[79/80] Regularne imprezy

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Elvira29 » 31 sie 2021, o 22:45

Dokładnie jak mówisz, Rob.

Anna1234
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2021, o 08:14
Nr bloku: 79

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Anna1234 » 1 wrz 2021, o 07:35

Rob pisze:
31 sie 2021, o 22:39
@ Anna1234:
wolę jednak imprezę raz na dwa tygodnie niż dziecko
No to jesteśmy w różnych obozach.
Serio powiedz mi czy wolisz dźwięk ryku dziecka czy muzyki zza ściany ? Ja wybieram to drugie.
Po 22 ani jedno, ani drugie. Ale gdy jest to nieświadomy maluszek - wkładam stopery i śpię. Gdy jest to urządzana z PREMEDYTACJĄ impreza, lub nawet głośne rozmowy po 22 - wzywam policję.

Może i jest to nieświadomy maluszek ale rodzice chyba są świadomi że ich dziecko drze się całymi dniami albo biega po korytarzu. Ich też powinno się karać za to że nie umieją się zajmować dzieckiem. Czyli chcesz mi powiedzieć że wolisz codziennie spać w stoperach bo to przecież niewinny bombelek. A jak raz na 2 tygodnie leci muzyka to wzywasz policję ? Sorry ale to jakaś paranoja :D nawet rozmowy po 22 przeszkadzają a dziecko nie :D śmieszne :D Kończąc rozmowę na ten temat serio podziwiam was że chce wam się zgłaszać to wszystko i macie na to czas.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Rob » 2 wrz 2021, o 16:35

@ Anna1234:
Widzę, że manipulujesz wypowiedziami innych. Od razu Ci wyjaśnię, że ja tego nie toleruję. Ale do rzeczy...

Może i jest to nieświadomy maluszek ale rodzice chyba są świadomi że ich dziecko drze się całymi dniami albo biega po korytarzu.
Mówiąc maluszek, miałem na myśli dziecko jeszcze nie biegające czy jeżdżące na hulajnodze po korytarzu. A takowa grupa wiekowa - MOŻE WSZYSTKO i jeśli tego jeszcze nie rozumiesz - to jesteś jeszcze osobą nie przystosowaną do dorosłego życia!
Ich też powinno się karać za to że nie umieją się zajmować dzieckiem.
Wszystko zależy od stopnia i częstotliwości hałasu. Jestem ciekaw, jak Ty będziesz potrafiła się zajmować swoim.
Czyli chcesz mi powiedzieć że wolisz codziennie spać w stoperach bo to przecież niewinny bombelek.
A kto Ci powiedział, że codziennie? Częściej śpię w stoperach przez imprezowiczów, którym się (podobnie jak Tobie) wydaje, że im się wszystko należy! Ale to tylko do przyjazdu policji. 500zł mandatu skutecznie imprezowiczów wycisza :)
A jak raz na 2 tygodnie leci muzyka to wzywasz policję ?
Oczywiście. A co w tym widzisz dziwnego?!
Sorry ale to jakaś paranoja :D nawet rozmowy po 22 przeszkadzają a dziecko nie
Głośne rozmowy po 22 mi przeszkadzają. Zresztą nie tylko mi. Jeśli ja potrafię wyciszyć głośność rozmów, od 22 słuchać muzyki w słuchawkach - dlaczego inni nie mogą? W czym są lepsi ode mnie?
Kończąc rozmowę na ten temat serio podziwiam was że chce wam się zgłaszać to wszystko i macie na to czas.
Dziękuję za podziw dla naszej KONSEKWENTNEJ ekipy :)
Uwierz mi, że wolałbym żyć wokół ludzi normalnych, wyrozumiałych i empatycznych. Ale gdy pewna grupa nie potrafi uszanować spokoju innych - wzywam policję z automatu. Ludzi normalnych, takie działania nie dziwią!

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Elvira29 » 2 wrz 2021, o 16:38

Anna1234 jest niestety nieprzystosowaną do życia osobą...

Awatar użytkownika
Nocna Straż
Posty: 73
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 20:37
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Nocna Straż » 2 wrz 2021, o 16:41

To prawda. Używa pustych argumentów, które niejeden raz słyszałem od imprezowiczów. Ale teraz już z takimi nie negocjuję i nie dyskutuję. Policja robi to lepiej! :)

Anna1234
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2021, o 08:14
Nr bloku: 79

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Anna1234 » 3 wrz 2021, o 07:21

Rob pisze:
2 wrz 2021, o 16:35
@ Anna1234:
Widzę, że manipulujesz wypowiedziami innych. Od razu Ci wyjaśnię, że ja tego nie toleruję. Ale do rzeczy...

Może i jest to nieświadomy maluszek ale rodzice chyba są świadomi że ich dziecko drze się całymi dniami albo biega po korytarzu.
Mówiąc maluszek, miałem na myśli dziecko jeszcze nie biegające czy jeżdżące na hulajnodze po korytarzu. A takowa grupa wiekowa - MOŻE WSZYSTKO i jeśli tego jeszcze nie rozumiesz - to jesteś jeszcze osobą nie przystosowaną do dorosłego życia!
Ich też powinno się karać za to że nie umieją się zajmować dzieckiem.
Wszystko zależy od stopnia i częstotliwości hałasu. Jestem ciekaw, jak Ty będziesz potrafiła się zajmować swoim.

Moje dziecko nie będzie nikomu przeszkadzało.bo będzie wychowywało się poza miastem nie w bloku więc jeśli będzie chciało będzie sobie biegać krzyczeć to nikomu nie będzie to przeszkadzało chyba że mi. Konsekwencji nadal tu nie widzę bo dla mnie hałas to hałas więc wy jesteście niekonsekwentni. Imprezy mam już za sobą więc nie imprezuje w mieszkaniu na osiedlu ale nie przeszkadza mi imprezowanie co jakiś czas innych. Dziwię się czemu nie pracujecie ( a może pracujecie ) w straży miejskiej albo policji. Po części byście robili to co lubicie i jeszcze by wam za to płacili :D wy nie lubicie imprezowiczów ja nie lubię drących się dzieci i tyle.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Rob » 3 wrz 2021, o 11:05

@ Anna 1234:
Konsekwencji nadal tu nie widzę bo dla mnie hałas to hałas więc wy jesteście niekonsekwentni.
Proponuję, abyś zaczęła czytać ze zrozumieniem.
nie przeszkadza mi imprezowanie co jakiś czas innych.
Twój wybór. Ja mam inne podejście.
Dziwię się czemu nie pracujecie ( a może pracujecie ) w straży miejskiej albo policji.
Bo wolimy być niezależni i przez to często - bardziej skuteczni, niż mundurowi.
Po części byście robili to co lubicie i jeszcze by wam za to płacili
Jesteśmy społecznikami. Robimy to z misji, z pasji i z chęci pomocy tym, którzy myślą jak my.
Ludzi z Twoim podejściem i poglądami jest (na szczęście) niewielu...

yakcoby
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2021, o 23:06
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: yakcoby » 4 wrz 2021, o 21:34

Nocna Straż pisze:
30 sie 2021, o 23:12
yakcoby pisze:
21 sie 2021, o 23:08
ciekawe, że "nocne loty" które są na kampusie co ok dwa tygodnie dzięki którym całe osiedle pewnie nie śpi wam nie przeszkadzają.
Możesz napisać coś o tym więcej? Chętnie się przyjrzymy tematowi.
Odnoszę wrażenie, że osobom zgłaszającym każdą posiadówkę lekko po 22 przeszkadza nie tyle hałas, ile fakt że sąsiedzi mają życie towarzyskie. :D
@Cloney:
To jest klasyczne, puste tłumaczenie imprezowiczów. Jeśli uważasz, że życie towarzyskie jest możliwe jedynie drąc papę, to kiepsko to o Tobie świadczy!
cóż mam więcej mówić, są to złoty samochodowe, z każdego miejsca ich wyganiają to teraz przyczołgali się na kampus morasko i robią hałas - NP DZISIAJ są i tak będzie do ok 23.

Awatar użytkownika
Nocna Straż
Posty: 73
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 20:37
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Nocna Straż » 5 wrz 2021, o 10:17

Nie dochodzą do mnie te dźwięki z Moraska. Inaczej dawno byłby temat ogarnięty. Ale chętnie zajmę się sprawą.

Przydadzą się jakieś filmiki z takich zlotów. Wtedy można oficjalnie przekazać materiał policji i patrole będą ten (nieco zapomniany teren) częściej patrolować.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: andy » 10 wrz 2021, o 20:38

yakcoby pisze:
21 sie 2021, o 23:08
ciekawe, że "nocne loty" które są na kampusie co ok dwa tygodnie dzięki którym całe osiedle pewnie nie śpi wam nie przeszkadzają.
A już myślałem, że tylko ja to słyszę. Nawet chyba częściej niż co 2 tygodnie.

ODPOWIEDZ