Jaki internet? Blok 64

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Jaki internet? Blok 64

Postprzez scav » 31 sty 2018, o 21:47

Cze┼Ť─ç, zastanawiam si─Ö nad zmian─ů internetu. P├│ki co mam E&W i to jest jakie┼Ť nieporozumienie. Mam internet 60/10 przy czym z internetu korzystam "bardziej" ni┼╝ przegl─ůdanie facebooka, dlatego wa┼╝ne dla mnie jest aby ┼é─ůcze by┼éo stabilne, a to niestety nie jest. Do niedawna dzia┼éa┼éo ok, ostatnio tragedia.

Wiem ┼╝e Inea maksymalnie mo┼╝e zamontowa─ç u mnie 100/10. Poza tym jest jeszcze Netia i Echostar. Je┼Ťli chodzi o dwa ostatnie to czekam na odpowied┼║ jak to wygl─ůda je┼Ťli chodzi o ich oferte.

Korzysta kto┼Ť z w/w dostawc├│w i mo┼╝e co┼Ť podpowiedzie─ç?
scav

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2018, o 21:41
Nr bloku: 0

Re: Jaki internet? Blok 64

Postprzez gustarballs1983 » 1 lut 2018, o 20:55

scav przejrza┼é bym jeszcze ofert─Ö orange bo rzekomo tw├│j blok jest w zasi─Ögu ┼Ťwiat┼éowodu 300/30 Mbps

szczegóły:
https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

pzdr

EDIT:
Odno┼Ťnie do twojego pytania..

Co za┼Ť do Netii I Echostara to gra nie warta ┼Ťwieczki ci operatorzy na necie zbieraj─ů jeszcze wi─Öksze ci─Ögi od u┼╝ytkownik├│w ni┼╝ E&W od u┼╝ytkownik├│w ich kabli koncentrycznych.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u