kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Postprzez gustarballs1983 » 28 maja 2012, o 15:46

tak w zupe┼éno┼Ťci si─Ö zgadzam ┼╝e akcje podejmowane przez PSM w zwi─ůzku z renowacj─ů naszego osiedla s─ů nie tylko kpin─ů wobec mieszka┼äc├│w ale s─ů r├│wnie┼╝ kpin─ů w por├│wnaniu z remontami na pozosta┼éych osiedlach.

takim małym off topem... dobitnym pokazem kpiny z mieszkańców była tegoroczna majówka Country....
zamiast Lonstara przyjechała banda klezmerów których się nawet słuchać nie dało bo aż uszy krwawiły od tego fałszowania i rzępolenia,
najgorsze jest to ,┼╝e wszystko piecz─Ötowa┼éa swoj─ů osob─ů Lonstarowa.
Pozdrawiam
Gus T.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Najki » 24 sty 2013, o 19:34

Witam,

Akurat chc─Ö kupi─ç mieszkanie w starej cz─Ö┼Ťci Batorego i zainteresowa┼é mnie ten w─ůtek. Czy naprawd─Ö w tych blokach jest tak zimno? Ogl─ůda┼éem u Was mieszkanie 65m2 naro┼╝nikowe na 4 pi─Ötrze na skraju osiedla. Niestety mam w─ůtpliwo┼Ťci w┼éa┼Ťnie z uwagi na to, ┼╝e mieszkanie jest naro┼╝nikowe/szczytowe, a moja dziewczyna jest zmarzluchem :) Mo┼╝e kto┼Ť z Was mieszka w szczytowym mieszkaniu na Batorego i mo┼╝e si─Ö rzetelnie wypowiedzie─ç?

Pozdrawiam,
Najki
Najki

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sty 2013, o 17:43
Nr bloku: 22

Postprzez darula89 » 25 sty 2013, o 20:02

tez mieszkam na 4tym pietrze naprzeciwko lasu, co prawda nie na szczycie bloku, ale jesli chodzi o nasze mieszkanie, to tylko podczas duzych mrozow otwieramy grzejniki max na "3", a jezeli temp. na dworze wynosi ok. -5 to w domu jest cieplo, niektorzy nawet przychodzac do nas mowia zebysmy zakrecili grzejniki, bo jest goraco (podczas gdy grzejniki caly czas sa wylaczone) :)
darula89

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 22:09
Nr bloku: 7

Postprzez gustarballs1983 » 27 sty 2013, o 21:21

zim─ů owszem jest czasem zimno ale nie jest to nic czego nie mog┼éa by za┼éatwi─ç wymiana okien lub odkr─Öcenie "kalafior├│w" na "3"
mieszkam na 4tym pi─Ötrze i latem niesamowity nagar bije od dachu tak┼╝e dodatkow─ů izolacj─Ö termiczn─ů uwa┼╝am za wr─Öcz niezb─Ödn─ů bo latem nie idzie wyrobi─ç. wr─Öcz jak si─Ö wejdzie na drabin─Ö i postoi z g┼éow─ů bli┼╝ej dachu (cho─çby czyszcz─ůc od g├│ry szafy z kurzu) to mo┼╝na ducha wyzion─ů─ç
przynajmniej rury wreszcie wymienili na PCV :D i ciepła woda jak leci z kranu to się przynajmniej teraz czuje że jest ciepła a nie jak za czasów stalowych rur letnia.., a jak się kamień wypłucze do reszty z instalacji w mieszkaniu to będzie miodzio...
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Postprzez Najki » 29 sty 2013, o 19:50

Szkoda, ┼╝e akurat nie trafi┼é si─Ö nikt kto mieszka w naro┼╝nikowym, ale i tak rzucili┼Ťcie mi jakie┼Ť ┼Ťwiat┼éo na sytuacj─Ö. Dzi─Ökuj─Ö :)
Najki

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sty 2013, o 17:43
Nr bloku: 22

Postprzez madamew » 19 gru 2014, o 20:20

Podbijam temat. Czy ktokolwiek z Państwa wie o planach ocieplenia bloków?
madamew

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 mar 2014, o 09:54
Nr bloku: 19

Postprzez batory » 22 gru 2014, o 20:32

Og├│lnie sprawa elewacji, estetyki, dodatkowej izolacji termicznej budynk├│w na os. Batorego jest obecnie omawiana przez rad─Ö osiedla. Konkrety b─Ödzie mo┼╝na pewnie pozna─ç w pierwszym kwartale 2015r. Nic nie jest przes─ůdzone, w wyniku "dyskusji" mo┼╝e nie doj┼Ť─ç do ┼╝adnych zmian.
batory

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 cze 2012, o 11:24

Postprzez gustarballs1983 » 27 mar 2015, o 13:00

Witam ..
koniec I kwarta┼éu 2015 ju┼╝ za pasem jeszcze tylko miesi─ůc
To jak tam @ batory s─ů ju┼╝ jakie┼Ť konkrety w sprawie izolacji termicznej blok├│w??
Pozdrawiam
gustarballs1983

Postprzez madamew » 17 lis 2015, o 11:54

Podbijam znowu. Czy kto┼Ť z Pa┼ästwa wie co┼Ť na ten temat?
madamew

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 mar 2014, o 09:54
Nr bloku: 19

Postprzez gustarballs1983 » 18 lis 2015, o 13:19

Zapewne orientuje si─Ö Pan/Pani ┼╝e rury w pionach na plastiki wymieniono ju┼╝ jakie┼Ť 2 lata temu..
co za┼Ť do ocieplenia budynk├│w to cisza jak makiem zasia┼é i nikt pary z ust pu┼Ťci─ç nie chce, a przecie┼╝ bloki s─ů w fatalnym stanie. Te ┼Ťmieszne ma┼ée kwadratowe kamyczki kt├│rymi wielka p┼éyta by┼éa wype┼éniona ┼╝eby zabezpieczy─ç beton przed p─Ökaniem wypadaj─ů w astronomicznym tempie. Dopiero jak beton zaczyna p─Öka─ç w stopniu znacznym i zaczyna by─ç wida─ç go┼ée zbrojenia to co┼Ť z tym zrobi─ů i nie powiem wygl─ůda wtedy nawet ca┼ékiem nie┼║le, no ale ku┼║wa nie jedna p┼éyt─Ö tylko niech ca┼éy blok mi tak zrobi─ů :evil:
gustarballs1983

Poprzednia stronaNast─Öpna strona

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u