Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Postprzez Nobel » 26 kwi 2017, o 07:54

Witajcie,
Czy kto┼Ť wie co powstaje w pomieszczeniach po banku PKO obok apteki ?
Inwestycja owiana tajemnic─ů :)
Nobel

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 kwi 2017, o 07:51
Nr bloku: 17

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Postprzez Janek_P » 6 maja 2017, o 11:29

też mnie to interesuje, na spotkaniu spółdzielni była mowa o powiększaniu przedszkola, ale nie wiem czy chodziło o te pomieszczenia
Janek_P

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 mar 2017, o 17:00
Nr bloku: 1

Re: Blok nr 17 pomieszczenie przy aptece

Postprzez gustarballs1983 » 3 lut 2018, o 00:15

No to doczekalismy si─Ö kolejnej piekarni..
Normalnie n├│┼╝ si─Ö w kieszeni otwiera nie do┼Ť─ç ┼╝e to ju┼╝ 3cia na osiedlu to s┼éodycze tak samo stare i ch*jwe jak w tych dw├│ch pozosta┼éych (i wszystko na olejku rumowym).

Jaki bank wog├│le da┼é kredyt na utworzenie dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej kt├│ra w za┼éo┼╝eniu ma upa┼Ť─ç?!
Jaki debil tworzy dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů kt├│ra z racji istniej─ůcej ju┼╝ konkurencji nie ma racji bytu na osiedlu?!

czy tylko ja jestem jaki┼Ť nienormalny i zamiast kolejnego spo┼╝ywczaka widzia┼é bym ekskluzywn─ů cukierni─Ö; sklep komputerowy albo pub, czy te┼╝ reszta osiedla jest nienormalna i najlepiej zasra┼éa by ca┼ée osiedle spo┼╝ywczakami bo jeden pierdyliard spo┼╝ywczak├│w to za ma┼éo i kto┼Ť ma za daleko od chaty do sklepu... no ludzie zlitujcie si─Ö....
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u