przebite opony

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Stefek
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2013, o 21:47
Nr bloku: 77

przebite opony

Post autor: Stefek » 7 paź 2013, o 21:54

Witam wszystkich mieszkańców. dzisiaj rano zastała mnie przykra niespodzianka. Ktoś nożem lub szpikulcem przebił mi wszystkie 4 opony. Mieszkam w nowej części za Tesco. czy miał może ktoś podobny przypadek lub o takim słyszał? Mieszkam tutaj już od 9 lat i osobiście nic o tym nie słyszałem.

kross
Posty: 8
Rejestracja: 8 paź 2013, o 13:16

Re: przebite opony

Post autor: kross » 8 paź 2013, o 13:21

Witam. Ja również mieszkam w nowej części zaraz za Tesco. Ktoś ostatniej nocy porysował mi czymś ostrym maskę samochodu. Nie wiem czy to wynik zgaszonych latarnii po jednej stronie czy co, ale widocznie nagle przybył jeden lub paru geniuszy, którzy postanowili uprzykrzyć życie reszcie.

Stefek
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2013, o 21:47
Nr bloku: 77

Re: przebite opony

Post autor: Stefek » 8 paź 2013, o 15:05

zgłoś sprawę na policji na sobieskiego. 2 przypadki - 2 kolejne noce - większe prawdopodobieństwo, ze znajdą goscia. Jest w końcu monitoring. Stracisz może 15 minut. Daj im tylko sygnał o swoim przypadku i przypomij o moim - to samo osiedle!!!

kross
Posty: 8
Rejestracja: 8 paź 2013, o 13:16

Re: przebite opony

Post autor: kross » 8 paź 2013, o 15:56

Zgłoszenie poszło niedługo po odkryciu szkody. Monitoring tu niestety nie sięga, a szkoda bo przydałby się przy "wąskim gardle" jakim jest wjazd na osiedle za Tesco np. przy Pinokio.

Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Re: przebite opony

Post autor: Stefan » 8 paź 2013, o 20:36

Może podpadliście komuś np. zajmując jego ulubione miejsce parkingowe albo zaparkowałeś za blisko jego samochodu itp.
Możliwe też, że może ktoś się chciał wyżyć albo może po prostu bez powodu.
Ja kiedyś mało co bym stracił lusterko - wisiało tylko na przewodach. Ktoś przechodząc między samochodami musiał bardzo się starać, żeby je wyrwać.

kross
Posty: 8
Rejestracja: 8 paź 2013, o 13:16

Re: przebite opony

Post autor: kross » 8 paź 2013, o 21:12

Miejsca było jeszcze na pół samochodu, więc ta opcja odpada.
Czy ulubione...hmmm od dawna zdarzało mi się na tym miejscu stawiać i nie było problemów, zresztą nie zauważyłem, żeby jakiś konkretny samochód tam zazwyczaj stał.
Można gdybać, ale najgorsze jest to, że usunięcie tych rys czy innych uszkodzeń zajmie nam o wiele więcej środków niż energii sprawcy.
Grunt, żeby pojawił się monitoring , tym bardziej że kamera za jednym zamachem może objąć tu sporo aut.

Stefek
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2013, o 21:47
Nr bloku: 77

Re: przebite opony

Post autor: Stefek » 8 paź 2013, o 22:08

Witam, parkuje tu od 9 lat, a tym samochodem od 6. Uważam, ze takiego zachowania nie można niczym usprawiedliwiać. Jeżeli miałoby się tak myśleć to co drugi lub 3 samochód należałoby uszkodzić. Wystarczy przejść się po osiedlu i zobaczyć jak mieszkańcy parkują.

ODPOWIEDZ