80 F/4 Palacz wyrzuca niedopałki przez okno

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Morbid_Angel
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 10:33

80 F/4 Palacz wyrzuca niedopałki przez okno

Post autor: Morbid_Angel » 27 wrz 2020, o 20:07

Was też wkurza palacz z klatki 80 F/4, który notorycznie wyrzuca niedopałki papierochów przez okno wprost na chodnik? Próba kulturalnego zwrócenia uwagi zakończyła się odłożeniem słuchawki domofonu. Może zrobimy wspólną zrzutkę na popielniczkę dla tego brudasa?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2020, o 20:23 przez Morbid_Angel, łącznie zmieniany 1 raz.

Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Re: 80 F/4 Palacz wyrzuca niedopałki przez okno

Post autor: Stefan » 27 wrz 2020, o 20:21

Mój kolega miał podobny problem z sąsiadem na Chrobrego. W końcu kolega posprzątał wszystkie te pety z jego terenu, zaniósł sąsiadowi i wysypał na wycieraczkę. Od tego czasu problem z petami się skończył.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: 80 F/4 Palacz wyrzuca niedopałki przez okno

Post autor: Rob » 19 paź 2020, o 19:12

Problem w tym, że trzeba takiego gościa nauczyć kultury. A to wg mnie jest niewykonalne.
Gdy zwracałem uwagę imprezowiczom z lokalu dokładnie nad nimi, reakcja była podobna - jedno wielkie zdziwienie...

Ja bym poszedł wielotorowo:
1) Przygotuj ulotkę z info na ten temat i przyklej na szybę drzwi wejściowych klatki. Obciach jest jakąś formą wychowania.
2) Wyślij maila do administracji (jprzybylska-kulesza@mkbon.com.pl, robertkulesza@mkbon.com.pl) i powołaj się na:
a) kwestie porządkowe
b) niebezpieczeństwo powstania pożaru od niedopałka
3) Zgłoś gościa (zapobiegawczo) dyżurnemu straży pożarnej.

ODPOWIEDZ