Zwr├│cenie uwagi na psa ??!!

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

Zwr├│cenie uwagi na psa ??!!

Postprzez Boy » 31 lip 2013, o 07:25

Witam wszystkich !

Mam tak─ů, spraw─Ö nie dawno podczas spaceru z psem na naszym osiedlu przy blokach 10,11,9,5 zosta┼éa zwr├│cona uwaga nie wiem czy bezpo┼Ťrednio do mnie czy do innych kt├│rzy spacerowali komunikat g┼éosowy ┼╝e prosz─Ö zabra─ç st─ůd tego psa, bo inaczej wezw─Ö policj─Ö. G┼éos by┼é tak dono┼Ťny i czysty, g┼éo┼Ťny i brzmia┼é jak by z g┼éo┼Ťnik├│w lub czego┼Ť podobnego kt├│re by┼éy by umieszczone na dachu bloku, lub mo┼╝e kto┼Ť prywatnie to robi┼é ale jaka┼Ť dziwna sytuacja? Czy kto┼Ť si─Ö spotka┼é mo┼╝e ju┼╝ z takim czym┼Ť??

P.S. Przewa┼╝nie staram si─Ö sprz─ůta─ç po psie ale czasem w po┼Ťpiechu ju┼╝ tego nie robi─Ö. Po za tym na osiedlu nie ma ┼╝adnych przystosowanych koszy - pojemnik├│w aby takie ┼Ťmieci wyrzuca─ç, lub zabiera─ç woreczki. Bywam na innych osiedlach i jest tam zupe┼énie odwrotnie s─ů miejsca gdzie piec mo┼╝e si─Ö za┼éatwi─ç itd i jest gdzie wyrzuca─ç. Z jednej strony wszyscy goni─ů aby sprz─ůta─ç po zwierzakach, ale z drugiej strony nasze osiedle w og├│le nie jest do tego przystosowane.

pozdrawiam
Boy

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 lip 2013, o 07:12
Nr bloku: 0

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u