[Blok 1-28]Szczur w mieszkaniu

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

[Blok 1-28]Szczur w mieszkaniu

Postprzez Bat3 » 2 kwi 2018, o 05:53

Czy kto┼Ť ma jakie┼Ť konkretne informacje na temat szczur├│w w mieszkaniach na Batorego, nie m├│wi─Ö o gazetowych informacjach bo do dziennikarzy mam ograniczone zaufanie. Troszk─Ö zaniepokoi┼éa mnie wizja szczura w toalecie na 4p, brak informacji czy sp├│┼édzielnia co┼Ť z tym robi itp. Przy okazji komunikacja ze sp├│┼édzielnia na Batorego jest tragiczna, ostatnio nawet nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç odpowiedzi na temat zg┼éoszonego "grzyba" kt├│ry ewidentnie jest wina sp├│┼édzielni bo znajduje si─Ö w miejscach takich jak naro┼╝nik sufitu ko┼äca klatki schodowej, u mnie jest to korytarz gdzie praktycznie ogrzewanie nie istnieje a ┼Ťciany zimne (zewn─Ötrzne) rozwi─ůzanie tej cz─Ö┼Ťci mieszkania to jaka┼Ť pomy┼éka bo stanowi a┼╝ 1/5 powierzchni mieszkania wiec trudno to dogrza─ç z odleg┼éych kaloryfer├│w w pokojach!! A do tego jeszcze informacje o szczurach, rewelacja!!
Bat3

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lut 2016, o 18:59
Nr bloku: 3

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Google Adsense [Bot] i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u