Wielkie Grillowanie 2017

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Wielkie Grillowanie 2017

Postprzez Rob » 9 maja 2017, o 16:02

Witam,
Mam ju┼╝ zapewnienie, i┼╝ na Batorego pojawi si─Ö wi─Öcej patroli policji. Nie tylko (jak ostatnio) przy Fresh Markecie.
Oby prze┼éo┼╝y┼éo si─Ö to na mniej chlaczy alkoholu na ┼éawkach, brak zaszczanych zakamark├│w i wej┼Ť─ç do klatek schodowych.

Szczeg├│lnie irytuj─ůce jest darcie ryja pod blokami po 22. W razie czego - ┼Ťmia┼éo dzwo┼äcie na policj─Ö!
Ostatnio edytowano 9 maja 2017, o 21:14 przez Rob, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42
Nr bloku: 80

Re: Wielkie Grillowanie 2017

Postprzez Elvira29 » 9 maja 2017, o 19:32

Studenckie byd┼éo jak zawsze my┼Ťli, ┼╝e jest bezkarne. Do mandatu! :)
Elvira29

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2014, o 20:04

Postprzez Vagatan » 10 maja 2017, o 16:29

Na szcz─Ö┼Ťcie pogoda sprzyja spokojowi na osiedlu.
Vagatan

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lut 2014, o 09:41
Nr bloku: 79

Postprzez Rob » 10 maja 2017, o 19:18

Dok┼éadnie. Oby tak by┼éo do pi─ůtku.
Niedawno widziałem z balkonu patrol policji konnej. To mnie uspokaja :)
Rob

Postprzez andy » 10 maja 2017, o 20:07

Piesze patrole te┼╝ chodz─ů wzd┼éu┼╝ lasu.
Nie piszcie o studenckim bydle, bo nie każdy student to bydło a nie każde bydło, które tu przyjdzie jest studentem.
andy

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 13:18
Nr bloku: 41

Postprzez Rob » 16 maja 2017, o 21:28

Statystyki, pozwalaj─ů mi si─Ö zgodzi─ç jedynie z 2 cz─Ö┼Ťci─ů Twojej tezy (a propos byd┼éa)...

Generalnie by┼éo spokojniej, ni┼╝ w zesz┼éym roku. Drugi dzie┼ä by┼é liczniejszy, z uwagi na wy┼╝sz─ů temperatur─Ö.
Policja mog┼éa to przewidzie─ç i zwi─Ökszy─ç liczb─Ö patroli. Tymczasem radiow├│z sta┼é jedynie przy bloku 79. Podszed┼éem i zasugerowa┼éem wi─Öksz─ů aktywno┼Ť─ç. Pomog┼éo.
Kompletnie nie był zabezpieczony Fresh Market. A tam była największa maniana. To samo Żabka.

Mój blok uratował fakt, że sklep Groszek (nareszcie!) zbankrutował. Ale i tak sporadyczne drinkowanie na ławeczkach było.
Rob

Postprzez gustarballs1983 » 17 maja 2017, o 14:35

wiejskie imprezy jak na blok ekipie...

https://www.youtube.com/watch?v=YrfRok3EcA8

Mo┼╝e i jestem nudny z tym teledyskiem ale jako┼Ť jeszcze nikt nie doceni┼é kunsztu artysty:D
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez Magdalena » 21 maja 2017, o 16:16

Panie Rob, podziwiam Pa┼äskie zaci─Öcie i zaanga┼╝owanie w walk─Ö z imprezowiczami. Dziwi mnie jedynie fakt, i┼╝ mieszka Pan na osiedlu, kt├│re w g┼é├│wnej mierze jest zamieszkane przez student├│w z uwagi na blisko┼Ť─ç do kampusu. Po Pa┼äskich wypowiedziach s─ůdz─Ö, i┼╝ jest Pan cz┼éowiekiem ┼Ťwiadomym swoich praw, co jeszcze mocnej wprawia mnie w zastanowienie, czy nie by┼é Pan ┼Ťwiadomy kupuj─ůc tutaj mieszkanie, ┼╝e na kampusie odbywaj─ů si─Ö studenckie imprezy masowe. Jestem r├│wnie┼╝ pod wra┼╝eniem osoby tak uparcie d─ů┼╝─ůcej do celu... Przyzna Pan, ┼╝e raczej niewielu ludzi skusi┼éoby si─Ö na wyj┼Ťcie z domu tylko po to, aby sprawdzi─ç ile patroli policji pilnuje imprezy. Z perspektywy studentki (nie byd┼éa, studentki 5 roku, kt├│ra pracuje i nie urz─ůdza imprez w domu) chcia┼éabym jednak wyprowadzi─ç Pana z b┼é─Ödu i u┼Ťwiadomi─ç, i┼╝ patrole policji by┼éy nie tylko przy bloku 79. Piesze patrole ca┼éy czas monitorowa┼éy wszystkie mo┼╝liwe wej┼Ťcia na teren Grillowania oraz obszar naszego osiedla (g┼é├│wnie przy sklepach ┼╗abka, Fresh).
Moja wypowied┼║ nie ma na celu wchodzenie z Pa┼ästwem w g┼é─Öbsze dyskusje, chcia┼éabym jedynie zauwa┼╝y─ç pewien fakt: jaki┼Ť czas temu za┼éo┼╝y┼éam tutaj konto i utworzy┼éam w─ůtek dotycz─ůcy przemocy domowej, kt├│ry odczyta┼éo ponad 230 os├│b. Odpowiedzi: 0. Przegl─ůdaj─ůc forum da si─Ö bezsprzecznie zauwa┼╝y─ç, i┼╝ wypowiadaj─ů si─Ö Pa┼ästwo we wszystkich tematach o zak┼é├│caniu ciszy nocnej, bydle studenckim, imprezach itp., nawet je┼Ťli nie dotycz─ů Pa┼ästwa blok├│w. W przypadku prawdziwego problemu ju┼╝ nikt nie pokusi┼é si─Ö o odpowied┼║, rad─Ö, spos├│b na za┼éatwienie problemu (na student├│w macie Pa┼ästwo ich tak wiele). ┼╗ycz─Ö wszystkim wi─Öcej rozs─ůdku i zajmowania si─Ö naprawd─Ö istotnymi sprawami.
Magdalena

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 kwi 2017, o 14:46
Nr bloku: 41

Postprzez Rob » 21 maja 2017, o 20:45

Panie Rob, podziwiam Pańskie zacięcie i zaangażowanie w walkę z imprezowiczami.

Dzi─Öki, cho─ç nie robi─Ö tego dla poklasku!
Gdy si─Ö powiedzia┼éo "A", trzeba powiedzie─ç "B", "C" itd... Narzeka wielu, dzia┼éa niewielka garstka. Ale liczba zwolennik├│w ro┼Ťnie i to nie tylko aktywnych na tym forum.

Dziwi mnie jedynie fakt, i┼╝ mieszka Pan na osiedlu, kt├│re w g┼é├│wnej mierze jest zamieszkane przez student├│w z uwagi na blisko┼Ť─ç do kampusu.

Sam si─Ö sobie dziwi─Ö ;)
Chcia┼éem tylko zauwa┼╝y─ç, ┼╝e prawo jest tak samo respektowane w samotnym domku w ┼Ťrodku lasu, jak i na Batorego.

czy nie by┼é Pan ┼Ťwiadomy kupuj─ůc tutaj mieszkanie, ┼╝e na kampusie odbywaj─ů si─Ö studenckie imprezy masowe.

Mieszkałem parę lat temu w bloku 34. Nie przewidziałem, że w obecnym rewirze - będzie taki jubel.
Imprezy masowe da si─Ö prze┼╝y─ç. Nie jest ich za wiele. Gorzej z dom├│wkami, ale te leczymy mandatami :)

Jestem r├│wnie┼╝ pod wra┼╝eniem osoby tak uparcie d─ů┼╝─ůcej do celu...

To moja cecha na ka┼╝dym poletku. I prywatnie i zawodowo.
Uwa┼╝am, ┼╝e siedz─ůc z pilotem w r─Öku - nie zmienimy NICZEGO. Jako studentka, pewnie i Pani ma podobne podej┼Ťcie.

Przyzna Pan, ┼╝e raczej niewielu ludzi skusi┼éoby si─Ö na wyj┼Ťcie z domu tylko po to, aby sprawdzi─ç ile patroli policji pilnuje imprezy.

Nie jest to argument, kt├│ry zmieni moje dotychczasowe przyzwyczajenia.
Gdy w kuchni usłyszy Pani hałas tłuczonego szkła, zapewne idzie Pani sprawdzić co też było tego powodem...

Piesze patrole ca┼éy czas monitorowa┼éy wszystkie mo┼╝liwe wej┼Ťcia na teren Grillowania oraz obszar naszego osiedla (g┼é├│wnie przy sklepach ┼╗abka, Fresh).

Nie przeczę. Uważam jednak, że w drugi dzień imprezy owych patroli było stanowczo za mało.

Przegl─ůdaj─ůc forum da si─Ö bezsprzecznie zauwa┼╝y─ç, i┼╝ wypowiadaj─ů si─Ö Pa┼ästwo we wszystkich tematach o zak┼é├│caniu ciszy nocnej, bydle studenckim, imprezach itp.

Wida─ç, jest to zdecydowanie najwi─Ökszy problem tego osiedla.
Nazewnictwo wynika ze statystyk. Gdy 90% student├│w zachowuje si─Ö w taki spos├│b, poszkodowani okre┼Ťlaj─ů to "po imieniu".
Nie ka┼╝dy kibic, robi na stadionie zamieszanie. A jednak opinia publiczna, wrzuca ich do jednego worka.

┼╗ycz─Ö wszystkim wi─Öcej rozs─ůdku i zajmowania si─Ö naprawd─Ö istotnymi sprawami.

Gdy b─Ödzie mia┼éa Pani dziecko, kt├│re obudzi (kilka razy w nocy) "studencka bra─ç" imprezuj─ůca za ┼Ťcian─ů - mo┼╝emy wr├│ci─ç do tej rozmowy.
P├│ki co, jest to pusta dyskusja o czym┼Ť, o czym nie ma Pani zielonego poj─Öcia...
Rob

Postprzez Elvira29 » 22 maja 2017, o 19:14

Magdalena napisa┼é(a):Piesze patrole ca┼éy czas monitorowa┼éy wszystkie mo┼╝liwe wej┼Ťcia na teren Grillowania oraz obszar naszego osiedla (g┼é├│wnie przy sklepach ┼╗abka, Fresh)

Najdziwniejsze, ┼╝e przechodzi┼éam tamt─Ödy kilka razy i nie by┼éo ani jednego patrolu. To samo w pozosta┼éej cz─Ö┼Ťci osiedla.
Na ławeczkach ronda przy bloku 80, pijaństwo na całego!
Elvira29

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2014, o 20:04

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u