[Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Nemesis96
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2022, o 21:01
Nr bloku: 79

[Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Nemesis96 » 5 cze 2022, o 21:05

Czy wy też słyszycie na całe osiedle głośną muzykę pochodzącą z jednego z mieszkań. Prawie że codziennie puszczana jest muzyka na cały regulator, zwracanie uwagi jak i skarga do administracji nie pomogła.

Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Stefan » 5 cze 2022, o 21:34

Rob już kilkukrotnie pisał na forum, co się robi w takich przypadkach - tel. 997.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Rob » 6 cze 2022, o 18:42

Dokładnie tak.
Administracja jeśli nawet powiadomi właściciela, to ten nigdy nie narobi smrodu swoim chlebodawcom.
A policja - jak najbardziej.

@2up:

Zanim wezwiesz - nagraj filmik dokumentujący to o czym napisałeś.

Mieszkaniec40
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2022, o 06:56
Nr bloku: 82

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Mieszkaniec40 » 6 cze 2022, o 21:11

Szczerze mówiąc to ciekaw jestem ile razy na te same tematy będą jeszcze poruszane.

A nawet jeżeli to już każdy ma do tego jak najbardziej prawo i nawet puszczać na cały regulator muzykę ale ważne żeby punkt - 22:00 była cisza .

I najwygodniej żeby to robił w Piątek i Sobotę ale każdy niech robi na co prawo pozwala ale z granicami.

Wszystko tylko byście zgłaszali na :

Straż Miejską
Policję
Administrację
Właścicieli Mieszkań

Ludzie mieszkajcie jak mieszkacie i żyjcie swoim życiem a nie ciągle coś nie pasuje i nie odpowiada i tylko by zaganiać i bawić się w nie wiadomo kogo.

8-) 8-) 8-) 8-)

Nemesis96
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2022, o 21:01
Nr bloku: 79

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Nemesis96 » 6 cze 2022, o 22:22

Mieszkaniec40 pisze:
6 cze 2022, o 21:11

A nawet jeżeli to już każdy ma do tego jak najbardziej prawo i nawet puszczać na cały regulator muzykę ale ważne żeby punkt - 22:00 była cisza .

8-) 8-) 8-) 8-)
No tak nie do końca tylko żeby po 22 było cicho.

Art. 51 § 1.k.w. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicz­nym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Mieszkaniec40
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2022, o 06:56
Nr bloku: 82

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Mieszkaniec40 » 7 cze 2022, o 17:16

Oczywiście tutaj jak najbardziej się zgadzam i od tego nie powinno być żadnego wyjątku.
Chcą się bawić a co za tym idzie co to za zabawa bez muzyki ale 22:00 to wtedy cisza bez żadnego ale....lub z szacunkiem i kultura puszczanie muzyki także tutaj oczywiście jak najbardziej się zgadzam

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [Blok 77c] Głośna muzyka na całe osiedle

Post autor: Rob » 10 cze 2022, o 21:05

@ Mieszkaniec40:
Szczerze mówiąc to ciekaw jestem ile razy na te same tematy będą jeszcze poruszane.
Tyle ile będzie potrzeba.
A nawet jeżeli to już każdy ma do tego jak najbardziej prawo i nawet puszczać na cały regulator muzykę ale ważne żeby punkt - 22:00 była cisza .
Wskaż mi w art. 51KW § 1 i 2 zapis mówiący o 22:00. Cisza nocna jest formą umowną. Gdy muzyka czy impreza za ścianą zakłóca mój spokój - wzywam policję i po zawodach. Gdy chcę posłuchać głośno - zakładam słuchawki. Luksus i wolność kosztuje. Nie stać delikwenta na dobre słuchawki - niech słucha tak, aby nie przeszkadzać sąsiadom.
Wszystko tylko byście zgłaszali na :
Ja polecam policję i straż miejską. Co do 2 pozostałych - poczytaj moje wcześniejsze posty.
Ludzie mieszkajcie jak mieszkacie i żyjcie swoim życiem a nie ciągle coś nie pasuje i nie odpowiada i tylko by zaganiać i bawić się w nie wiadomo kogo.
Sam chyba się pogubiłeś w swoim słowotoku...
Ja się w nikogo nie bawię. Nie mieszkam na pustyni. Ty również.
Dlaczego zabawa dla jednych, ma oznaczać dyskomfort dla innych...? Jeśli ktoś tego nie rozumie - mandaty nauczą pokory i tyle.

ODPOWIEDZ