Blok 58E głosne imprezy

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Roman
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2015, o 09:54

Blok 58E głosne imprezy

Post autor: Roman » 17 lip 2016, o 01:36

Witam, od jakiegoś czasu w Bloku 58E odbywają się głośne imprezy, dzieją się z reguły w piątek i nie przeszkadzało by mi to gdyby nie fakt że w tej imprezie uczestniczy jakaś hołota, przepraszam ale inaczej nie mogę nazwać ludzi którzy po prostu DRĄ RYJA, to jest pierwsze piętro, jeżeli się nie mylę to balkon od zachodu. Nie wiem czy obowiązkiem ochrony jest zwrócenie uwagi na takie zachowanie bo wczoraj czyli 16.07.2016 impreza z głośną "mózgojebną" muzyką, darcie ryja siedzących na balkonie "ludzi" a spacerujący pan z ochrony nawet nie podniósł głowy żeby zobaczyć co się tam dzieje, do 2-3 w nocy nie byliśmy w stanie zasnąć, Jeżeli ktoś wie które to mieszkanie to będę wdzięczny za informację, pofatyguję się do właściciela jak już wytrzeźwiej, jeżeli sytuacja się nie zmieni to na następną imprezę przyjedzie policja i będzie przyjeżdżała aż właściciel nauczy się czym jest cisza nocna i dotrze do niego że nie mieszka sam,

Vagatan
Posty: 52
Rejestracja: 8 lut 2014, o 10:41
Nr bloku: 79

Re: Blok 58E głosne imprezy

Post autor: Vagatan » 17 lip 2016, o 10:36

Dzwoń od razu do ochrony (numer znajdziesz na tablicy). Kiedy mieliśmy problemy ze zbyt rozrywkowymi sąsiadami, wystarczył telefon i zaraz przychodzili uspokajać towarzystwo.

Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Re: Blok 58E głosne imprezy

Post autor: Stefan » 20 lip 2016, o 11:39

Poczytaj wypowiedzi użytkownika Rob. On jest specjalistą od takich spraw :)

Chociażby ostatni wątek:

http://batorego.net/viewtopic.php?f=4&t=510

Roman
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2015, o 09:54

Re: Blok 58E głosne imprezy

Post autor: Roman » 20 lip 2016, o 17:52

Dziękuję, będę musiał przejść do ostatecznych środków, byłem u państwa z poda 132 i zostałem wyśmiany, jesteśmy ludźmi dorosłymi i po prostu nie przystoi udawać "debila " następnym razem nagram całość na telefon i wtedy zadzwonię na policje i tym razem bez sentymentów , skoro państwo z pod 132 potraktowali mnie jak idiotę to ja ich tak samo będę traktował, ciekawe komu się znudzi, po 2-3 telefonach na policje, będą musieli zareagować , skoro mandat 500 zł nie robi na nich wrażenia to kilka takich mandatów może coś poradzi.

thesun
Posty: 9
Rejestracja: 5 lut 2013, o 14:00
Nr bloku: 42

Re: Blok 58E głosne imprezy

Post autor: thesun » 31 lip 2016, o 22:12

Najlepiej dzwonić po 22. Wtedy musi być przynajmniej upomnienie za naruszanie "ciszy" - sugestia policjantów :)

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Blok 58E głosne imprezy

Post autor: Rob » 6 sie 2016, o 22:44

Wracam z urlopu i jestem do Waszej dyspozycji! :)

Tylko policja i sugerujcie od razu mandat. Upominać, to można małe dzieci.
Polecam również aplikację mobilną "Interwencje". Przyjeżdża co prawda Straż Miejska, ale są często szybsi i również skuteczni.

Polecam również naklejenie karteczki uświadamiającej na szybie drzwi klatki wejściowej. Przykładowa treść:
MINIONEJ NOCY, W LOKALU NA xx PIĘTRZE:
(tutaj wklejacie fotkę bloku, z zaznaczonym głośnym balkonem / oknem)

MIAŁA MIEJSCE CAŁONOCNA GŁOŚNA IMPREZA.
MUZYKA, GŁOŚNE ROZMOWY, WULGARYZMY RODEM Z RYNSZTOKA I KRZYKI - SKUTECZNIE ZAKŁÓCAŁY CISZĘ NOCNĄ, NAWET W OKOLICZNYCH BLOKACH.

JEŚLI CIERPICIE NA NOCNĄ NADAKTYWNOŚĆ – PROPONUJEMY NOCNE KLUBY!!!!

KAŻDE NASTĘPNE TAKIE ZDARZENIE, ZAKOŃCZY SIĘ INWERWENCJĄ POLICJI !!!

SĄSIEDZI
Takie działania, aktywizują lokalną społeczność i jest szansa. że wtedy policję wezwie kilka osób - a to przyśpiesza zawsze ich przyjazd.

ODPOWIEDZ