Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Honia_pn
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2013, o 21:53
Nr bloku: 80

Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: Honia_pn » 16 maja 2013, o 22:00

Witam

Razem z narzeczonym planujemy w najblizszym czasie wynając kawalerke na osiedlu Batorego w bloku 80. Okna od strony torów. Mieszkanie bardzo nam sie podobało i praktycznie od razu zdecydowalismy się podpisac umowe na wynajem. Emocje powoli opadły i zaczelismy szukac informacji w internecie na temat bloku przy torach, i tu nasze głowne pytanie, czy pociąg bardzo często jeździ i trąbi co 10 minut? czy nie jest to dla Was uciązliwe?? Drugie pytanie dotyczy montazu anteny satelitarnej na dachu ? czy jest to mozliwe ?
Czy ogolnie polecacie nam wynajecie mieszkania w tym bloku, czy mowicie stanowcze NIE ?? ;) Z góry dziekujemy za wszelkie uwagi i rady.

Honorata i Sławek

jpm
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2012, o 01:37
Nr bloku: 80

Re: Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: jpm » 26 maja 2013, o 01:29

:-)
Jako mieszkanka 80tki, posiadająca dwa okna od strony torów mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że jest tam trochę zieleni..
Kolejka latem przy otwartych oknach jest bardziej słyszalna, ale nam zupełnie nie przeszkadza po prostu chwilę "szumi"
jeździ chyba kilka razy w ciągu dnia, szczerze.. dokładnie nie wiem, chyba już nie zwracam na to uwagi.
Częściej zwracam na nią uwagę w nocy gdy jest bardzo cicho, a jeszcze pracuję.

mam nadzieję że będzie się dobrze mieszkało!
pozdrawiam

Honia_pn
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2013, o 21:53
Nr bloku: 80

Re: Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: Honia_pn » 29 maja 2013, o 19:54

dzieki bardzo za odpowiedź ! niedlugo mamy podpisać umowę na wynajem, wiec mam nadzieje ze bedzie ok !! pozdrawiam

jpm
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2012, o 01:37
Nr bloku: 80

Re: Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: jpm » 20 lis 2013, o 01:06

Honia_pn pisze:dzieki bardzo za odpowiedź ! niedlugo mamy podpisać umowę na wynajem, wiec mam nadzieje ze bedzie ok !! pozdrawiam
Mam nadzieję że mieszka się dobrze :-)

Honia_pn
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2013, o 21:53
Nr bloku: 80

Re: Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: Honia_pn » 20 lis 2013, o 21:49

Witam,

mieszka nam sie w sumie bardzo dobrze, ja do pociągów się przyzwyczaiłam, chociaż czasem budzę się gdy trąbią o 2 w nocy. Narzecoznemu przeszkadzają nieco bardziej. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Mieszkańcy Batorego !! potrzebna rada

Post autor: Rob » 10 paź 2014, o 19:08

Odpowiadam co prawda ze sporym poślizgiem. Może to być jednak rzeczowa podpowiedź dla innych potencjalnych najemców.
Jeśli wydaje się Państwu, że z racji bliskości kampusu ta część Batorego jest tzw. PARTY ZONE, to jesteście w błędzie.
Imprezy i głośne rozmowy po 22 (szczególnie na balkonach) - gasimy bardzo szybko i skutecznie interwencją policji.

ODPOWIEDZ