[Blok 1] ulewa stulecia.. przeciekł sufit

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

[Blok 1] ulewa stulecia.. przeciekł sufit

Postprzez gustarballs1983 » 18 sie 2015, o 14:45

Witam..

zapewne wielu z was pami─Öta sobotni─ů burz─Ö w Poznaniu(t─ů z wieczora 08.08), ulewa jej towarzysz─ůca by┼éa do┼Ť─ç intensywna i na dodatek wia┼éo mocno z po┼éudnia. Takie combo zjawisk atmosferycznych sprawi┼éo ┼╝e wysz┼éa na jaw wada konstrukcyjna budynku...

ot├│┼╝ mieszkam na ostatnim pietrze i woda dostaj─ůca si─Ö w otwory wentylacyjne na poddaszu powoduje ┼╝e w mieszkaniu cieknie nam przez sufit.. ca┼é─ů spraw─Ö niebawem zg┼éosimy do administracji ale ciek┼éo zar├│wno w du┼╝ym pokoju (tym z balkonem) jak i w mniejszym pokoju obok oraz na tej samej ┼Ťcianie na klatce schodowej.. uwa┼╝am ┼╝e to jest skandal ┼╝eby w niespe┼éna 30 letnim bloku sufit przecieka┼é!!! jak sp├│┼édzielnia zabezpieczy┼éa ten dach do cholery, i jakim cudem nikt wcze┼Ťniej tej wady nie wychwyci┼é!

spraw─ů dziel─Ö si─Ö na ┼éamach forum poniewa┼╝ jestem ciekaw czy kto┼Ť jeszcze mia┼é podobn─ů sytuacj─Ö owego wieczoru lub w og├│le w historii mieszkania na batorego?

Pozdrawiam
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Re: [Blok 1] ulewa stulecia.. przeciekł sufit

Postprzez andy » 9 wrz 2015, o 09:03

Wrzu─ç mo┼╝e zdj─Öcie.

U mnie osobi┼Ťcie woda si─Ö nie la┼éa ale by┼éem na Wydziale Fizyki na Morasku i tam r├│wnie┼╝ woda kapa┼éa na pod┼éog─Ö.
andy

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 13:18
Nr bloku: 41

Re: [Blok 1] ulewa stulecia.. przeciekł sufit

Postprzez gustarballs1983 » 11 wrz 2015, o 14:33

heh w chwili kiedy woda leje si─Ö strumieniami do chaty i jeszcze na dodatek kapie z sufitu to raczej cz┼éowiek nie stara si─Ö robi─ç zdj─Ö─ç tylko upewni─ç si─Ö ┼╝e woda nie pocieknie do s─ůsiad├│w pi─Ötro ni┼╝ej. Jedyne co mog─Ö dla ciebie zrobi─ç to strzeli─ç fotki ledwo widocznych zaciek├│w na ┼Ťcianach je┼Ťli ofc nadal jeste┼Ť zainteresowany... a sp├│┼édzielnia jak to w takich sprawach bywa ma to w dupie... by─çmoze jest to zwi─ůzane z tym ┼╝e prawdopodobnie nad naszym balkonem jakie┼Ť bzyczki w czarno ┼╝├│┼éte paski (nie wiem czy osy czy szerszenie) by─ç mo┼╝e maj─ů gniazdo.. podsufitki w blokach z wielkiej p┼éyty rzekomo s─ů dobrze znanym miejscem adoptowanym przez tego typu stworzenia.. by─ç mo┼╝e dlatego nie uszczelniono tego kiedy by┼é na to czas.

Przez sufit woda si─Ö hektolitrami nie wlewa┼éa, natomiast opr├│cz ciekn─ůcego sufitu by┼éy jeszcze przeciekaj─ůce okna kt├│re trzeba by┼éo obk┼éada─ç r─Öcznikami, no ale tak czy owak okna to raczej problem po mojej stronie bo mieszkanie w┼éasno┼Ťciowe a zgody na wymian─Ö na plastiki si─Ö w domu nie mo┼╝na doprosi─ç.. panuj─ů tu jakie┼Ť bzdurne teorie ze rzekomo plastikowe okna s─ů niezdrowe i ┼╝e "na zachodzie" wszyscy odchodz─ů od plastikowych okien i wracaj─ů do drewnianych...Pfff.. wi─Ökszej bzdury to nie s┼éysza┼éem ale jak si─Ö upr─ů to nie ma rady....
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u