[Blok 80] Cisza nocna a normalne ┼╝ycie

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na p├│┼énoc od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Re: [Blok 80] Cisza nocna a normalne ┼╝ycie

Postprzez Adko » 24 mar 2018, o 21:46

Panie Rob, wszystkie rzeczy, o kt├│rych wspomnia┼éem mia┼éy na celu pokazanie, ┼╝e jestem normalnym cz┼éowiekiem. Nie oczekuje wsp├│┼éczucia, nie mam te┼╝ do nikogo postawy roszczeniowej. Radze sobie. Zwyczajnie chce wam powiedzie─ç, ┼╝e nie jestem studentem. Jak jednak widz─Ö macie zdanie wyrobione, a moje pr├│by mediacji od razu wy┼Ťmiewanie, bo skoro raz wam nie wysz┼éo z kim┼Ť innym to znaczy, ┼╝e z nikim si─Ö nie da. Super... :) Wydaje mi si─Ö, ┼╝e nasza dyskusja w tym miejscu jest sko┼äczona :)
Adko

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 pa┼║ 2014, o 09:32
Nr bloku: 0

Postprzez Rob » 25 mar 2018, o 12:27

@ Adko

Widz─Ö, ┼╝e masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
Wska┼╝ mi prosz─Ö, w jakim miejscu nazwa┼éem Ci─Ö studentem. Jeste┼Ť jedynie mentalnie studentem. Niekt├│rzy z tego po prostu nie wyrastaj─ů.
Twoje wypowiedzi pozwalaj─ů mi tak s─ůdzi─ç.

Uwierz mi, ┼╝e moja (i nie tylko moja) praktyka, to dziesi─ůtki pr├│b mediacji. Nie wciskaj mi zatem ciemnoty.
Statystyki nie k┼éami─ů. Ja na negocjacje nie trac─Ö ju┼╝ czasu. A jakie ma podej┼Ťcie autor karteczki? To ju┼╝ Tw├│j problem.

Ja nie mam zamiaru z Tob─ů dyskutowa─ç, gdy┼╝ mam ciekawsze pomys┼éy na sp─Ödzanie weekendu.
Przedstawiłem swój punkt widzenia w tematach, w których jestem wieloletnim praktykiem. I tyle.

A jak do Twojego zachowania po 22 podejd─ů osoby konkretnie zainteresowane - to si─Ö oka┼╝e, gdy b─Ödziesz ponownie zak┼é├│ca┼é cisz─Ö nocn─ů! :)
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42
Nr bloku: 80

Postprzez gustarballs1983 » 25 mar 2018, o 22:54

@ Rob
Brawo trzeba skutecznie tłumaczyć, że na osiedlu domów wielorodzinnych nie ma miejsca na wiejskie imprezy i dorzynanie ich po 22, albo i później.
co do mentalnego studenta to mo┼╝e to i przesada bo w drugim skrzydle bloku gdzie mieszkam, jest takie jedno mieszkanie w kt├│rym s─ů od czasu do czasu dzikie imprezy na ca┼éego i 100lat i disco z pola ┼Ťpiewane i odtwarzane. S─ůdz─ůc po rodzaju muzyki jaki si─Ö z tego lokalu dobywa i po wieku uczestnik├│w imprez ( 55+ ) nawet do g┼éowy mi nie przysz┼éo, ┼╝eby nazwa─ç t─Ö ekip─Ö studentami (nawet mentalnymi) ale na my┼Ťl si─Ö nasuwa raczej okre┼Ťlenie cebularz albo burak.. lub jak to kiedy┼Ť za dzieciaka si─Ö mawia┼éo "wiochmen"

Nie wiem jak nazwa─ç osob─Ö kt├│ra nie rozumie ┼╝e imprezy po 22 to se mo┼╝e w klubie nocnym organizowa─ç. Je┼Ťli chodzi o mnie to nie pami─Ötam kiedy ostatni raz mia┼éem czas zorganizowa─ç jak─ů┼Ť uroczysto┼Ť─ç dla szerszego grona rodziny, tym bardziej nie pami─Ötam jakiejkolwiek zakrapianej imprezy a ju┼╝ na pewno nie kojarz─Ö ┼╝eby si─Ö co┼Ť przeci─ůgn─Ö┼éo do po 10 w nocy.. najp├│┼║niej go┼Ťcie wychodzili o 20 i to ju┼╝ po kolacji je┼╝eli takowa w og├│le by┼éa. jak kto┼Ť planuje grubsz─ů imprez─Ö to wiadomo ┼╝e organizuje si─Ö j─ů gdzie┼Ť w lokalu na mie┼Ťcie. Robi─ůc taka imprez─Ö w domu to jak dla por├│wnania rolnik nie rozumiej─ůcy ┼╝e do malucha wchodzi max 50kg burak├│w i ┼╝e nie s┼éu┼╝y on do przewozu koni ani kr├│w.. a i takie przypadki polska policja ju┼╝ odnotowa┼éa.

Jasne, ┼╝e istnieje pewna wolno┼Ť─ç i ka┼╝dy robi co chce ( metod─ů "na korwina" mo┼╝na wiele nawywija─ç) ale po to zastosowano demokracj─Ö jako hamulec dla kapitalizmu ┼╝eby ograniczy─ç niekt├│re skrajne debilizmy jakie naturalnie powstaj─ů gdy daje si─Ö ludziom nieograniczon─ů wolno┼Ť─ç. W┼éa┼Ťnie ze wzgl─Ödu na cebulactwo co poniekt├│rych.

Panie @Adko
Prosz─Ö si─Ö nie zra┼╝a─ç tylko zrozumie─ç. g┼éo┼Ťne imprezy po 22 w lokalu mieszkalnym, gdy w okolicy zak┼é├│ca to spok├│j innym wsp├│┼émieszka┼äcom s─ů niedopuszczalne, a ludzie na tym konkretnie osiedlu s─ů ju┼╝ na tego typu ekscesy wyj─ůtkowo uczuleni. Wi─Öc prosz─Ö si─Ö nie dziwi─ç ┼╝e dostanie si─Ö Panu rykoszetem, za pojedy┼äczy wybryk, gdy┼╝ nawet taki wybryk nie powinien mie─ç miejsca. Ba ma┼éo tego tego typu zachowania ┼Ťwiadcz─ů te┼╝ o braku poszanowania elementarnych zasad kultury osobistej i dobrego wychowania wiec w trosce o w┼éasn─ů opini─Ö w┼Ťr├│d s─ůsiad├│w proponuj─Ö zaniechania organizacji dalszych tego typu imprez w mieszkaniu w bloku. Mo┼╝e i w poprzednim ustroju by┼éo to w dobrym tonie, ale czasy si─Ö zmieni┼éy. Godziny policyjnej ju┼╝ nie ma i s─ů lokale w centrum miasta kt├│re s─ů przystosowane do organizacji takich imprez. Dlatego gor─ůco zach─Öcam do zmiany przyzwyczaje┼ä i organizacji zakrapianych tasiemcowych imprez poza domem, tak by nikomu nie przeszkadza─ç. tym si─Ö obecny ustr├│j r├│┼╝ni od kapitalizmu czy komuny/socjalizmu, ┼╝e nale┼╝y si─Ö liczy─ç z tym jak naszym zachowaniem zostanie potraktowana druga osoba i nale┼╝y my┼Ťle─ç wprz├│d o tym aby tej drugiej osoby nie urazi─ç naszymi dzia┼éaniami.

Pozdrawiam Gus T.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Nocna Stra┼╝ » 21 kwi 2018, o 09:41

Nic doda─ç, nic uj─ů─ç.
Nocna Stra┼╝

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 kwi 2018, o 18:37

Postprzez Krzakleski » 8 maja 2018, o 13:31

Ja natomiast pochodze z Warszawy i wszyscy dobrze w Stolicy wiedz─ů, ┼╝e w Poznaniu mieszkaj─ů chamy i prostaki. Oczywi┼Ťcie, zdarzaj─ů si─Ö wyj─ůtki (jak ja), ale tylko dlatego, ┼╝e nie s─ů rodowitymi Poznaniakami. Prosz─Ö uzbroic si─Ö w cierpliwo┼Ť─ç! Pozdrawiam, Krzakleski.
Krzakleski

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 maja 2018, o 13:19

Postprzez gustarballs1983 » 8 maja 2018, o 13:50

Krzakleski napisa┼é(a):Ja natomiast pochodze z Warszawy i wszyscy dobrze w Stolicy wiedz─ů, ┼╝e w Poznaniu mieszkaj─ů chamy i prostaki. Oczywi┼Ťcie, zdarzaj─ů si─Ö wyj─ůtki (jak ja), ale tylko dlatego, ┼╝e nie s─ů rodowitymi Poznaniakami. Prosz─Ö uzbroic si─Ö w cierpliwo┼Ť─ç! Pozdrawiam, Krzakleski.

┼╗e te┼╝ niekt├│rym si─Ö chce rejestrowa─ç na forum tylko po to ┼╝eby trollowa─ç.
BTW kiepski troll.. Powszechnie wiadomo ,┼╝e rodowici poznaniacy dawno temu zgin─Öli w katyniu, oflagach i mordowniach UB a chamstwo i prostactwo przyby┼éo do nas z Azji ( czyt. na wsch├│d od warty) i mieni si─Ö rodowitymi poznaniakami, Tylko blachy na aucie PZ zamiast PO. O ile mi wiadomo to Warszawa te┼╝ lezy na wsch├│d od warty (ergo te┼╝ Azja) ,a ilu "rodowitych" Warszawiak├│w macie z "Tluszcza" pod Warszaw─ů to ju┼╝ nie wspomn─Ö. Wi─Öc wypchaj si─Ö kole┼Ť tym swoim komentem na temat Poznania.

BTW. post zgłoszony do admina za trolling..
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Krzakleski » 8 maja 2018, o 13:56

Prosz─Ö nie stosowa─ç cenzury wobec mojej osoby.
Krzakleski

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 maja 2018, o 13:19

Postprzez Rob » 9 maja 2018, o 16:33

@ Krzakleski:

My natomiast wiemy, ┼╝e przytoczone przez Ciebie inwektywy, bardziej pasuj─ů do Warszawiak├│w.
A Twoje wypowiedzi - r├│wnie┼╝ to w 100% potwierdzaj─ů! :)
Rob

Postprzez Spok├│j » 16 maja 2018, o 07:29

Czy wy te┼╝ s┼éyszycie cz─Östo imprezuj─ůcych student├│w na balkonie w bloku 80 w czasie ciszy nocnej? . Mieszkam na przeciwko i co tam si─Ö dzieje to jest przesada.. Zg┼éoszenie na policj─Ö chyba nic ich nie nauczy┼éo.
Spok├│j

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 maja 2018, o 07:24

Postprzez Rob » 28 maja 2018, o 19:22

Podaj prosz─Ö, jakiej klatki dotyczy ten problem. Najlepiej, gdyby┼Ť podes┼éa┼é fotk─Ö balkonu imprezowicz├│w.
Na tej podstawie, szybko zlokalizujemy adres lokalu i podejmiemy stosowne działania.

Na policję, trzeba sprawę zgłaszać REGULARNIE.
Gdy wezwania policji nic nie zmieniaj─ů - dzwo┼ä do Dzielnicowego.

Napisz te┼╝ maila do administracji. Tomek Furmaniak, ju┼╝ tam (niestety) nie pracuje, ale mo┼╝esz pisa─ç do:
Agnieszka Przybylska (Administracja MKBON) aprzybylska@mkbon.com.pl
Paweł Czajka (Szef Wspólnoty) p.czajka@pollin.net.pl
Rob

Poprzednia strona

Powrót do Bloki nr 29-82 (północ osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u