[Blok 58] Informacja o dostawcach Internetu

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Sparda
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, o 22:13
Nr bloku: 58

[Blok 58] Informacja o dostawcach Internetu

Post autor: Sparda » 28 paź 2019, o 22:23

Dzień dobry,

niebawem przeprowadzam się z os. Chrobrego na Batorego do bloku nr 58. Chcę dowiedzieć się jak wygląda tam sytuacja z Internetem. Do tej pory byłem szczęśliwym użytkownikiem Inei, jednak z tego co się dowiedziałem nie świadczą oni usług w tym bloku. Proszę Was o informacje i opinie nt. dostępnych usługodawców w tym bloku.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: [Blok 58] Informacja o dostawcach Internetu

Post autor: gustarballs1983 » 29 paź 2019, o 23:16

Nie znam się tak w 100% na numeracji na nowej części osiedla, ale bloków 58 jest kilka, i każdy z nich oznaczony jest jakąś dodatkową literką odpowiadającą tzw klatce schodowej w blokach starego typu. Z tego co się orientuje po szybkim googlowaniu w blokach 58 jest Orange do 1Gb/s oraz East&west po kablu antenowym ( stanowczo odradzam E&W w wersji modemu kablowego). natomiast na temat Netii nic nie wiem bo nie mają mapek zasięgu i trzeba w sprawach przyłączeń do nich dzwonić osobiście.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ