[Blok 1] szajspompa w p├│┼║nych godzinach nocnych

Tematy dotycz─ůce mieszka┼äc├│w blok├│w po┼éo┼╝onych na po┼éudnie od ulicy Opie┼äskiego
Regulamin działu
Tytu┼éy w─ůtk├│w dotycz─ůcych poszczeg├│lnych blok├│w powinny zaczyna─ç si─Ö od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytu┼é w─ůtku

[Blok 1] szajspompa w p├│┼║nych godzinach nocnych

Postprzez gustarballs1983 » 25 wrz 2012, o 18:29

witam..
Jak ju┼╝ wspomnia┼éem w tytule, w ostatnim czasie przy bloku nr 1 zjawia si─Ö szajspompa i zaczyna grzeba─ç w kanalizie ┼Ťrednio 2 razy na tydzie┼ä.
mam wra┼╝enie ,i┼╝ zwi─ůzane jest to w jaki┼Ť spos├│b z p┼éywalni─ů atlantis poniewa┼╝ z regu┼éy to w┼éa┼Ťnie obok niej (cho─ç nie zawsze) staje ten g*wnow├│z ,pojazd ten zjawia si─Ö zawsze po godzinie 23, co dodatkowo budzi moje podejrzenia, czy aby przypadkiem godziny nocne nie s─ů celowo wybrane przez operator├│w tego cholerstwa aby na lewo spuszcza─ç szambo do miejskiej kanalizacji (kilka lat temu takie procedery by┼éy tyle nagminne ,┼╝e zrobili nawet o tym reporta┼╝ w tvn albo polsacie). Dodatkowo dra┼╝ni─ůcy jest fakt ┼╝e cz┼éowiek ma ┼Ťrednio 2 nocki w tygodniu nie przespane bo to ustrojstwo potrafi jednej nocy zrobi─ç kilka kurs├│w a i do tego ha┼éas jest niemi┼éosierny bo przez ca┼éy czas to co┼Ť ma w┼é─ůczony silnik.
dodatkowe podejrzenia budzi fakt, ┼╝e szajspompa ta grzebie nie tylko przy studzienkach obok atlantisa ale i w pobliskich studzienkach tak┼╝e, co nasuwa hipotez─Ö ,┼╝e niekoniecznie im─ç operatorzy g*wnowozu maj─ů cokolwiek wsp├│lnego z poblisk─ů p┼éywalni─ů..

Kieruj─Ö zatem do pa┼ästwa uprzejme pytanie: Czy kto┼Ť z pa┼ästwa mo┼╝e wie co┼Ť wi─Öcej na ten temat?

Pozdrawiam
gustarballs1983
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Re: [Blok 1] szajspompa w p├│┼║nych godzinach nocnych

Postprzez pozna┼äczyk » 1 pa┼║ 2012, o 06:40

Co┼Ť w tym jest, bowiem dzi┼Ť od rana co wra┼╝liwsi ze starego Batorego nie mog─ů otworzy─ç okien, by nie poczu─ç si─Ö jak w oczyszczalni ┼Ťciek├│w.
Pozdrawiam
poznańczyk

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 maja 2012, o 09:00
Nr bloku: 0

Re: [Blok 1] szajspompa w p├│┼║nych godzinach nocnych

Postprzez gustarballs1983 » 1 pa┼║ 2012, o 12:23

zapach jest raczej kwesti─ů pogody..
kilka razy do roku zdarza si─Ö ┼╝e wiatr wieje od miejscowo┼Ťci Kozieg┼éowy gdzie znajduje si─Ö oczyszczalnia (a czasem z kierunku nowego kolektora nad wart─ů)
wtedy faktycznie capi na osiedlu niemiłosiernie...
Poza tym przechodzi┼éem dzisiaj obok p┼éywalni i co┼Ť si─Ö dzieje, schody s─ů rozryte do po┼éowy wi─Öc mo┼╝e i szykuj─ů jaki┼Ť grubszy remont albo co┼Ť..

z reszta jedyne co mnie wkurza w tej szajspompie to fakt, ┼╝e zawsze jak si─Ö zjawia to po 23, cz┼éowiek ma nieprzespan─ů noc.. jakby w ci─ůgu dnia nie mogli przyjecha─ç.

Pozdrawiam
Gus T.

P.S.
Ale z tego co si─Ö orientuj─Ö ┼Ťciekowozu nie by┼éo dzi┼Ť w nocy, tzn. z niedzieli na poniedzia┼éek, przynajmniej tak mi si─Ö wydaje, bo w nocy nie by┼éo ┼╝adnego ha┼éasu i mog┼éem si─Ö spokojne wyspa─ç :)
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powrót do Bloki nr 1-28 (południe osiedla)

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u