EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: Rob » 10 mar 2012, o 11:22

A czy są wśród Was, posiadacze pakietu CARBON (35/2Mb/s)?
Jaki macie (w max porywach) download plików?
Przetestujcie to proszę na:
http://www.noc.gts.pl/ i pochwalcie się swoimi osiągami.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: andy » 13 mar 2012, o 14:25

Rob pisze:Jest PRAWNA BLOKADA dla innych operatorów i tyle. Czy jest to legalne/uczciwe - to już temat dla Urzędu Antymonopolowego.
Z drugiej strony może to i lepiej, że Wasz zarządca nie dopuszcza innych operatorów.
A to dlatego, że E&W i TP mają już gotową instalację w bloku.
Tymczasem przyjedzie taki Inotel i rozryje ściany i sufit na klatce. Później położy byle jak plastikowe listwy. Tak zrobili w naszym nowym bloku.
Z chęcią bym taką instalację zrobił w domach właścicieli Inotela.

satyr42
Posty: 48
Rejestracja: 13 mar 2012, o 12:54

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: satyr42 » 13 mar 2012, o 15:17

W skrócie, miałem Inotel 30Mb (za 65zł), śmigał elegancko. Czasem jak się trafiło na dobry serwer to pobierało się tak szybko, że mój router Wifi stawał się wąskim gardłem i nie był w stanie przepchnąć tylu danych. Upload na poziomie 1,5Mb przemilczę... Później zmieniłem na 6Mb (za 49zł), ale widzę że teraz Inotel ma w ofercie 45Mb za tę samą cenę, więc muszę do nich przedzwonić.

Z East&West mam kablówkę (najtańszą dwadzieścia parę podstawowych kanałów za 16,50zł). Kablówka jak kablówka, nigdy nie zaobserwowałem żadnej awarii. W tym pakiecie poza 1 z 10 na TVP2 i tak nie ma nic ciekawego. Jeśli ktoś nie ogląda za dużo telewizji to taki mix (net Inotel i TV E&W) jest chyba najsensowniejszym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: Rob » 14 mar 2012, o 17:32

Z drugiej strony może to i lepiej, że Wasz zarządca nie dopuszcza innych operatorów.
Wybacz, ale dla mnie jest to zaprzeczenie istoty demokracji...
Później położy byle jak plastikowe listwy.
Uważasz, że lepiej być skazanym na BYLE jakiego operatora "z przydziału"? Jeśli nowy Operator się tego podejmie i zostanie skonstruowana właściwa umowa - takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca.
Inotela kupiła niedawno Inea. Mam nadzieję, że wyjdzie to wszystkim na dobre!
(net Inotel i TV E&W) jest chyba najsensowniejszym rozwiązaniem.
Moje doświadczenie z E&W mówi akurat coś innego. Nie ma dnia, abym nie miał artefaktów, czy komunikatu "program niedostępny". Zdarza się też niechciana stopklatka.

satyr42
Posty: 48
Rejestracja: 13 mar 2012, o 12:54

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: satyr42 » 14 mar 2012, o 19:50

Moje doświadczenie z E&W mówi akurat coś innego. Nie ma dnia, abym nie miał artefaktów, czy komunikatu "program niedostępny". Zdarza się też niechciana stopklatka.
Może nie napisałem do końca jasno. Posiadam analogową telewizję, na którą nie narzekam. Nie wiem jak jest z cyfrową.

karpol
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2012, o 18:52
Nr bloku: 99

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: karpol » 13 lip 2012, o 17:50

andy pisze:
Rob pisze:Jest PRAWNA BLOKADA dla innych operatorów i tyle. Czy jest to legalne/uczciwe - to już temat dla Urzędu Antymonopolowego.
Z drugiej strony może to i lepiej, że Wasz zarządca nie dopuszcza innych operatorów.
A to dlatego, że E&W i TP mają już gotową instalację w bloku.
Tymczasem przyjedzie taki Inotel i rozryje ściany i sufit na klatce. Później położy byle jak plastikowe listwy. Tak zrobili w naszym nowym bloku.
Z chęcią bym taką instalację zrobił w domach właścicieli Inotela.
Odświeżam temat, bo czekam za instalacją internetu i kablówki z Intoela...czekam już 3 tygodnie instalator miał do mnie dzwonić codziennie od tygodnia i ani razu nie zadzwonił i chciałem się dowiedzieć czy faktycznie robią taki "jubel" w mieszkaniu przy podłączeniu? bo zaczynam mieć wątpliwości co do tego operatora, nie dość że czekam za instalacją tyle czasu to jeszcze może okaże się że mi pół mieszkania rozryją...

Awatar użytkownika
Rob
Posty: 332
Rejestracja: 24 lut 2012, o 20:42
Nr bloku: 80

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: Rob » 13 lip 2012, o 18:28

zaczynam mieć wątpliwości co do tego operatora
Jakiś czas temu Inotel kupiła Inea. Myślę, że z korzyścią dla tego pierwszego.

Awatar użytkownika
Anya
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2012, o 23:24
Nr bloku: 79

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: Anya » 16 lip 2012, o 14:08

satyr42 pisze:W skrócie, miałem Inotel 30Mb (za 65zł), śmigał elegancko. Czasem jak się trafiło na dobry serwer to pobierało się tak szybko, że mój router Wifi stawał się wąskim gardłem i nie był w stanie przepchnąć tylu danych. Upload na poziomie 1,5Mb przemilczę... Później zmieniłem na 6Mb (za 49zł), ale widzę że teraz Inotel ma w ofercie 45Mb za tę samą cenę, więc muszę do nich przedzwonić.

Z East&West mam kablówkę (najtańszą dwadzieścia parę podstawowych kanałów za 16,50zł). Kablówka jak kablówka, nigdy nie zaobserwowałem żadnej awarii. W tym pakiecie poza 1 z 10 na TVP2 i tak nie ma nic ciekawego. Jeśli ktoś nie ogląda za dużo telewizji to taki mix (net Inotel i TV E&W) jest chyba najsensowniejszym rozwiązaniem.

Ja mam tak samo - podstawowy pakiet kablówki za 16,50 - telewizję oglądam "od święta", więc wyższe pakiety są mi nie potrzebne. Internet mam z Inotela - 45M za 59 zł i jestem zadowolona. Nie będę zmieniać umowy, by płacić 10 zł mniej, bo teraz mam na czas nieokreślony a tamta jest na rok, bez możliwości wcześniejszego rozwiązania (a Bóg jeden wie, jak długo tu jeszcze pomieszkam).

karpol
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2012, o 18:52
Nr bloku: 99

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: karpol » 17 lip 2012, o 11:38

Ja już czekam 3 tygodnie na podłączenie tego cholernego Inotela, po prostu mnie roznosi...a ci ludzie co w tesco siedza to tylko mnie odsyłają i na instalatora zwalają, normalnie jakaś kpina.

Awatar użytkownika
darenty
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:28
Nr bloku: 41

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Post autor: darenty » 17 lip 2012, o 12:49

Ja nie narzekam i nie narzekałem nigdy na Inotel.
Poproś o tel. do instalatora i zadzwoń i sam grzecznie "poproś" żeby się zjawił;)
ale złap go na osiedlu - często widać jak auto stoi pod jakimś blokiem.
Jak to nie pomoże to nie idź do Tesco tylko zadzwoń na infolinię i powiedz, że jak Ci w 3 dni nie zamontują to idziesz do konkurencji - KONKURENCJA to magiczne słowo klucz:)

Ja osobiście mam 3PAK ( tel-net-TV) płacą za to 82 zł mam net 45; standard kanałów i do tego tel. stacjonarny na całą PL i EU na stacjonarne za free.
Myślę, że to optymalne rozwiązanie ;)

ODPOWIEDZ