Zwrócenie uwagi na psa ??!!

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
Boy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2013, o 09:12

Zwrócenie uwagi na psa ??!!

Post autor: Boy » 31 lip 2013, o 09:25

Witam wszystkich !

Mam taką, sprawę nie dawno podczas spaceru z psem na naszym osiedlu przy blokach 10,11,9,5 została zwrócona uwaga nie wiem czy bezpośrednio do mnie czy do innych którzy spacerowali komunikat głosowy że proszę zabrać stąd tego psa, bo inaczej wezwę policję. Głos był tak donośny i czysty, głośny i brzmiał jak by z głośników lub czegoś podobnego które były by umieszczone na dachu bloku, lub może ktoś prywatnie to robił ale jakaś dziwna sytuacja? Czy ktoś się spotkał może już z takim czymś??

P.S. Przeważnie staram się sprzątać po psie ale czasem w pośpiechu już tego nie robię. Po za tym na osiedlu nie ma żadnych przystosowanych koszy - pojemników aby takie śmieci wyrzucać, lub zabierać woreczki. Bywam na innych osiedlach i jest tam zupełnie odwrotnie są miejsca gdzie piec może się załatwić itd i jest gdzie wyrzucać. Z jednej strony wszyscy gonią aby sprzątać po zwierzakach, ale z drugiej strony nasze osiedle w ogóle nie jest do tego przystosowane.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ