Markiza balkonowa

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
dodokomodo
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2014, o 18:49
Nr bloku: 11

Markiza balkonowa

Post autor: dodokomodo » 23 lut 2014, o 19:38

Witam,

Piszę, ponieważ ciekawi mnie czy ktoś z Państwa interesował się tematem instalacji markizy balkonowej.
Nie widzę tego na osiedlu i stąd moje pytanie czy administracja musi wydać zgodę na jej instalację?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Dodokomodo

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Markiza balkonowa

Post autor: gustarballs1983 » 25 lut 2014, o 21:42

@dodokomodo

słuszna uwaga z tą administracją

myślę że większość ludzi która ma na balkonach cokolwiek poinstalowane ("n"tv; cyfrowy polsat ;canal +; klimatyzację;markizę czy tez zwykłą antenę do cyfrowej naziemnej) w życiu nie wpadło nawet na pomysł żeby konsultować cokolwiek ze spółdzielnią..
Myślą , że skoro mają mieszkanie własnościowe i kubaturę balkonu im do czynszu wliczają to czynią: "róbta co chceta"..
a tak szczerze to ciekawe co by spółdzielnia miała do powiedzenia na wszystkie te samowole budowlane...
myślę ,że dobrze iż założyłeś/aś ten wątek możesz teraz z czystym sumieniem iść do spółdzielni i się o to zapytać, po czym uzupełnić wątek odpowiedzią ze spółdzielni..
albo czekać na użytkownika kmita1956 on jest dość dobrze zorientowany w regulaminie spółdzielni i być może wie coś więcej na ten temat..
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ