[79/80] Regularne imprezy

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
wielki_fan_ciszy
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, o 20:21

[79/80] Regularne imprezy

Post autor: wielki_fan_ciszy » 25 cze 2021, o 15:51

impreza.jpg
ogłoszenie w klatce
impreza.jpg (83.61 KiB) Przejrzano 7787 razy
Drodzy Sąsiedzi. Ten Pan robi imprezy średnio co dwa tygodnie. Czy tylko mi to przeszkadza ?

Anna1234
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2021, o 08:14
Nr bloku: 79

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Anna1234 » 7 lip 2021, o 08:19

Fakt robi często imprezy ale bez przesady :D zazwyczaj około 22/23 zwijają się na miasto (słychać jak apelują o zbieranie się do taxowek). Bardziej denerwują mnie ludzie ukraińskiego pochodzenia na niektórych balkonach którzy głośno gadają i puszczają muzykę. Mam wrażenie że na osiedlu ludzie są bardzo przewrażliwieni i to młodzi ludzie. Mnie strasznie irytuje ciągle płaczące dziecko całymi dniami za ścianą no ale nie wzywam straży. Bez przesady. Jeśli ktoś kocha cisze to proponuję wynieść się za miasto. Facet poinformował o imprezie źle, nie informuje też źle :D zapewne mimo informacji zgłoszenie na straż i tak poleciało.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Rob » 19 lip 2021, o 00:02

Mam wrażenie że na osiedlu ludzie są bardzo przewrażliwieni i to młodzi ludzie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli ktoś zaiwania cały tydzień - dziwne, że chce wypocząć w porze nocnej?
Mnie strasznie irytuje ciągle płaczące dziecko całymi dniami za ścianą no ale nie wzywam straży.
Dziecko płacze, bo jest dzieckiem. Może ma kolkę, a może przeszkadza mu impreza za ścianą? Wezwij policję do płaczącego dzieciaka, a zostaniesz odpowiednio skomentowana już na etapie weryfikacji zgłoszenia przez dyżurnego.
Bez przesady. Jeśli ktoś kocha cisze to proponuję wynieść się za miasto.
To dziwne, gdyż art.51KW § 1 oraz 2 - nic nie wspominają o komfortowym spoczynku nocnym jedynie za miastem. Tak więc zweryfikuj swoje poglądy, bo to samo prawo obowiązuje również imprezowiczów i Ciebie.
Facet poinformował o imprezie źle, nie informuje też źle...
I co to zmienia, że informuje? Dla paru pajaców, którym się wydaje, że świat należy do nich - inni będą spać ze stoperami w uszach?!!!
Jeśli chcecie poimprezować po 22 - zapraszamy do nocnych klubów, albo wynająć sobie domek letniskowy i wtedy drzeć japy.

Bezwzględnie wzywać policję po 22 i tyle. Żadnych wyjątków!
Ostatnio zmieniony 19 lip 2021, o 00:25 przez Rob, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Elvira29 » 19 lip 2021, o 00:06

Zgadzam się z Robem.
Pokolenie "mi się wszystko należy" wychodzi w nocy na ćmika i durne śmiechy i krzyki budzą wszystkich wokół.
Zapłacą 500zł mandatu i się nauczą. Ja też wzywam policję regularnie. Liczba chętnych do imprez maleje. I o to chodzi!

Awatar użytkownika
Nocna Straż
Posty: 73
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 20:37
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Nocna Straż » 19 lip 2021, o 00:29

Studenci sobie nocne imprezy odeśpią, a normalni ludzie pobudka o 6 i do roboty. Oni nie myślą o nas.
Tak więc ZERO TOLERANCJI! Szkoda czasu na negocjacje.

Anna1234
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2021, o 08:14
Nr bloku: 79

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Anna1234 » 19 lip 2021, o 07:42

Impreza wyżej wspomniana to już chyba nie przez studenciaków robiona. 500 zł mandat rozłożony na uczestników imprezy to mała kwota więc to ich nie przestraszy. A fakt wyjącego pół nocy dziecka no cóż, wy do imprezowiczów wezwiecie straż i impreza się uciszy a ja muszę pół nocy słuchać wycia dzieciaka i tez się nie wyspie do pracy na 6. Szkoda że tego nie można zgłaszać bo codziennie tego wysłuchuje i jak mam wypocząć po pracy ? Jeżeli macie taki cel w życiu to zgłaszajcie ja jestem nieimprezujaca ale też nie spinam się bo ktoś zrobił imprezę i jeszcze o tym poinformował. Wolałabym aby matka dziecko uciszyła bo do muzyki to sobie chociaż pośpiewam a od ryku to chyba gorsza wiertarka.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: andy » 19 lip 2021, o 10:11

Anna, tylko pamiętaj, że impreza jest dla przyjemności jej uczestników, z ich wyboru.
Tymczasem płacz dziecka nie jest dla przyjemności ani tego dziecka ani rodziców. Wierz mi, ci rodzice też się nie wyśpią. Po nocnej akcji, rano nie odeśpią.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Rob » 19 lip 2021, o 10:22

@ Anna1234:
A kto Ci powiedział, że należy zaprzestać po jednorazowym wezwaniu policji do danej imprezy? Jeśli impreza trwa nadal - wzywam ponownie. Gwarantuję Ci, że po 2-ej czy 3-ciej wizycie przestaje się to opłacać każdemu. A za kolejnym razem, te kwoty są już zdecydowanie wyższe.

Gdy będziesz matką to na płacz dziecka będziesz reagować inaczej, a na pewno nie nazwiesz go "wyciem"...
Póki co, Twoje podejście do życia jest (jak czytam) imprezowe i żyjesz głównie dla siebie.

Wzywanie służb nie jest niczyim celem w życiu. Jest tylko narzędziem, które pozwala zapanować nad sytuacją i nauczyć pajaców funkcjonować w społeczeństwie. Zapraszam do lektury moich postów na forum. Próbowałem się dogadać z niejednym imprezowiczem. Puenta jest jedna: szkoda czasu na negocjacje! Paru się nawet wyprowadziło z osiedla, gdyż przestały im się te lokale opłacać.

Ta przytoczona w tym wątku impreza, to chyba taki długi balkon z wiszącymi żarówkami, tak - od strony bloku 80?
@ wielki_fan_ciszy:
Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, daj mi znać. Postaram się pomóc.

Anna1234
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2021, o 08:14
Nr bloku: 79

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Anna1234 » 19 lip 2021, o 10:45

andy pisze:
19 lip 2021, o 10:11
Anna, tylko pamiętaj, że impreza jest dla przyjemności jej uczestników, z ich wyboru.
Tymczasem płacz dziecka nie jest dla przyjemności ani tego dziecka ani rodziców. Wierz mi, ci rodzice też się nie wyśpią. Po nocnej akcji, rano nie odeśpią.
Rodzice mają dziecko z wyboru nie z przymusu. Decydując się na dziecko przewidujemy że się nie będziemy wysypiac. Ja się na nie nie decyduje i chciałabym się wyspać. Więc czy impreza czy płacz dziecka sprowadza się do jednego. Uprzyksza innym życie ale do imprezowiczów może tych mniej upartych wystarczy zgłosić służby raz do innychoze kilkakrotnie.

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [79/80] Regularne imprezy

Post autor: Elvira29 » 19 lip 2021, o 14:58

@ Anna1234:
Pozostań zatem lekkoduchem i nie decyduj się na dziecko. Mówię to dla dobra dziecka...

ODPOWIEDZ