Nowy Mieszkaniec - Zaradzenie Problemu z Parkowaniem

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Nowy Mieszkaniec - Zaradzenie Problemu z Parkowaniem

Post autor: Rob » 1 paź 2023, o 21:00

obiektywnie pisze:
26 wrz 2023, o 13:17
Buhahaha musisz miec nudne zycie zeby interesowac sie tym kto gdzie parkuje :D
Nudne i żałosne - to są Twoje wypowiedzi :)

obiektywnie
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2023, o 12:50
Nr bloku: 41

Re: Nowy Mieszkaniec - Zaradzenie Problemu z Parkowaniem

Post autor: obiektywnie » 7 paź 2023, o 16:23

Slaba prowo

Zebami I na smyczy bedziesz mi z karoserii sciagal kutasa.

quote=Poznaniak2025 post_id=3987 time=1666289810 user_id=4486]
Witam Sąsieladów z Osiedla Batorego - 82

Z dniem 1 Listopada będę miał przyjemność zamieszkać na osiedlu tak przyjaznym i wyjątkowym jakim jest Os.Batorego.

Przez pewien czas miałem okazję zapoznać się z problemami jakie Państwa osiedle musi że tak to nazwę znosić ale jedno nie daje Mi spokoju i z chęcią postaram się ku temu pomoc na swój możliwy sposób ale to przedstawie poniżej :

Zwracam się ze skromną prośbą a jednocześnie opisaniem bardzo dobrze znanych sytuacji na Naszym osiedlu jakim jest :

- Nielegalne Parkowanie - na miejscach które nie są do tego w żadnym stopniu legalne - w skrócie widzę osobiście na codzień o różnych porach dnia i nocy że auta parkują praktycznie wszędzie a już nie wspominając o tym że najczęściej przy wiatach i na " skrętach '" wyjazdowych z tuneli.

Jak wszyscy mogą to zauważyć dziesiątki postów na ten temat i nawet blok zakładanych przez straż miejską też nie dają rezultatów .Co za tym idzie że widocznie na to nie ma siły ale z wielką przyjemnością chciałbym poinformować że od nowego miesiąca lub od ostatniego miesiąca jakim będzie to grudzień - auta zaparkowane w sposób nie prawidłowy będą miały za dnia lub w ciągu nocy - miłą lub nie miłą niespodziankę w postaci :

Jednej lub Kilku Naklejek na Szyby w postaci dobrze znanej na całym świecie .

Nie będę tutaj opisywał zdania i opisu ale mam nadzieję że dzięki takiej naklejce na szybie każda osoba która zaparkuje w sposób nie legalny to może w końcu się nauczy - znaleźć kilka minut więcej na to żeby poszukać miejsca parkingowego a nie miejsca na tzn - nie legalnu - więc drodzy Sąsiedzi .

Mam wielką nadzieję że taki sposób pomoże a nawet jeżeli nie to sam fakt że takie osobie które się nie potrafią dostosować to życzę powodzenia jeżeli chodzi o usuwanie z szyb naklejek które są jak na złość niezmiernie trudne do usunięcia.

Życzę udanego wieczoru i oby Nasze osiedle było tylko lepsze.
[/quote]

obiektywnie
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2023, o 12:50
Nr bloku: 41

Re: Nowy Mieszkaniec - Zaradzenie Problemu z Parkowaniem

Post autor: obiektywnie » 7 paź 2023, o 16:29

Malomiasteczkowe wiesniaki zbyt duzo czasu podgladaja zycie innych zza firanki. A na klatce kurz I bagno, bo sie na sprzataczke placicnie chce. Bo PINIADZY szkoda buhahaha konfident ktory naklei mi karnego kutasa bedzie tym wybranym

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: Nowy Mieszkaniec - Zaradzenie Problemu z Parkowaniem

Post autor: Elvira29 » 7 paź 2023, o 17:27

obiektywnie pisze:
7 paź 2023, o 16:23
[Cytując Poznaniak2025] auta zaparkowane w sposób nie prawidłowy będą miały za dnia lub w ciągu nocy - miłą lub nie miłą niespodziankę w postaci: Jednej lub Kilku Naklejek na Szyby w postaci dobrze znanej na całym świecie.
To już było i nic nie dało. Lepszy efekt dają 3 blokady pod rząd.
Zebami I na smyczy bedziesz mi z karoserii sciagal kutasa.
Straż ci ściągnie blokadę. Ale oczywiście nie za darmo! :)

ODPOWIEDZ