[Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Siwy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2012, o 15:40
Nr bloku: 9

[Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Post autor: Siwy » 25 sty 2012, o 16:02

Witam serdecznie,
chcielibyśmy poruszyć dość istotny problem, mianowicie chodzi o młodzież/dzieciaki, że tak ładnie ich nazwiemy, które przesiadują notorycznie na placu zabaw pomiędzy blokiem nr 9 a 8.
Na te widok robi się po prostu niedobrze, zachowują się obrzydliwie, palą, piją i oczywiście z premedytacją cały syf zostawiają na miejscu, robią to bez żadnego skrępowania, coś okropnego; oczywiście nie ma różnicy - chłopak czy dziewucha, nie rzadko te zachowują się gorzej, nie wspomnę o słowniku i głośnym zachowaniu, a tam nie rzadko przecież obok bawią się dzieci, z tym że oczywiście raczej dzieci szybko uciekają jak zobaczą że jakaś grupa nadchodzi (i nie dziwi to raczej nikogo), na zjeżdżalni którą często obierają jako cel, jest naplute, narzygane, narozlewane, ohyda!
Straż miejska oczywiście czasami tam zagląda, ale mało co mogą bo jak ci tylko ich zobaczą to zaraz znikają.
CZY W KOŃCU KTOŚ POŁOŻY TEMU KRES????!!!

darula89
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2012, o 23:09
Nr bloku: 7

Re: [Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Post autor: darula89 » 25 sty 2012, o 17:02

na podworku miedzy blokami 6 i 7 pojawia sie ten sam problem tyle ze chodzi o troche starsza grupe wiekowa, ktora latem skutecznie utrudnia chociazby zasypianie wspaniale bawiac sie pijac piwo i trzaskajac flaszkami.. niestety kazdy boi sie chociaz zwrocic im uwage bojac sie o wlasne bezpieczenstwo..

osaka
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2012, o 20:48
Nr bloku: 31
Kontakt:

Re: [Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Post autor: osaka » 25 sty 2012, o 20:37

Dzieciaki nie mają co robić to palą i piją, normalne. Jedyne, co mogłoby ich odstraszyć to kamery, tak przynajmniej było z terenem szkoły podstawowej nr 6 w Kołobrzegu, skąd pochodzę, zamontowanie kamer zmieniło sytuację.

P.S. Oczywiście możnaby było też pomyśleć o zapewnieniu tutejszej młodzieży innych rozrywek, ale to zdecydowanie trudniejsze 8-)
in love with the dark side i'd found

Misiacz
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:41
Nr bloku: 9

Re: [Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Post autor: Misiacz » 15 lut 2012, o 16:56

Witam.

Ciekawe, czy jest nas więcej. Tzn. takich, którzy mają dość notorycznych "zabaw dzieci" na placu zabaw. Podejrzewam, że wszyscy mają tego po dziurki w nosie, ale nikt się nie odezwie.

Na budynku nr 8 zamontowano kamerę kierunkową. Ciekawe, kto konsultował jej położenie z mieszkańcami. Kamera jest skierowana na cześć placu, na której przeważnie jest spokój. I tak pod okiem źle zamontowanej kamery w narożniku placu przy bloku nr 9 dalej odbywają się "spotkania". Jak tylko zrobi się cieplej część placu staje się pijalnią, toaletą, wysypiskiem śmieci i dyskoteką jednocześnie. Stali bywalcy placu to nie rzadko mieszkańcy pobliskich osiedli, którzy umawiają się w tym miejscu na popijawy. To również drobni złodzieje. Wiem, bo próbowali okraść moją matkę na spacerze z dzieckiem. Policja ma imprezy w nosie, na zgłoszenia potrafią przyjechać po 2 godzinach, kiedy ekipa się rozejdzie. Odsyłają do straży. Kiedyś widzieliśmy straż miejską, która obeszła towarzystwo szerokim łukiem. Dzielnicowy jak był, przyznał się, że sam nie podejdzie. PARANOJA.

Zgłosiliśmy do spółdzielni złe położenie kamery. Bez skutku. Może ktoś jeszcze mógłby to zrobić?

Siwy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2012, o 15:40
Nr bloku: 9

Re: [Blok 9]Młodzież przesiadująca na placu zabaw dla dzieci

Post autor: Siwy » 19 lut 2012, o 09:43

Witam,
z tą kamerą to istny strzał w dziesiątkę, co za patałachy ją ustawiły w ten sposób, my się nawet tak zastanawialiśmy czy to nie jest jakiś żart, ale widzę że nie, ze kamera ma służyć po to aby kamerować.
z policją też prawda, zaraz zrobi się ciepło i się zacznie, musimy Państwo NOTORYCZNIE, CZESTO i BEZUSTANNIE wydzwaniać na policje, straż i nachodzić Panów w Admininstracji, apeluję do wszystkich nas z tych bloków, musimy w końcu wyplemić to gnojarstwo!!!!

ODPOWIEDZ