DZIWNE NOCNE KRZYKI

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na północ od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Zaniepokojona
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2012, o 21:58
Nr bloku: 76

DZIWNE NOCNE KRZYKI

Post autor: Zaniepokojona » 17 lip 2012, o 22:12

Jestem zaniepokojona tym co dzieje sie w bloku obok mojego (mieszkam w 76). Co noc slychac krzyki i dziwne pojekiwania jakiejs kobiety. Z poczatku myslalam ze kogos gwalca, potem ze to jednorazowa sprawa. Teraz mija kilka tygodni a to nadal regularnie sie powtarza, do tego stopnia ze kiedy jest uchylone okno w nocy potrafi ta pani krzykiem obudzic moje dziecko. Mi obnoszenie sie ze swoja seksualnoscia nie przeszkadza, jednak istnieja granice dobrego smaku ktorych nie nalezy przekraczac.

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: DZIWNE NOCNE KRZYKI

Post autor: VooR » 18 lip 2012, o 10:31

No i niech mi ktoś powie, że to osiedle nie rządzi :lol: :twisted:
A moi ulubieni sąsiedzi chyba zmienili lokal! :D

A w temacie - nie masz tam przypadkiem jakiejś agencji towarzyskiej czy czegoś w tym rodzaju? To by wyjaśniało sprawę ;)
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Zaniepokojona
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2012, o 21:58
Nr bloku: 76

Re: DZIWNE NOCNE KRZYKI

Post autor: Zaniepokojona » 18 lip 2012, o 14:05

Ostatnio nawet się zastanawiałam czy aby to nie jest Pani lekkich obyczajów. Wkońcu to powtarza się niemal codziennie w podobnych godzinach i zawsze w nocy. Trochę mnie niepokoi wizja mieszkania w sąsiedztwie jakiejś agencji. :/
Ale rozumiem że nie tylko w moim sąsiedztwie takie rzeczy się zdarzają.

julia
Posty: 62
Rejestracja: 21 gru 2011, o 21:58
Nr bloku: 41

Re: DZIWNE NOCNE KRZYKI

Post autor: julia » 18 lip 2012, o 23:24

Plus ten, że o podobnych porach ;) My mamy blisko pociąg i może to jest nawet gorsze od krzyczącej Pani ;)

Basia
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:48
Nr bloku: 44

Re: DZIWNE NOCNE KRZYKI

Post autor: Basia » 22 lip 2012, o 15:35

W moim bloku też co kilka dni słychać bardzo mocne jękanie, widać sąsiadka ma bardzo bujne życie erotyczne, czasem aż zastanawiam się czy nie uprawia jakiegoś sadomaso tak się wydziera:D

ODPOWIEDZ