Pewien warzywniak w bloku 15

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Pewien warzywniak w bloku 15

Postprzez Ja55 » 10 sty 2017, o 21:07

Witajcie czasem bywam w warzywniaku na naszym osiedlu i mam wra┼╝enie ┼╝e Panie,kt├│re tam pracuj─ů nie pasuj─ů tam,cz─Östo si─Ö zmieniaj─ů,nie s─ů zabardzo pracowite,a przede wszystkim niemi┼ée dla klient├│w ostatnio Pani mi powiedzia┼éa,┼╝e jak mi nie pasuje towar to ┼╝ebym posz┼éa do marketu.To przykre przez takie s┼éowa w┼éa┼Ťnie traci si─Ö klient├│w.Zwr├│ci┼éam tylko delikatnie Pani uwag─Ö na panuj─ůcy ba┼éagan,kt├│ry jest niedopuszczalny .Owszem maj─ů tam wysokie ceny ok.ale jako┼Ť─ç powinna mie─ç swoj─ů cen─Ö cz─Östo widywa┼éam zepsute,nie┼Ťwie┼╝e warzywa oraz owoce.Mi┼éo by by┼éo gdyby atmosfera i towar by┼éy troch─Ö lepsze.Moi znajomi r├│wnie┼╝ zgadzaj─ů si─Ö z moj─ů opini─ů.Raczej ju┼╝ nie przyjd─Ö na ponowne zakupy.W okolicy ci─Ö┼╝ko dosta─ç co┼Ť naprawd─Ö godnego polecenia.
Ja55

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sty 2017, o 17:27
Nr bloku: 17

Re: Pewien warzywniak w bloku 15

Postprzez andy » 10 sty 2017, o 21:12

Widz─ůc tytu┼é tego w─ůtku my┼Ťla┼éem, ┼╝e kryptoreklama :)
Po warzywa i owoce lepiej chyba i┼Ť─ç na rynek.
andy

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 13:18
Nr bloku: 41

Postprzez Ja55 » 10 sty 2017, o 21:23

Ma Pan/i racj─Ö.Wi─Öc jaki rynek Pan/i poleca?Najbli┼╝ej jest na os.Sobieskiego.Maj─ů tam dosy─ç ┼Ťwie┼╝y towar.By┼éam tam kilka razy,ale dosy─ç dawno.
Ja55

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sty 2017, o 17:27
Nr bloku: 17

Postprzez andy » 29 sty 2017, o 17:07

Na Sobieskiego rynku nie znam. Du┼╝y wyb├│r jest np. na Rynku Je┼╝yckim.
andy

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 13:18
Nr bloku: 41

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u