EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Re: EAST&WEST - jak oceniacie tego operatora?

Postprzez jendras » 27 cze 2016, o 15:06

Ja odpowiem mo┼╝e do┼Ť─ç przekornie, ale wydaje mi si─Ö, ze 60mbit/s to sporo i ci─Ö┼╝ko to zutylizowa─ç przy zwyk┼éym u┼╝ywaniu internetu. Najlepiej we┼║ sobie ten pakiet i potestuj. Nie masz lojalki wi─Öc zawsze mo┼╝esz zrezygnowa─ç. Co do konkurencji to obawiam si─Ö, ┼╝e jej nie ma przy tych pr─Ödko┼Ťciach.
jendras

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lip 2012, o 12:31
Nr bloku: 82

Postprzez Micha┼é Spike » 27 cze 2016, o 19:53

gustarballs1983 napisa┼é(a):jak rozumiem na SAT1 lec─ů meczyki tak?

to w jakim pakiecie wyst─Öpuje SAT1 bo ja w tym za 77PLN nie mam tej stacji a polsat 2 i 3 s─ů ale zakodowane.. :((
czy to mo┼╝e by┼é jaki┼Ť sarkazm bo je┼Ťli tak to nie za┼éapa┼éem..

Sprawd┼║ na stronie E&W ale zdaje mi si─Ö ┼╝e to jaki┼Ť pakiet dodatkowy.
de industria imprudentia
Michał Spike

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sty 2014, o 13:51
Nr bloku: 3

Postprzez Micha┼é Spike » 27 cze 2016, o 21:02

SAT1 jest w pakiecie za 77pln na 166 pozycji.
de industria imprudentia
Michał Spike

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sty 2014, o 13:51

Postprzez gustarballs1983 » 27 cze 2016, o 22:58

sk84life napisa┼é(a):Cze┼Ť─ç wszystkim :)
Od 2 dni, wraz z narzeczon─ů jeste┼Ťmy mieszka┼äcami Osiedla Batorego :D Mi┼éo mi Was pozna─ç....

serdecznie witamy na osiedlu @sk84life
masz racje z tym internetem to troch─Ö u ciebie lipa bo E&W nie obs┼éuguje ┼Ťwiat┼éowodu w twojej cz─Ö┼Ťci osiedla.. ale r─ůk bym nie za┼éamywa┼é jeszcze bo opr├│cz E&W zapewne masz mo┼╝liwo┼Ť─ç podpi─Öcia si─Ö do pomara┼äczy. Na twoim miejscu obada┼é bym ich now─ů propozycj─Ö (t─ů z reklam) bo te┼╝ oferuj─ů ┼Ťwiat┼éow├│d i to rzekomo do 600Mb/s. Je┼Ťli nie jest to jaki┼Ť tani chwyt marketingowy i reklama ta nie dotyczy tylko ┼Ťcis┼éego centrum Warszawy, jak np. LTE w plusie (lol),to by─ç mo┼╝e uda┼éo by ci si─Ö skorzysta─ç z ich oferty.. no chyba ze zarz─ůdca twojego bloku to jaki┼Ť buc co robi lach─Ö tym z E&W i innych operator├│w nie wpu┼Ťci do bloku to wtedy masz problem.. ale nie s─ůdz─Ö ┼╝eby robi┼é problemy tym z pomara┼äczy bo w ko┼äcu to w brew ustawie antymonopolowej i na bank jaki┼Ť tam wyb├│r masz i skazany na E&W nie jeste┼Ť.. podzwo┼ä i popytaj jakie s─ů opcje i bierz tych co maj─ů ┼Ťwiat┼éow├│d i oferuj─ů jakie┼Ť przyzwoite pr─Ödko┼Ťci (tzn. 150Mb+).. Mam nadziej─Ö ┼╝e odrobi┼ée┼Ť zadanie domowe z tego tematu.. ale jesli nie to pami─Ötaj ┼╝eby nie da─ç si─Ö zrobi─ç w wa┼éa netii bo oni m├│wi─ů, ┼╝e podpinaj─ů ┼Ťwiat┼éow├│d a w praktyce do mieszkania ci─ůgn─ů zwyk┼éy kabel ethernet i to dlatego ich pr─Ödko┼Ť─ç jest zredukowana do 100Mb/s a w wielu przypadkach oznacza to tylko "w porywach" a je┼Ťli chodzi o internet od E&W inny ni┼╝ pakiet FORTE 250Mb/s to nie op┼éaca si─Ö tego bra─ç.. nie b─Öd─Ö si─Ö tu rozpisywa┼é dlaczego bo o tym ju┼╝ tu pisa┼éem.. tak czy owak sprowadza si─Ö to do tego ze masz ┼é─ůcze 100Mb/s na ca┼é─ů klatk─Ö schodow─ů dzielone miedzy wszystkich klient├│w E&W z internetem 60Mb/s lub mniejszym w ca┼éej klatce.

pamiętaj słowo klucz: Światłowód
Nie daj sobie wcisn─ů─ç nic innego. jest to obecnie najszybszy znany na ziemi spos├│b transmisji danych dost─Öpny dla zwyk┼éego zjadacza chleba a to jak─ů maksymaln─ů przepustowo┼Ť─ç oferuj─ů operatorzy nie jest ograniczeniem transmisyjno┼Ťci ┼Ťwiat┼éowodu a jedynie limitem sprz─Ötowym lub programowym elektroniki i oprzyrz─ůdowania steruj─ůcego jakiego operator u┼╝ywa.
pzdr
Gus T.

P.S.
@Michał Spike
dzi─Öki za info ale na kanale 166 nie ma SAT1 jest jaka┼Ť inna stacja.. no chyba ze m├│wisz o tym co E&W podaje na stronie ale tam s─ů rozbie┼╝no┼Ťci z rzeczywisto┼Ťci─ů, bo oferta si─Ö co jaki┼Ť czas zmienia a informacji na stronie chyba nie aktualizuj─ů tak cz─Östo jak program├│w w danym pakiecie :( tak czy owak kilka dni temu ponownie skanowa┼éem list─Ö program├│w a zar├│wno sat1 jak i zdf w ofercie brak a z tego co wiem od ojca i jego kumpli z pracy na tych kana┼éach sa wszystkie meczyki a nie tylko to na co tvp i polsat wykupi┼éy licencj─Ö i wy┼é─ůczno┼Ť─ç na emisj─Ö w polsce..

Swoj─ů drog─ů ┼╝enuar totalny z t─ů telewizja w Polsce jak nie kupisz cyfrowego polsatu od solorza to meczyk├│w nie poogl─ůdasz.. wiecznie tylko pay2view i vod wkurwia mnie to totalnie nienawidz─Ö p┼éaci─ç za nic dodatkowo (nie wspomn─Ö ju┼╝ o wy┼éudzaniu danych kart kredytowych czy numeru telefonu podczas transakcji) gdzie tu cholera jasna wolny rynek i mo┼╝liwo┼Ť─ç wyboru.. wy┼é─ůczno┼Ť─ç danej stacji na emisj─Ö danego programu powinna by─ç zakazana ustaw─ů bo stoi w sprzeczno┼Ťci z ustaw─ů antymonopolow─ů!!!
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Bat3 » 28 cze 2016, o 19:41

Z tego co widz─Ö, to wszystkie mecze ─çwier─çfina┼éowe s─ů og├│lnie dost─Öpne, pytanie jak p├│┼éfina┼é ale jeden na pewno bo to b─Ödzie Polska :P to samo fina┼é :p
A co do neta ja na razie zatrzyma┼éem si─Ö na najwy┼╝szym pakiecie w EW poza ┼Ťwiat┼éowodem i jestem zadowolony, cho─ç pewnie jak ju┼╝ si─Ö zadomowi─Ö zmieni─Ö na ┼Ťwiat┼éo:)
Bat3

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 lut 2016, o 18:59

Postprzez gustarballs1983 » 30 cze 2016, o 18:59

Bat3 napisa┼é(a):Z tego co widz─Ö, to wszystkie mecze ─çwier─çfina┼éowe s─ů og├│lnie dost─Öpne, pytanie jak p├│┼éfina┼é ale jeden na pewno bo to b─Ödzie Polska :P to samo fina┼é :p
A co do neta ja na razie zatrzyma┼éem si─Ö na najwy┼╝szym pakiecie w EW poza ┼Ťwiat┼éowodem i jestem zadowolony, cho─ç pewnie jak ju┼╝ si─Ö zadomowi─Ö zmieni─Ö na ┼Ťwiat┼éo:)

ja bym raczej stawia┼é, ┼╝e nasi obskocz─ů wpierdal i, ┼╝e po pierwszych 10 minutach b─Ödzie 3:0 dla portugalii :lol: no ale to tylko ja :p

poza tym jeste┼Ť optymist─ů z tym netem po kablu. Sprawd┼║ se lepiej jak ci net chodzi np w piatek ok 20 (ale nie teraz tylko np w czasie roku szkolnego i akademickiego) czyli powiedzmy w pa┼║dzierniku w jaki┼Ť pi─ůtek o 20, bo teraz s─ů wakacje i po┼éowa s─ůsiad├│w wygrzewa sade┼éko nad morzem :) zamiast siedzie─ç w domu i ogl─ůda─ç filmy online.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Postprzez sk84life » 1 lip 2016, o 06:39

Dzi─Ökuje wszystkim za odpowied┼║ :) Szuka┼éem jeszcze innych mo┼╝liwo┼Ťci z internetem ale niestety nic.... Podpisa┼éem umow─Ö z E&W w poniedzia┼éek z racji tego, ┼╝e pracuj─Ö przez internet i potrzebuj─Ö go jak najszybciej. Niestety, potwierdzaj─ů si─Ö opinie o tej firmie na t─ů chwil─Ö. Internet mia┼é by─ç uruchomiony 3 dni po podpisaniu umowy, jest pi─ůtek i internetu jak nie by┼éo, tak nie ma. Wczoraj rozmawia┼éem z monterem (bardzo mi┼éy Pan) i on poprosi┼é technicznych o ponowne pod┼é─ůczenie internetu i sprawdzenie czy dzia┼éa. Techniczny podobno by┼é, ale wida─ç za bardzo skomplikowan─ů ma prac─Ö bo nadal jest to samo. Dzisiaj zn├│w ma by─ç interwencja...ciekawe ile jeszcze wytrzymam, ┼╝eby nie rzuci─ç w nich tym modemem i podzi─Ökowa─ç za wsp├│┼éprac─Ö od razu
sk84life

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 cze 2016, o 09:04

Postprzez gustarballs1983 » 1 lip 2016, o 06:55

sk84life napisa┼é(a):Dzi─Ökuje wszystkim za odpowied┼║ :) Szuka┼éem jeszcze innych mo┼╝liwo┼Ťci z internetem ale niestety nic.... Podpisa┼éem umow─Ö z E&W w poniedzia┼éek z racji tego, ┼╝e pracuj─Ö przez internet i potrzebuj─Ö go jak najszybciej. Niestety, potwierdzaj─ů si─Ö opinie o tej firmie na t─ů chwil─Ö. Internet mia┼é by─ç uruchomiony 3 dni po podpisaniu umowy, jest pi─ůtek i internetu jak nie by┼éo, tak nie ma. Wczoraj rozmawia┼éem z monterem (bardzo mi┼éy Pan) i on poprosi┼é technicznych o ponowne pod┼é─ůczenie internetu i sprawdzenie czy dzia┼éa. Techniczny podobno by┼é, ale wida─ç za bardzo skomplikowan─ů ma prac─Ö bo nadal jest to samo. Dzisiaj zn├│w ma by─ç interwencja...ciekawe ile jeszcze wytrzymam, ┼╝eby nie rzuci─ç w nich tym modemem i podzi─Ökowa─ç za wsp├│┼éprac─Ö od razu

nie mo┼╝liwe ┼╝eby w twoim bloku by┼é monopol E&W na bank masz tam Orange (pomara┼äcza= dawne TP S.A.) chocia┼╝by od telefonu s─ů wi─Öc jak co to neta te┼╝ mog─ů poci─ůgn─ů─ç..

jak pisa┼éem wybadaj czy s─ů i zapytaj u nich o ta reklamowan─ů w tv opcj─Ö ┼Ťwiat┼éow├│d do 600Mbps jak na twoja stron─Ö osiedla to jedyna opcja na ┼Ťwiat┼éow├│d jak sadz─Ö.
gustarballs1983

Postprzez sk84life » 4 lip 2016, o 07:09

Orange niestety tutaj nie ma oferty. Mimo wszystko E&W pod┼é─ůczyli internet jak trzeba (nareszcie). P├│ki co ┼Ťmiga bardzo przyjemnie. Zobaczymy jak p├│jdzie dalej
sk84life

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 cze 2016, o 09:04

Postprzez gustarballs1983 » 4 lip 2016, o 16:13

No c├│┼╝ E&W na antenowym w pakiecie carbon najgorsze to nie jest, poza godzinami szczytu z powodzeniem da si─Ö z tego korzysta─ç..
Jak wspomina┼ée┼Ť pracujesz w domu z internetem, tak┼╝e jak mniemam robisz to poza godzinami szczytu u┼╝ytkowania.
t/j codziennie ok 18-22 i w weekendy ale poza szkolnym/studenckim okresem wakacyjnym, bo wtedy nie wszyscy siedz─ů w domach i obci─ů┼╝enie nie jest pe┼éne.
tak┼╝e p├│ki co powiniene┼Ť mie─ç "loozik" problemy mog─ů si─Ö zacz─ů─ç dopiero w okolicach wrze┼Ťnia/ pa┼║dziernika albo troch─Ö p├│┼║niej jak b─Ödzie za zimno ┼╝eby grac w pi┼ék─Ö pod blokiem to b─Öd─ů gra─ç w fif─Ö pvp po necie na iksboksach :p
gustarballs1983

Poprzednia stronaNast─Öpna strona

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u