Markiza balkonowa

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Markiza balkonowa

Postprzez dodokomodo » 23 lut 2014, o 18:38

Witam,

Pisz─Ö, poniewa┼╝ ciekawi mnie czy kto┼Ť z Pa┼ästwa interesowa┼é si─Ö tematem instalacji markizy balkonowej.
Nie widz─Ö tego na osiedlu i st─ůd moje pytanie czy administracja musi wyda─ç zgod─Ö na jej instalacj─Ö?
Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za wszelkie odpowiedzi.

Dodokomodo
dodokomodo

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lut 2014, o 17:49
Nr bloku: 11

Re: Markiza balkonowa

Postprzez gustarballs1983 » 25 lut 2014, o 20:42

@dodokomodo

s┼éuszna uwaga z t─ů administracj─ů

my┼Ťl─Ö ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç ludzi kt├│ra ma na balkonach cokolwiek poinstalowane ("n"tv; cyfrowy polsat ;canal +; klimatyzacj─Ö;markiz─Ö czy tez zwyk┼é─ů anten─Ö do cyfrowej naziemnej) w ┼╝yciu nie wpad┼éo nawet na pomys┼é ┼╝eby konsultowa─ç cokolwiek ze sp├│┼édzielni─ů..
My┼Ťl─ů , ┼╝e skoro maj─ů mieszkanie w┼éasno┼Ťciowe i kubatur─Ö balkonu im do czynszu wliczaj─ů to czyni─ů: "r├│bta co chceta"..
a tak szczerze to ciekawe co by spółdzielnia miała do powiedzenia na wszystkie te samowole budowlane...
my┼Ťl─Ö ,┼╝e dobrze i┼╝ za┼éo┼╝y┼ée┼Ť/a┼Ť ten w─ůtek mo┼╝esz teraz z czystym sumieniem i┼Ť─ç do sp├│┼édzielni i si─Ö o to zapyta─ç, po czym uzupe┼éni─ç w─ůtek odpowiedzi─ů ze sp├│┼édzielni..
albo czeka─ç na u┼╝ytkownika kmita1956 on jest do┼Ť─ç dobrze zorientowany w regulaminie sp├│┼édzielni i by─ç mo┼╝e wie co┼Ť wi─Öcej na ten temat..
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u