Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
Anya
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2012, o 23:24
Nr bloku: 79

Re: Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Post autor: Anya » 17 wrz 2012, o 23:23

Cóż, ja chcąc się zapisać dwa lata temu do lekarza rodzinnego wyszukałam w internecie, że najbliższa mi przychodnia jest na Batorego. Zadzwoniłam i usłyszałam przez telefon, że w ów przychodni nie przyjmują nowych pacjentów, bo mają już za dużo :shock: No więc zapisałam się do Termedicy na Chrobrego, kawałeczek dalej, ale nie miałam żadnych problemów z zapisaniem się, mimo, iż też nie pochodzę z Poz, a wcześniej miałam lekarza na Kórnickiej (co przy obecnym miejscu zamieszkania nijak mi pasuje). Na szczęście nie jestem częstym pacjentem tejże przychodni, ale póki co nie mogę narzekać. Chyba, że ktoś ma inne doświadczenia to chętnie wysłucham opinii, bo sama jestem ciekawa jak wygląda tam np dostanie się do specjalisty, jak długo się czeka itp.

Basia
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2012, o 11:48
Nr bloku: 44

Re: Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Post autor: Basia » 19 wrz 2012, o 09:40

Poszłam też zapisać się do tej Termedicy, faktycznie nie było problemów z zapisem...tylko zdziwiło mnie to że byłam tam pod 12, lekarka przyjmowała do 14 przychodnia była pusta a rejestratorka mówi "dziś już Pani doktor nie przyjmie Pani" ciekawe czemu...zapisałam się do jakiejś Pani doktor Renaty Żukowskiej i tak naprawdę nie miałam wyboru bo rejestratorka mi podrzuciła tylko ją jako ta do której się moge zapisać mimo iż w przychodni przyjmuja w sumie 3 lekarki...ktoś coś wie na temat tej Pani doktor?

mamusia
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2012, o 10:01
Nr bloku: 79

Re: Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Post autor: mamusia » 29 paź 2012, o 10:11

Niestety, nic się nie zmieniło! Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się wyrażać swojej negatywnej opinii na forum, ale tym razem nie wytrzymałam. Panie z rejestracji to jakaś kpina. Nie dość, że faktycznie sygnał jest ciągle zajęty, a jak się w końcu dodzwoniłam 2 razy, to odłożyły słuchawkę, to jeszcze, gdy odebrały, to tonem co najmniej znudzonym. Niekompetencja, nieuprzejmość, brak wiedzy, chęci...słowem- antyreklama służby zdrowia! Może nie jestem doświadczoną mamą, bo to w końcu moje pierwsze i to trzymiesięczne dziecko, ale chyba moge nie wiedzieć, że na szczepienie obowiązkowe trzeba się zapisać! tym bardziej, że przy pierwszej dawce panie same do mnie dzwoniły i się umawiały! ok, mogłam nie wiedzieć, a one nie mają prawa rozmawiać ze mną jak z idiotką i wrzeszczeć! co do lekarzy, nie mam żadnych zarzutów! szczególnie dr Zelich jest fantastyczna! może ma wielu pacjentów, ale stawia szybkie i trafne diagnozy. gdyby nie ona, nie miałabym pojęcia , że moja córeczka ma skazę białkową (a widziało ja wcześniej kilkoro lekarzy i położna). położne też jest świetna- pomocna, serdeczna i w ogóle bardzo dobra kobieta! jednak, dzięki tym paniom, postanowiłam, ze przepisujemy się do innej przychodni! mam nadzieję, że w końcu ktoś zrobi z tym porządek! odradzam tą przychodnię!

Batorka
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 14:38

Re: Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Post autor: Batorka » 29 paź 2012, o 11:11

Powtórzę się: pracodawcą pań z rejestracji jest spółka cywilna dr Zelich i dr Olczak.
Dlaczego nie macie odwagi skierować do nich swoich uwag?
Dzięki "fochom" na forum i przepisaniu się do innej przychodni nic się nie zmieni.

I naprawdę przez jakieś baby z rejestracji chcecie rezygnować z dostępu do - jak sami przyznajecie - rzetelnych lekarzy i dobrych specjalistów?

Poza tym... trochę więcej asertywności. Ludzie traktują nas tak, jak my im na to pozwalamy.
Do przychodni jestem zapisana od początku jej istnienia i nigdy nie zostałam tam źle potraktowana.
A może to uśmiech działa cuda...?

mamusia
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2012, o 10:01
Nr bloku: 79

Re: Panie z rejestracji w przychodni na os.Batorego

Post autor: mamusia » 29 paź 2012, o 11:52

Telefonu uśmiechem niestety za nich nie odbiorę:) Skorzystam oczywiście z rady dotyczącej skierowania się do dr Zelich. Nie rezygnuję z tej przychodni, bo mam focha na panie z rejestracji. Wcześniej korzystaliśmy z usług przychodni Termedica na Chrobrego, więc mam porównanie. Są lepsze przchodnie, ale to moja subiektywna opinia, chyba po to jest forum?:) Chciałam mieć blisko, to teraz mam:) Uważam, że mimo szczerych chęci i uprzejmosci z mojej strony, zostałam kolejny raz potraktowana, a asertywność nie ma tu nic do rzeczy. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ