[Blok 82] Grillowanie na balkonach

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

[Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: Rob » 28 kwie 2018, o 22:49

Generalnie temat dotyczy mieszkańców całego Batorego, ale dzisiejsze zdarzenie pojawiło się w bloku 82. Klatka A lub B:

Obrazek

Obrazek

Przede wszystkim poważne zagrożenie pożarowe. Pomijam fakt zwykłej ludzkiej kultury, gdyż smród rozniósł się po całej okolicy.

Film dokumentujący zdarzenie, przesyłam do Administracji i Zarządu Wspólnoty.
Następnym razem, zaangażuję stosowne służby.

Awatar użytkownika
Nocna Straż
Posty: 73
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 20:37
Nr bloku: 80

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: Nocna Straż » 29 kwie 2018, o 12:43

I na dodatek, wokół tego balkonu widzę słomiankę. Mała iskierka i pożar!

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: gustarballs1983 » 30 kwie 2018, o 12:21

Rob myślę ,że większym problemem od miłośników wiejskich przysmaków z rusztu "domowym sposobem" jest dla waszej części osiedla grillowanie na kampusie UAM i konsekwencje z nim się wiążące.. na telewizji WTK już nawet zapraszają na "...Wielkie Grilowanie UAM.." które ma się odbyć w dniach 9-10 maja 2018. Siostra (która pracuje na UAM) twierdzi ,że 9 maja UAM organizuje na kampusie tzw. "dzień sportu" także horda grilowiczów przybędzie zapewne "na doczepkę".

Nie to żebym popierał grillowanie na balkonach bo skoro spółdzielnia tego zakazuje to nie powinno się tego praktykować na balkonach. Jednakże grill na UAM jest moim zdaniem zdecydowanie bardziej uciążliwy. Szykujcie zatem zatyczki do uszu jeśli chcecie się wyspać, klamerki na nos jeśli nie chcecie czuć zapachu szczyn i gówna zostawionych pod blokiem po karkówce z papryką zapitej tanim piwem przez uczestników grillowiska. Plus wszechobecny smród ćmików, dudnienie kociej muzyki ze scen, nadzieranie ryja przez pijanych uczestników "zabawy" itp. tylko pozazdrościć wam sytuacji :twisted:

sam dzisiaj na d ranem miałem nieprzyjemność nasłuchiwać jak jakiś nachlany pener nadzierał mordę bod blokiem i wtórowali mu jego równie pijani kumple: Lech "zdech" kolejorz czy coś w tym stylu.

Życzę sporo wytrwałości we wzywaniu policji i straży miejskiej.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: Rob » 2 maja 2018, o 17:19

@ gustarballs1983:

Jak co roku, jestem w ciągłym kontakcie ze służbami. Rok temu, Pani Dzielnicowa zadzwoniła do mnie (po Wielkim Grillowaniu), abym ocenił operatywność policji.
Szczerze i bez cenzury podsumowałem akcję. Policja konna pod moim blokiem, mnie pozytywnie zaskoczyła.

Tradycyjnie podpowiem im, aby patrolowali również wnętrze osiedla. Stanie "na czatach" pod Fresh'em - to stanowczo za mało...

Krzakleski
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2018, o 15:19

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: Krzakleski » 8 maja 2018, o 15:21

Proszę się przyznać - po prostu zazdrości Pan innym bogatego życia towarzyskiego, wśród znajomych. Po drugie sam widziałem, jak stwarzał Pan zagrożenie pożarowe poprzez wyrzucenie niedopałka papierosa na trawnik. Proszę się zastanowić nad swoim postępowaniem. Zazdrość to grzech. Pozdrawiam, Krzakleski.

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: gustarballs1983 » 8 maja 2018, o 15:56

Kwas Pass, Krzak Pass Duda TAK!!

Btw.. nie napisałeś do kogo pijesz ja nie palę już prawie 15 lat.

a co do tematu to przepraszam za off top ale gościu wlazł mi na odcisk.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Post autor: Rob » 9 maja 2018, o 18:30

Proszę się przyznać - po prostu zazdrości Pan innym bogatego życia towarzyskiego, wśród znajomych.
Nie zazdroszczę, gdyż takie zachowanie jest dla mnie przejawem bardzo BIEDNEGO życia. I to nie tylko towarzyskiego.
poprzez wyrzucenie niedopałka papierosa na trawnik
Nie wiem do kogo ta uwaga, ale ja nie palę od bardzo dawna. A gdy paliłem, to petowałem w miejscach do tego dedykowanych.
Zazdrość to grzech.
Głupota i brak odpowiedzialności - to dopiero są grzechy...

ODPOWIEDZ