Blok 58E głośna muzyka około 1-2 w nocy

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
seba
Posty: 5
Rejestracja: 7 paź 2014, o 10:12
Nr bloku: 58

Blok 58E głośna muzyka około 1-2 w nocy

Post autor: seba » 26 lis 2014, o 08:37

Witam,mam taki problem wczoraj (noc z wtorku na środę 25-26 listopad) około 1 w nocy obudziła mnie głośna muzyka (a raczej jej imitacja) jest to muzyka klasyczna przeplatana z jakimiś polskimi szmirami do kotleta, może zbyt surowo wyrażam opinie o tej muzyce ale nie przeszkadzało by mi to gdyby to było puszczane w dzień ale do ciężkiej cholery to była 1 w nocy !!! jeżeli ktoś wie z którego to mieszkania to prosiłbym o info a ja zapukam do tych drzwi i porozmawiam z melomanem amatorem, to już nie pierwsza taka noc ale to tej pory byłem cierpliwy. Jeżeli ta osoba czyta to forum, lojalnie uprzedzam że moja cierpliwość się wyczerpała i następny taki "koncert" skończy się wizytą policji, nie będę już biegał po bloku i szukał źródła tak jak miało to miejsce wczoraj( jeszcze raz przepraszam za obudzenie innych lokatorów ). Jeżeli ktoś z 58E spotkał się już podobną sytuacją to prosiłbym o jakieś info bo chciałbym być fair w stosunku to osoby która to robi i porozmawiać z nią przed ewentualnym wzywaniem policji.
Dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Blok 58E głośna muzyka około 1-2 w nocy

Post autor: Rob » 25 kwie 2015, o 20:10

Choć już sporo czasu po fakcie, ale zapytam z ciekawości - udało się dogadać?

seba
Posty: 5
Rejestracja: 7 paź 2014, o 10:12
Nr bloku: 58

Re: Blok 58E głośna muzyka około 1-2 w nocy

Post autor: seba » 11 sie 2015, o 09:51

Tak jakby bo lokatorzy nie widzieli problemu, strasznie zdziwieni że ktoś śmiał zwrócić im uwagę, ale od tamtej pory problemów z muzyką nie ma.

ODPOWIEDZ