[Blok 54] kosze na smieci

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
miruna824
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2012, o 17:45
Nr bloku: 54

[Blok 54] kosze na smieci

Post autor: miruna824 » 27 lut 2012, o 17:58

witam!moja uwaga dotyczy bloku , w ktorym mieszkam.problem dotyczy braku tzw koszy , pojemnikow na drobne smieci czy odzrzutki takie jak papierosy itp. uwazam, ze przy kazdym wejscu do klatki takie rzeczy powinny sie znajdowac poniewaz wszystko jest pozostawiane pod klata wejsciowa lub jest rzucane do prywatnych ogrodkow tu sie znajdujacych i zieleni tzw trawnikow pod blokiem.ludzie wracajac czy z pracy czy z imprez pozostawiaja butelki, puszki po klata lub rzucaja te rzeczy ludzia pod okna i to sie czesto zdarza.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, o 12:12 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana tytułu

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: blok 54 kosze na smieci

Post autor: VooR » 28 lut 2012, o 11:30

No dobra, fajnie, że uwaga jest, bo uważam, że słuszna, tylko jedno pytanie - co ma dać umieszczenie jej na forum? Nie lepiej własnoręcznie podbić do administracji budynku i sprawę załatwić?
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

miruna824
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2012, o 17:45
Nr bloku: 54

Re: [Blok 54] kosze na smieci

Post autor: miruna824 » 28 lut 2012, o 19:34

no mialem nadzieje,ze znajdą sie osoby, ktorym ten pomysl sie spodoba i ktos tez zareaguje.juz pare uwag do administracji zgłaszałem i bylo cos robione ale nie chce wychodzic na takiego co wyszukuje tylko co mozna zrobic.moze znajdzie sie osoba ktora tez cos administracji zaproponuje.nie chce byc upierdliwy :lol:

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: [Blok 54] kosze na smieci

Post autor: VooR » 28 lut 2012, o 20:38

No ja niestety nie pomogę, bo mieszkańcem bloku nie jestem. A szkoda, bo jak łażę tam po samochód, to widzę co się dzieje. Powodzenia w walce! ;)
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

ODPOWIEDZ