[Blok 82] Grillowanie na balkonach

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na p├│┼énoc od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

[Blok 82] Grillowanie na balkonach

Postprzez Rob » 28 kwi 2018, o 20:49

Generalnie temat dotyczy mieszkańców całego Batorego, ale dzisiejsze zdarzenie pojawiło się w bloku 82. Klatka A lub B:

Obrazek

Obrazek

Przede wszystkim poważne zagrożenie pożarowe. Pomijam fakt zwykłej ludzkiej kultury, gdyż smród rozniósł się po całej okolicy.

Film dokumentuj─ůcy zdarzenie, przesy┼éam do Administracji i Zarz─ůdu Wsp├│lnoty.
Następnym razem, zaangażuję stosowne służby.
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42
Nr bloku: 80

Re: [Blok 82] Grillowanie na balkonach

Postprzez Nocna Stra┼╝ » 29 kwi 2018, o 10:43

I na dodatek, wokół tego balkonu widzę słomiankę. Mała iskierka i pożar!
Nocna Stra┼╝

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 kwi 2018, o 18:37

Postprzez gustarballs1983 » 30 kwi 2018, o 10:21

Rob my┼Ťl─Ö ,┼╝e wi─Ökszym problemem od mi┼éo┼Ťnik├│w wiejskich przysmak├│w z rusztu "domowym sposobem" jest dla waszej cz─Ö┼Ťci osiedla grillowanie na kampusie UAM i konsekwencje z nim si─Ö wi─ů┼╝─ůce.. na telewizji WTK ju┼╝ nawet zapraszaj─ů na "...Wielkie Grilowanie UAM.." kt├│re ma si─Ö odby─ç w dniach 9-10 maja 2018. Siostra (kt├│ra pracuje na UAM) twierdzi ,┼╝e 9 maja UAM organizuje na kampusie tzw. "dzie┼ä sportu" tak┼╝e horda grilowicz├│w przyb─Ödzie zapewne "na doczepk─Ö".

Nie to ┼╝ebym popiera┼é grillowanie na balkonach bo skoro sp├│┼édzielnia tego zakazuje to nie powinno si─Ö tego praktykowa─ç na balkonach. Jednak┼╝e grill na UAM jest moim zdaniem zdecydowanie bardziej uci─ů┼╝liwy. Szykujcie zatem zatyczki do uszu je┼Ťli chcecie si─Ö wyspa─ç, klamerki na nos je┼Ťli nie chcecie czu─ç zapachu szczyn i g├│wna zostawionych pod blokiem po kark├│wce z papryk─ů zapitej tanim piwem przez uczestnik├│w grillowiska. Plus wszechobecny smr├│d ─çmik├│w, dudnienie kociej muzyki ze scen, nadzieranie ryja przez pijanych uczestnik├│w "zabawy" itp. tylko pozazdro┼Ťci─ç wam sytuacji :twisted:

sam dzisiaj na d ranem mia┼éem nieprzyjemno┼Ť─ç nas┼éuchiwa─ç jak jaki┼Ť nachlany pener nadziera┼é mord─Ö bod blokiem i wt├│rowali mu jego r├│wnie pijani kumple: Lech "zdech" kolejorz czy co┼Ť w tym stylu.

┼╗ycz─Ö sporo wytrwa┼éo┼Ťci we wzywaniu policji i stra┼╝y miejskiej.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Rob » 2 maja 2018, o 15:19

@ gustarballs1983:

Jak co roku, jestem w ci─ůg┼éym kontakcie ze s┼éu┼╝bami. Rok temu, Pani Dzielnicowa zadzwoni┼éa do mnie (po Wielkim Grillowaniu), abym oceni┼é operatywno┼Ť─ç policji.
Szczerze i bez cenzury podsumowałem akcję. Policja konna pod moim blokiem, mnie pozytywnie zaskoczyła.

Tradycyjnie podpowiem im, aby patrolowali również wnętrze osiedla. Stanie "na czatach" pod Fresh'em - to stanowczo za mało...
Rob

Postprzez Krzakleski » 8 maja 2018, o 13:21

Prosz─Ö si─Ö przyzna─ç - po prostu zazdro┼Ťci Pan innym bogatego ┼╝ycia towarzyskiego, w┼Ťr├│d znajomych. Po drugie sam widzia┼éem, jak stwarza┼é Pan zagro┼╝enie po┼╝arowe poprzez wyrzucenie niedopa┼éka papierosa na trawnik. Prosz─Ö si─Ö zastanowi─ç nad swoim post─Öpowaniem. Zazdro┼Ť─ç to grzech. Pozdrawiam, Krzakleski.
Krzakleski

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 maja 2018, o 13:19
Nr bloku: 0

Postprzez gustarballs1983 » 8 maja 2018, o 13:56

Kwas Pass, Krzak Pass Duda TAK!!

Btw.. nie napisa┼ée┼Ť do kogo pijesz ja nie pal─Ö ju┼╝ prawie 15 lat.

a co do tematu to przepraszam za off top ale go┼Ťciu wlaz┼é mi na odcisk.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Rob » 9 maja 2018, o 16:30

Prosz─Ö si─Ö przyzna─ç - po prostu zazdro┼Ťci Pan innym bogatego ┼╝ycia towarzyskiego, w┼Ťr├│d znajomych.

Nie zazdroszcz─Ö, gdy┼╝ takie zachowanie jest dla mnie przejawem bardzo BIEDNEGO ┼╝ycia. I to nie tylko towarzyskiego.

poprzez wyrzucenie niedopałka papierosa na trawnik

Nie wiem do kogo ta uwaga, ale ja nie palę od bardzo dawna. A gdy paliłem, to petowałem w miejscach do tego dedykowanych.

Zazdro┼Ť─ç to grzech.

G┼éupota i brak odpowiedzialno┼Ťci - to dopiero s─ů grzechy...
Rob

Powrót do Bloki nr 29-82 (północ osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u