Łapanie za klamkę!

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
nomad85
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2013, o 12:18
Nr bloku: 82

Łapanie za klamkę!

Post autor: nomad85 » 17 sie 2013, o 12:22

witam wszystkich

już dwa razy miało miejsce coś takiego, że siedzimy w domu, nagle ktoś szarpie za klamkę od drzwi wejściowych, potem dzwoni i ucieka! Całe szczęście drzwi mamy zawsze zakluczone, ale nie jest to komfortowa sytuacja tak czy inaczej. Raczej nie są to psoty dzieciaków, tylko ktoś coś kombinuje...

czy wam też się takie coś przytrafiło kiedyś? chcemy wiedzieć czy to jakaś dziwna sprawa związana tylko z nami czy może szerszy problem?

;/

martysiap
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2012, o 21:59
Nr bloku: 9

Re: Łapanie za klamkę!

Post autor: martysiap » 17 sie 2013, o 14:32

Mieszkam w starszej części osiedla i muszę przyznać, że taka sytuacja nie miała miejsca. Na wszelki wypadek zawsze lepiej mieć zakluczone mieszkanie.

Ciri
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2013, o 18:09
Nr bloku: 82

Re: Łapanie za klamkę!

Post autor: Ciri » 20 sie 2013, o 13:07

U mnie nie zdarzyło się nic takiego. Też mam nawyk zamykania na klucz drzwi od razu po przyjściu.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Łapanie za klamkę!

Post autor: andy » 21 sie 2013, o 11:24

Myślę, że takie sytuacje zdarzają się głównie w nowych blokach, gdzie ludzie się jeszcze wprowadzają i się nie znają.
Słyszałem o łapaniu z klamkę w bloku 54.
U nas osobiście nie doświadczyłem takiej sytuacji ale za to, ktoś nawiercił nam szyld w drzwiach. Pewnie zanim zaczął wiercić też sprawdzał klamkę.

vickvr
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 12:11
Nr bloku: 54

Re: Łapanie za klamkę!

Post autor: vickvr » 12 wrz 2013, o 12:15

Witam. mieszkam w bloku 54 i niestety łapanie za klamkę miało miejsce kilka razy. Najgorzej było chyba z rok temu, jak do mieszkania wyżej ktoś WSZEDŁ. rozejrzał się, a że jakiś chłopak siedział za komputerem - spojrzał, wstał a tamta osoba - która weszła nagle - uciekła. nie wiem, co w tej sprawie zrobili, ale później było spokojniej. Sama też doświadczyłam kilka razy tego, że słyszę mocne szarpanie za klamkę i nadal mam obawy, że to powróci...

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Łapanie za klamkę!

Post autor: Rob » 10 paź 2014, o 20:47

Gdy powróci, proszę wezwać policję. To jedyny argument na podchmielonych najemców - a na 99% to oni mają takie pomysły.
To klasyczny przejaw naruszenia naszej prywatności, a nawet nękanie (stalking). A polskie prawo wie, co w takich tematach robić.

ODPOWIEDZ