PBO2018 - Głosowanie

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

PBO2018 - Głosowanie

Postprzez piwo_nia » 14 pa┼║ 2017, o 23:15

Zach─Öcam do oddania g┼éosu na projekt utworzenia ┼Ťcie┼╝ki rowerowej Umultowska-Po┼éabska. Proponowana ┼Ťcie┼╝ka jest szlakiem komunikacyjnym ┼é─ůcz─ůcym Morasko z Winogradami. Ze wzgl─Ödu na szerokie, niezagospodarowane pasy zieleni wzd┼éu┼╝ ulic Umultowskiej i Po┼éabskiej, mo┼╝liwe jest wytyczenie jej bez zmniejszania przestrzeni dla samochod├│w.
Wi─Öcej o projekcie mo┼╝na przeczyta─ç tutaj: http://bit.ly/2g9uzlt
Strona do głosowania: https://pbo2018.um.poznan.pl/i/pbo-2018/voting
Głosować można do 30.10.2017
Projekt og├│lnomiejski nr 2
piwo_nia

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 pa┼║ 2017, o 23:08
Nr bloku: 19

Re: PBO2018 - Głosowanie

Postprzez gustarballs1983 » 17 pa┼║ 2017, o 08:34

Ten pas zieleni jest tam pozostawiony w jakim┼Ť celu a nie po to ┼╝eby sobie by┼é i ┼╝eby budowa─ç na nim autostrady dla rower├│w.
W planach zagospodarowania miasta ju┼╝ od lat 70 tych jest wyra┼║nie zaznaczone ┼╝e ma tam przebiega─ç droga dwujezdniowa dwupasmowa tylko miastu ci─ůgle brakuje kasy na ta inwestycj─Ö.

Swoja drog─ů niejednokrotnie pod lasem mnie ju┼╝ rowerzysta potr─ůci┼é! (jad─ů na z┼éamanie karku, i nawet ze spokojem na spacer wyj┼Ť─ç nie mo┼╝na) Absolutnie nie mam zamiaru przechodzi─ç przez dwie autostrady pe┼éne ┼Ťwir├│w na k├│┼ékach: jedn─ů dla samochod├│w drug─ů dla rower├│w. Chc─ů je┼║dzi─ç na rowerach prosz─Ö bardzo ale wzd┼éu┼╝ PST tam jest dla nich przewidziana trasa.

Jestem absolutnie przeciwny.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u