Kiedy wreszcie wymiana elektryki w pionach

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Kiedy wreszcie wymiana elektryki w pionach

Post autor: gustarballs1983 » 19 paź 2022, o 15:24

..no właśnie
w pionach tylko 4mm2 a z tego tytułu na przedlicznikowym tylko 20A.. do licha ciężkiego jest 2022!! nowego kompa chcę kupić a tam zasilacz 1500W potrzebny,, by komp chodził bez zająknięcia, jak by chodził komp to ani pieprzonego piekarnika włączyć czy prania nie będę mógł wstawić.. nosz karła niech PSM to wreszcie ogarnie.. Przyłącze 4,5kW to w prl było dobre, a na 4mm2 w pionie niewiele więcej pociągniesz, W bloku w mieszkaniu mojej siostry w centrum miasta zrobiono niedawno remont elektryki. W pionach przewody grubości mojego fiuta we wzwodzie i teraz jest 63A na przedlicznikowym, z takim przyłączem to można się nawet pokusić o płytę grzewczą, a u nas to nawet piekarnika z górnej półki kupić nie można bo zaraz korki wylecą, ( obecnie mam taki low end 2kW których już nawet nie produkują ale porządne mają i po 5kW), a co dopiero płyta grzewcza. Niech wreszcie spółdzielnia to ogarnie, za pół roku M$ kończy wsparcie dla win 10 co z ludźmi którzy nie maja kompatybilnego sprzętu z win11? jak kupić kompa to z górnej półki i na lata, a przeszkodą jak zwykle biedne polskie możliwości techniczne mieszkania..
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ