kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Re: kiedy PSM ociepli bloki i wymieni rury na PCV.

Postprzez maciej_blok24 » 25 lis 2015, o 07:25

Sp├│┼édzielnia ma to w 4 literach. Lepiej odda─ç grunt za darmo UWI :evil: T┼éumaczenia, ┼╝e blok jest z nowszej p┼éyty jako┼Ť do mnie nie docieraj─ů.

Uwa┼╝am, ┼╝e bloki powinny zosta─ç ocieplone, ale to wi─ů┼╝e si─Ö z wy┼╝sz─ů op┼éat─ů czynszow─ů.
Jest problem z decyzj─ů o wykupieniu gruntu od miasta, a co dopiero z dodatkowymi op┼éatami za ocieplenie.
Ja zamierzam skierowa─ç oficjalnie pismo do sp├│┼édzielni z zapytaniem o grunt i u┼╝ytkowanie wieczyste, przez d┼éu┼╝sz─ů czas nic w tych sprawach nie zosta┼éo zrobione.
maciej_blok24

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 lis 2015, o 07:18
Nr bloku: 24

Postprzez gustarballs1983 » 23 cze 2016, o 13:24

NARESZCIE!!!

ruszy┼éa ankieta.. mam nadziej─Ö ┼╝e nie dlatego ze zrobili ostatnio mo┼╝e jakie┼Ť badania i si─Ö okaza┼éo ┼╝e bloki z─ů w fatalnym stanie i za 10 lat rozbi├│rka i trzeba wyremontowa─ç...

tak czy owak czekam na wasze opinie kto za kto przeciw i dlaczego.
Remont sk┼éada si─Ö z kilku cz─Ö┼Ťci i osobi┼Ťcie nie wszystkie mi przypad┼éy do gustu zw┼éaszcza ze gruntowny remont balkonu mam ju┼╝ za sob─ů przeprowadzony na w┼éasn─ů r─Ök─Ö bo mam nowy okap i to nie z jakiego┼Ť ocynkowanego z┼éomu tylko ze stali nierdzewnej
i balkon ma kafle na pod┼éodze a oni to teraz by chcieli sku─ç i wymieni─ç balustrad─Ö pytam si─Ö gdzie┼Ťcie byli panowie administracja 5 lat temu jak robi┼éem remont?! Tak widzia┼éem ┼╝e mocowania balustrady s─ů przegnite a wy i tak ch*ja zrobili┼Ťcie w tej kwestii a teraz si─Ö nagle obudzili┼Ťcie ┼╝e trzeba przez 26 lat sp┼éaca─ç ┼Ťrednio po 5 dych miesi─Öcznie i czeka─ç w kolejce a┼╝ ┼éaskawie zajm─ů si─Ö naszym blokiem bo jaka┼Ť kolejka obowi─ůzuje!!! O jakich warstwach we┼ény mineralnej m├│wicie?!
przecie┼╝ wszem i wobec wiadomo ┼╝e robotnicy podczas budowy tych blok├│w podpierdolili ca┼é─ů we┼én─Ö mineraln─ů na prywatny u┼╝ytek a gazetami wypchali szczeliny w blokach.. to by┼éa powszechna praktyka (na ratajach robili tak samo) a wy ┼Ťmiecie ludziom wmawia─ç ze mamy jaka┼Ť warstw─Ö termoizolacji i ┼╝e nasze bloki s─ů rzekomo w jakiej┼Ť nowszej technologii wykonane.. sprawdza┼éem na wikipedii zar├│wno ┼Ťmia┼éego jak i batorego jest wykonane z wielkiej p┼éyty w technologii szczeci┼äskiej, wi─Öc przesta┼äcie wciska─ç ludziom kit i bierzcie si─Ö do cholery jasnej za ten remont bo powinien by─ç zrobiony ju┼╝ 10 lat temu i nie wciska─ç mi tu ┼╝e nie dostaniecie dofinansowania jak ┼Ťmia┼éego bo wszyscy wiedz─ů ┼╝e ta we┼éna mineralna w ┼Ťcianach to mit. Jest tam tylko sterta starych gazet co mo┼╝e t┼éumaczy─ç dlaczego w ┼Ťcianach budynk├│w lubi─ů gniazdowa─ç osy i szerszenie, zw┼éaszcza na poddaszach, bo maj─ů materia┼é budowlany na gniazda (papier) pod nosem...
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez maciej_blok24 » 23 cze 2016, o 14:02

No w ko┼äcu ankiet─Ö zrobili!! Tylko jeszcze w pa┼║dzierniku twierdzili, ┼╝e to nowsza p┼éyta. Tylko dlaczego w pokoju gdy ┼Ťwieci s┼éo┼äce robi si─Ö spore p─Ökni─Öcie? Mieszkanie po remoncie!!! Nasza sp├│┼édzielnia to jedno WIELKIE dno!

Maj─ů w dupie emaile, kt├│re wysy┼éam (nie potrafi─ů odpisa─ç!!!!)
Nie b─Öd─Ö ju┼╝ wspomina┼é u┼╝ytkowania wieczystego gruntu!!! Tylko patrz─ů ┼╝eby swoje kieszenie napcha─ç kas─ů.
maciej_blok24

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 lis 2015, o 07:18
Nr bloku: 24

Postprzez gustarballs1983 » 2 lip 2016, o 11:43

no to kurwa doigrali┼Ťmy si─Ö nie do┼Ť─ç ┼╝e dachu w planach termo-izolowa─ç nie mieli to teraz jeszcze nie chc─ů termo-izolowa─ç ┼Ťcian. Pewno Szwagier z kt├│rym prezes sp├│┼édzielni ma umow─Ö na remont powiedzia┼é ┼╝e nie b─Ödzie robi┼é prac na wysoko┼Ťciach wi─Öc wszem i wobec og┼éosili ┼╝e ┼Ťciany s─ů izolowane, wi─Öc styropianu nie po┼éo┼╝─ů...

ILE KURWA RAZY MAM POWTARZA─ć, ┼╗E W NASZYCH ┼ÜCIANACH NIE MA WE┼üNY MINERALNEJ!!!!!
wszem i wobec wiadomo, ┼╝e robotnicy w czasie budowy podpierdolili ca┼é─ů we┼én─Ö mineraln─ů i zast─ůpili ja starymi gazetami!!!
Za komuny na budowie to była powszechna praktyka!!!
siostra w┼éasnor─Öcznie wyjmowa┼éa strz─Öpy starych gazet z p─Ökni─Öcia w ┼Ťcianie okiennej przy swoim pokoju!!!

ciekawe czy ta gawied┼║ z mojego bloku w og├│le zagl─ůda na forum bo pewno se sprawy z tego nie zdaj─ů, i pierdol─ů farmazony o tym ┼╝e blok jest izolowany bo jaki┼Ť cep ze sp├│┼édzielni tak napisa┼é w ulotce!!! Jako┼Ť nikt poza mn─ů w tej sprawie tu nie pisze, a cholera decyzj─Ö podejmuj─ů na wsp├│ln─ů szkod─Ö.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Najki » 1 lut 2018, o 15:34

Ja s┼éysza┼éem z nieoficjalnych, ale bli┼╝ej zwi─ůzanych ze sp├│┼édzielni─ů ┼║r├│de┼é, ┼╝e sp├│┼édzielnia chcia┼éaby ociepli─ç bloki (pewnie dodatkowy hajs by im wpad┼é, bo w ankiecie by┼éa mowa o podniesieniu czynszu o 50 z┼é, bo musieli by zaci─ůgn─ů─ç kredyt, ale ta kwota to na pewno zaokr─ůglona w g├│r─Ö co by na wahania odsetek starczy┼éo), ale problem jest jednak z mieszka┼äcami (ankiety, g┼éosy sprzeciwu na zebraniach rocznych). Cz─Ö┼Ť─ç mieszka┼äc├│w ma w mieszkaniu ciep┼éo (szczeg├│lnie Ci w ┼Ťrodkowych mieszkaniach) i oni g┼éosuj─ů przeciw, bo nie chc─ů p┼éaci─ç wy┼╝szego czynszu. Problem maj─ů na pewno mieszka┼äcy mieszka┼ä g├│rnych i szczytowych oraz mieszka┼äcy blok├│w bli┼╝ej ulicy/wolnych teren├│w, bo tam jest zimno, ale oni niestety s─ů w mniejszo┼Ťci.

Jak jest sroga zima na minusie to kaloryfery grzej─ů nawet OK i idzie dogrza─ç mieszkanie do max 20-21 stopni, ale jak s─ů temperatury typu 0-5 stopni to kaloryfery prawie zimne i nic si─Ö nie da zrobi─ç. Pozostaj─ů farelki elektryczne i spory rachunek za pr─ůd.
Najki

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sty 2013, o 17:43
Nr bloku: 22

Poprzednia strona

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u