[42e] Cyganie/Romowie

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na p├│┼énoc od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

[42e] Cyganie/Romowie

Postprzez Morticia » wczoraj, o 18:08

Cze┼Ť─ç,
pisz─Ö, gdy┼╝ by─ç mo┼╝e kto┼Ť opr├│cz mnie zauwa┼╝y┼é zaistnia┼é─ů sytuacj─Ö, a nawet wie co┼Ť wi─Öcej?
Mieszkam w 44 i m├│j balkon wychodzi na las przy Umultowskiej, natomiast b.blisko po prawej stronie mam blok 42 kl. E.
Jaki┼Ť tydzie┼ä temu o podobnej jak teraz godzinie (19-20) pod moim balkonem d┼éugo utrzymywa┼éy si─Ö g┼éo┼Ťne krzyki, ┼Ťmiechy, wrzaski, g┼éo┼Ťna muzyka z auta, gazowanie autem, tr─ůbienie itp. Po d┼éu┼╝szej chwili podesz┼éam do okna sprawdzi─ç kto tak szaleje i mo┼╝e delikatnie zwr├│ci─ç uwag─Ö, jednak skapitulowa┼éam gdy┼╝ grupa okaza┼éa si─Ö liczn─ů gromadk─ů Rom├│w i po prostu si─Ö wystraszy┼éam, poniewa┼╝ mieszkam nisko, ┼╝e tylko si─Ö im nara┼╝─Ö, potem np zobacz─ů kt├│rym autem je┼╝d┼╝─Ö i w odwecie zrobi─ů jakiego┼Ť niemi┼éego psikusa.

Niestety sytuacja powtarza si─Ö codziennie i dzisiaj wieszaj─ůc pranie na balkonie, zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e "impreza" ko┼äczy si─Ö wtedy, gdy...wchodz─ů do klatki 42E.

Czy kto┼Ť wynaj─ů┼é tej zacnej ekipie mieszkanie? Sprzeda┼é? Od teraz moje popo┼éudnia b─Öd─ů tak ju┼╝ zawsze wygl─ůda┼éy? BTW - ilo┼Ť─ç os├│b jaka si─Ö wtoczy┼éa do klatki mog┼éaby sugerowa─ç, ┼╝e przej─Öli ca┼éy pion..
Poprawno┼Ť─ç poprawno┼Ťci─ů, ale chyba wszyscy doskonale wiemy, jak uci─ů┼╝liwe jest zachowanie tej grupy etnicznej, a tu takie fajne osiedle jest..
"A day alone, only that would be death." - Morticia Addams
Morticia

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 lut 2012, o 20:14
Nr bloku: 44

Powrót do Bloki nr 29-82 (północ osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u