uciążliwość pociągów

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
asu
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2014, o 00:10
Nr bloku: 31

uciążliwość pociągów

Post autor: asu » 12 mar 2014, o 00:19

Witam,

Mam pytanie do mieszkańców bloków znajdujących się bliżej torów kolejowych - czy przejeżdżające pociągi są dla was uciążliwe ? Mam wrażenie, że w ostatnim czasie jeżdżą one częściej. Czy ktoś się dowiadywał może czy są plany przedłużenia ekranów akustycznych, które kończę się na wysokości bloku 54 do przejazdu kolejowego ?

Pozdrawiam,
mieszkanka osiedla

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: uciążliwość pociągów

Post autor: andy » 12 mar 2014, o 10:17

Jak widzę, mieszkasz w bloku nr 31, więc chyba Tobie pociągi nie przeszkadzają :)
Czy jeżdżą one częściej niż kiedyś? Raczej nie. Zimą praktycznie nie ma problemu, jedynie wieczorem np. ogląda się telewizor. Latem jest trochę gorzej.
Co do planów przedłużenia ekranu, to może mieszkańców bloku 41A zacznie ten temat interesować i może zdziałamy coś razem :)

Honia_pn
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2013, o 21:53
Nr bloku: 80

Re: uciążliwość pociągów

Post autor: Honia_pn » 14 mar 2014, o 04:09

W zimie nie są uciążliwe kiedy okna są zamknięte. I to nie tyle co same pociągi są uciążliwe, mam na myśli jednostajny dźwięk, co maszyniści którzy potrafią wygrywać całe melodie pod naszymi oknami nawet o czwartej nad ranem. Jak się wprowadziliśmy latem zeszłego roku to zrywało nas z łóżka na równe nogi ;-) A ekrany? Pełnią tylko taka funkcję że zasłaniają "krajobraz". Nie wiem czy one pełnią jakakolwiek inna funkcję.

Awatar użytkownika
Kalasanty
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 13:22

Re: uciążliwość pociągów

Post autor: Kalasanty » 9 wrz 2014, o 13:25

A ja je polubiłem. :)

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: uciążliwość pociągów

Post autor: Rob » 9 paź 2014, o 21:37

Na pewno mniej przeszkadzają od imprezowiczów. Ale jak sobie z nimi radzić - wiadomo: 997.

ODPOWIEDZ