Straż Miejska to jakaś kpina?

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: Stefan » 21 sty 2023, o 11:04

Właśnie przeczytałem artykuł na epoznań, że nasz droga SM zakłada ludziom blokady na legalnych miejscach postojowych ale z wyblaknięta farbą.

https://epoznan.pl/news-news-136159-syt ... a_wyjasnia

Ale, jak na wyjeździe z osiedla (obok bloku 41A) w stronę ul. Umultowskiej, gdzie żadnych miejsc postojowych nie ma, to już SM nie widzi chyba.
Pieszy czasem nie może tam bezpiecznie przejść, bo samochody omijając zaparkowane samochody jadą przy samym murku.

Na osiedlu pojawiło się chyba z 1000 znaków "P" i nic to nie zmieniło.

waldi77
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2023, o 21:46
Nr bloku: 41

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: waldi77 » 22 lut 2023, o 21:57

W końcu zniknął stamtąd "uszkodzony" discovery PCT, stał od listopada i nic niedałosie zrobić :evil:

Owszem, postawili masę znaków, ale coś skopali, bo organizacja ruchu nie jest zatwierdzona, to i straż miejska niedasie...

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: andy » 22 lut 2023, o 22:32

Kiedy zniknął? Jak wczoraj wracałem z parkingu to jeszcze stał.Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że od listopada stał... a kartę miał włożoną, że tylko do wieczora postoi :)

Stefan
Posty: 110
Rejestracja: 22 gru 2011, o 13:23

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: Stefan » 23 lut 2023, o 12:57

Dobrze, że ten dżipek PCT stamtąd zniknął ale inne nadal parkują. Ciekawe, kiedy wreszcie spółdzielnia upora się z właściwym oznaczeniem osiedla.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: Rob » 25 lut 2023, o 14:36

Straż doskonale wie co robi i nie ma w ich działaniach żadnej kpiny.
Tam nie ma wyblakniętej farby. Wspólnota usunęła farbę, jednocześnie usuwając owe miejsca parkingowe. Tym ruchem doprowadziła do końca prawidłowe oznakowanie i SOR już tam działa.

Za to "ofiary blokad" przeniosły się w okoliczne rewiry i wzdłuż bloku 82 nie idzie bezpiecznie przejechać. Parkowanie na łukach zakrętów też stało się normą. Oczywiście wszystko kosztem bezpieczeństwa innych...

obiektywnie
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2023, o 12:50
Nr bloku: 41

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: obiektywnie » 26 wrz 2023, o 17:40

Dzis dolaczylam do forum. Mieszkanie tu mam od 14 lat. Przeraza mnie malomiasteczkowosc, wrogosc, i mialkosc ludzi. Dzis dowiedzialam sie, ze hycle zakladaja blokady bo ... NAM czyli mieszkancom to przeszkadzalo.
Serio nie macie co robic tylko obserwujecie kto gdzie parkuje przez okienko a potem bawicie sie w konfidentow?
Zal, zal, ze nie mieszkaliscie w KRK, WAW i nie wiecie czym jest problem z parkowaniem.
Zal, ze place prawie 1200 czynsu i nie mam gdzie zaparkowac (nie , garaze sa male 16 m i nawet nie ma aktualnie niczego do kupienia).
Zal, ze szczujecie SM i hycli na ludzi, sasiadow.

Brzydze sie konfidentami

obiektywnie
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2023, o 12:50
Nr bloku: 41

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: obiektywnie » 26 wrz 2023, o 17:41

NIKOMU nie przeszkadza 80% zaparkowanych samochodow.

No chyba ze takim konfidentom JAK TY

Rob pisze:
25 lut 2023, o 14:36
Straż doskonale wie co robi i nie ma w ich działaniach żadnej kpiny.
Tam nie ma wyblakniętej farby. Wspólnota usunęła farbę, jednocześnie usuwając owe miejsca parkingowe. Tym ruchem doprowadziła do końca prawidłowe oznakowanie i SOR już tam działa.

Za to "ofiary blokad" przeniosły się w okoliczne rewiry i wzdłuż bloku 82 nie idzie bezpiecznie przejechać. Parkowanie na łukach zakrętów też stało się normą. Oczywiście wszystko kosztem bezpieczeństwa innych...

waldi77
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2023, o 21:46
Nr bloku: 41

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: waldi77 » 26 wrz 2023, o 18:05

obiektywnie pisze:
26 wrz 2023, o 17:41
NIKOMU nie przeszkadza 80% zaparkowanych samochodow.
Owszem. Dlatego blokady dostaje pozostałe 20% które jednak przeszkadza, np. w bezpiecznym dojeździe do bloku 82.

suoodki
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2023, o 23:59
Nr bloku: 80

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: suoodki » 1 paź 2023, o 09:11

obiektywnie pisze:
26 wrz 2023, o 17:40
Dzis dolaczylam do forum. Mieszkanie tu mam od 14 lat. Przeraza mnie malomiasteczkowosc, wrogosc, i mialkosc ludzi. Dzis dowiedzialam sie, ze hycle zakladaja blokady bo ... NAM czyli mieszkancom to przeszkadzalo.
Serio nie macie co robic tylko obserwujecie kto gdzie parkuje przez okienko a potem bawicie sie w konfidentow?
Zal, zal, ze nie mieszkaliscie w KRK, WAW i nie wiecie czym jest problem z parkowaniem.
Zal, ze place prawie 1200 czynsu i nie mam gdzie zaparkowac (nie , garaze sa male 16 m i nawet nie ma aktualnie niczego do kupienia).
Zal, ze szczujecie SM i hycli na ludzi, sasiadow.

Brzydze sie konfidentami
Święte słowa. Polać Panu!

Awatar użytkownika
Nocna Straż
Posty: 73
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 20:37
Nr bloku: 80

Re: Straż Miejska to jakaś kpina?

Post autor: Nocna Straż » 6 paź 2023, o 19:40

Jacy konfidenci? Straż obsługuje SOR sama z siebie i robi swoje. I super, bo wreszcie jest porządek!

ODPOWIEDZ