EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
andy
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: andy » 25 lip 2018, o 08:39

To racja z tymi skrzynkami. Niedługo do piwnicy nie da się wejść :)
U nas w bloku teraz wierci Vectra. Ciekawe jak oni się będę sprawować. Z tego co wiem, to publiczne IP mają w standardzie, więc póki co tylko Inea robi takie szopki.

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Nr bloku: 1

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: gustarballs1983 » 25 lip 2018, o 13:08

co do Vectry to kilka lat temu mieli problemy z routingiem za granicę (info od użytkowników z Warszawy). olbrzymie opóźnienia utraty pakietów i co poniektórzy ,że tak to ujmę "pośrednicy" między vectrą a serwerami na zachodzie blokowali w ogóle vectrę jako dostawcę na niektórych portach i np w takie Diablo 3 nie dało się za dobrze grać Forum supportu d3 aż huczało od flejmu użytkowników vectry że nie da się grać. i z tego co pamiętam problemem był brak IPv4 bo rzekomo mieli tylko IPv6 który jak wiadomo poza tym że jest tańszy w pozyskaniu i może mieć więcej urządzeń w LAN-ie, to jest totalnie gówniany bo większość gier jest IPv4-Only a na dodatek proces konwersji IPv6 do IPv4 i z powrotem w drugą stronę powoduje duże opóźnienia. Jak jest teraz nie wiem ale póki co "Lepsze" jest wrogiem dobrego
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ