[Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
darenty
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:28
Nr bloku: 41

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: darenty » 3 lip 2012, o 22:30

Ja piszę się z pomocą.
Mogę powalczyć z PSM bardzo chętnie.
jako jeden z pierwszych pisałem tu o tym co trzeba zrobić i poprawić żeby PSM zaczęło nas szanować.
Zapału nie straciłem ale faktycznie obserwując co dzieje się na forum uznałem że będzie to walka z wiatrakami bo ludzi chętnych żeby się zabrać za cokolwiek brak.

Ponownie apeluje - na dobry początek wystarczy po 1 osobie na każda klatkę bloku 41 - ustalmy jakiś wspólny plan działania.
Nie piszmy tylko postów od po to żeby popisać.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Kolejny raz zadam Wam mieszkańcy bloku nr 41 owe pytanie>>> POMOŻECIE ?

abc
Posty: 15
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:55
Nr bloku: 41

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: abc » 6 lip 2012, o 18:32

?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2012, o 20:56 przez abc, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
darenty
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:28
Nr bloku: 41

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: darenty » 6 lip 2012, o 20:12

Pytanie nasuwa się samo:

Po co nam PSM do zebrania mieszkańców naszego bloku, którzy tworzą wspólnotę mieszkaniową :?: :?: :?:

Sami możemy poprzez powieszenie na naszych tablicach wewnątrz każdej klatki poinformować zainteresowanych o terminie i miejscu i takie spotkanie zorganizować w dowolnej chwili. I po co czekać z tym do września?

Tych mieszkańców bloku nr 41 którzy POWAŻNIE myślą o zrobieniu czegoś co realnie poprawi nasze mieszkanie na Batorego zapraszam do wątku:

[Blok 41] - sprawy mieszkańców

Jest to specjalnie utworzone miejsce na forum wyłącznie dla nas - dostępu chroni hasło.
Hasło dostępne u mnie lub naszego ADMINA ale żeby je uzyskać niezbędne jest podanie numeru mieszkania - zabieg w celu wyeliminowania "nieproszonych" gości;) Uniemożliwi dublowanie mieszkańców bloku itp.

Pierwszy krok zrobiony - teraz czas na Waszą reakcję i zaangażowanie.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: andy » 6 lip 2012, o 23:46

Abc - dobrze, że do nas dołączyłeś i złożyłeś to pismo ale termin na wrzesień to przesada.

Tak jak Darenty pisze, trzeba się zebrać samemu.

Kolejne wiadomości zatem umieszczamy już w chronionym dziale.

satyr42
Posty: 48
Rejestracja: 13 mar 2012, o 12:54

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: satyr42 » 9 lip 2012, o 16:11

Może to Was zaciekawi:
http://finanse.wp.pl/kat,104118,title,K ... caid=1ec60

Na razie to tylko projekt ale zapowiada się ciekawie.

Imma
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:17
Nr bloku: 41

Re: [Blok 41] Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Imma » 18 kwie 2013, o 19:24

Witajcie!

Nie wiem jak Wy , ale ja czuję się głęboko rozczarowana faktem, że jedynym osiągnięciem działań prowspólnotowych są jeszcze brudniejsze klatki schodowe i brak firmy sprzątającej..No chyba, że w Waszych klatkach schodowych mieszka jakaś niewidzialna/lub widzialna ręka, która sprząta i nie interesuje Was ten problem. Wiem, omawialiśmy to, że wybrana przez Spółdzielnie firma nie spełniała oczekiwań jakość- cena. Ale jednak była mimo wszystko! Kiedy sprzątam korytarz- także po tych którzy nie mają najmniejszego instynktu , żeby chociaż minimalnie sprzątać po sobie- to czuję się naprawdę wkurzona. Jak się tu wprowadziłam to przez wiele miesięcy, a może i ponad rok molestowałam spółdzielnie, żeby coś zorganizowała ..Z tego co się dowiedziałam na naszych spotkaniach- nie tylko mnie to leżało na sercu i mieszkańcy klatki A temat skutecznie popchnęli Jednak ktoś z nas zgłosił, że firma działa niezgodnie z regulaminem.. Byłabym niezmiernie wdzięczna organizatorom tej inicjatywy proregulaminowej , żeby sprawili, żeby jednak ktoś sprzątał zgodnie z regulaminem….albo i niezgodnie z regulaminem . Po prostu marzy mi się czystka klatka schodowa. Nie wiem,czy to tak wiele..

ODPOWIEDZ