady Osiedla albo Administracji b─Ödzie wchodzi┼é na forum. Ale co za problem inaczej im zaprezentowa─ç wypracowane tutaj pomys┼éy ;)
in love with the dark side i'd found
osaka

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 19:48
Nr bloku: 31

Postprzez j40i4 » 25 sty 2012, o 20:10

admin napisa┼é(a):Jak ju┼╝ wspomnia┼é jeden kolega po osiedlu buszuje anio┼éowa ciemnej strony mocy (PSM) i niszczy w zal─ů┼╝ku wszelkie takie akcje :)

Nic tak nie mobilizuje do dzia┼éania jak takie w┼éa┼Ťnie "problemy"... 8-)
j40i4

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 16:36
Nr bloku: 35

Postprzez admin » 25 sty 2012, o 21:01

osaka napisa┼é(a):Nie liczy┼ébym na to, ┼╝e kto┼Ť z Rady Osiedla albo Administracji b─Ödzie wchodzi┼é na forum. Ale co za problem inaczej im zaprezentowa─ç wypracowane tutaj pomys┼éy ;)

Nie o to chodzi, ┼╝eby wchodzili na forum... cho─ç mo┼╝e b─Öd─ů obserwowa─ç nasz underground prewencyjnie :)
Chodzi przede wszystkim o to, ┼╝eby zaktywizowa─ç mieszka┼äc├│w i efektywnie dzia┼éa─ç razem (m. in. pisz─ůc wsp├│lne wnioski itp.).
Mo┼╝e przy kolejnych wyborach do rady umie┼Ťcimy tam swoich ludzi :)
admin
Administrator

Powr├│t do Regulamin i sprawy zwi─ůzane z dzia┼éaniem forum

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u