[82] Głośna impreza po 22

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

[82] Głośna impreza po 22

Post autor: Rob » 4 wrz 2016, o 13:14

Próbowałem zlokalizować źródło imprezy (03.09) ze swojego balkonu, ale miała ona miejsce od strony podwórka.
Czy ktoś z sąsiadów, może podać adres lokalu, lub chociaż klatkę i piętro?

Zastanawiałem się, czy ktoś łaskawie wezwie policję. Na szczęście ktoś stanął na wysokości zadania. TAK TRZYMAĆ! :)
Policja pojawiła się koło 23. Imprezka ucichła, choć imprezowicze w oczekiwaniu na taxi (w okolicy 82o), tradycyjnie pokazali bydlęcą klasę...
Jak co, mam filmik jako materiał dowodowy. Art. 51KW, § 1 i 2 kłania się w pas!

Korzystając z okazji, zadzwoniłem na komendę na Sobieskiego i zasugerowałem zajęcie się 2 gostkami pijącymi piwo i coraz głośniej bez krępacji dyskutującymi na ławce przy bloku 75. Na ich szczęście, skończyli przed interwencją.

Jedno jest pewne (o czym przypominam wszystkim do znudzenia) - bez wzywania policji, nie uspokoimy tego rewiru!

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [82] Głośna impreza po 22

Post autor: Elvira29 » 10 wrz 2016, o 14:09

Kolejne gagatki z minionej nocy:

Obrazek

Takie balkonowe imprezki, to max do 22!

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [82] Głośna impreza po 22

Post autor: Rob » 20 wrz 2016, o 18:31

82o/11
Impreza minionej nocy do 3. Głośne rozmowy, krzyki, salwy śmiechu i wulgaryzmy bez krępacji wykrzykiwane na balkonie.

Obrazek

Prośba (przez domofon) o zakończenie imprezy (około 00:45) - tradycyjnie okazała się stratą czasu.

I co z tego, że ulotki niezadowolonych sąsiadów zostały przez najemców zamienione w ulotkę z przeprosinami? Kto nam zwróci nieprzespaną noc?!!
Jeśli jest potrzeba imprezowania po 22, przenosimy imprezę do nocnego klubu. Tam możemy drzeć japę do woli!

Serdeczne podziękowania dla przemiłej sąsiadki z pieskiem (z tejże klatki), za pomoc w namierzeniu numeru hałaśliwego lokalu.

margarita
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2015, o 09:01
Nr bloku: 82

Re: [82] Głośna impreza po 22

Post autor: margarita » 25 wrz 2016, o 08:16

Mieszkańcy 82d/5 również wczoraj nie myśleli o swoich sasiadach- głośne śmiechy i rozmowy do późna, muzyka- czy naprawdę policja jest potrzebna, żeby przypomnieć takim lokatorom o przestrzeganiu zasad panujących w bloku? Następnym razem się nie zawaham przed telefonem o interwencję. Trzeba naprawdę byc bezczelnym jeśli się ignoruje mieszkających w pobliżu, którzy mają prawo do ciszy i odpoczynku szczególnie w godzinach nocnych.

Awatar użytkownika
Elvira29
Posty: 91
Rejestracja: 9 paź 2014, o 22:04
Nr bloku: 80

Re: [82] Głośna impreza po 22

Post autor: Elvira29 » 3 paź 2016, o 22:10

@ margarita:
Muszę Cię niestety zmartwić - bez policji się nie da. Coś o tym wiemy...

A przede wszystkim witam koleżankę :)
Blok 82 to spora ilość imprez, więc Rob się pewnie ucieszy. Każde wsparcie na wagę złota.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: [82] Głośna impreza po 22

Post autor: Rob » 6 paź 2016, o 22:05

Witam również koleżankę :)
Jasne, że się cieszę. Uspokoimy imprezowiczów, również w 82. Tam jest de facto największy jubel. Im więcej mandatów - tym lepszy efekt!

ODPOWIEDZ