Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Nobel
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 09:51
Nr bloku: 17

Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: Nobel » 26 kwie 2017, o 09:54

Witajcie,
Czy ktoś wie co powstaje w pomieszczeniach po banku PKO obok apteki ?
Inwestycja owiana tajemnicą :)

Janek_P
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2017, o 18:00
Nr bloku: 1

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: Janek_P » 6 maja 2017, o 13:29

też mnie to interesuje, na spotkaniu spółdzielni była mowa o powiększaniu przedszkola, ale nie wiem czy chodziło o te pomieszczenia

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: gustarballs1983 » 3 lut 2018, o 01:15

No to doczekalismy się kolejnej piekarni..
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera nie dość że to już 3cia na osiedlu to słodycze tak samo stare i ch*jwe jak w tych dwóch pozostałych (i wszystko na olejku rumowym).

Jaki bank wogóle dał kredyt na utworzenie działalności gospodarczej która w założeniu ma upaść?!
Jaki debil tworzy działalność gospodarczą która z racji istniejącej już konkurencji nie ma racji bytu na osiedlu?!

czy tylko ja jestem jakiś nienormalny i zamiast kolejnego spożywczaka widział bym ekskluzywną cukiernię; sklep komputerowy albo pub, czy też reszta osiedla jest nienormalna i najlepiej zasrała by całe osiedle spożywczakami bo jeden pierdyliard spożywczaków to za mało i ktoś ma za daleko od chaty do sklepu... no ludzie zlitujcie się....
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Tomi4
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, o 12:43
Nr bloku: 8

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: Tomi4 » 11 paź 2019, o 12:58

No i nadal puste :D. Pewnie na lokal usługowy typu bank itp

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: gustarballs1983 » 12 paź 2019, o 00:20

@Tomi4

Nie wiem czy się orientujesz ( zależy od tego jak długo mieszkasz na osiedlu), ale parę ładnych lat temu właśnie w tym lokalu była filia banku PKO BP. Bankomat przy wejściu do jednego z tych pomieszczeń to pozostałość po tym banku. Problem w tym że filie banku zamknęli nie dla tego że był mały ruch, tylko dlatego, że pomieszczenie w budynku nie spełniało rygorystycznych wówczas norm zabezpieczeń w PKO BP przez co oddział musiał zostać zamknięty.
Podobno ściany budynku były z byt cienkie i pomieszczenie z kasą pancerną było z byt słabo chronione. Dzisiaj są już takie technologie budowlane które pozwalają na obejście tego problemu.


Co prawda w dzisiejszych czasach już żaden bank nie martwi się tak o zabezpieczanie kasiory swoich klientów. Np. taki Millenium daje zabezpieczenia hasłem max 8 cyfr (tak tylko cyfr). Więc kto wie może i jakiś bank się tam zjawi. Jeśli tylko pan Winiarz, czy pan Wrona nie będą narzucać zbyt wygórowanych stawek za wynajem, bo jak sadzę to jest główną przyczyną niemożności znalezienia najemcy dla tych lokali.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Gustawa5
Posty: 4
Rejestracja: 9 gru 2020, o 19:26
Nr bloku: 6

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Post autor: Gustawa5 » 9 gru 2020, o 19:28

Jeszcze jest jeden wolny lokal :)

ODPOWIEDZ