EAST&WEST problemy z połączeniem...

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

EAST&WEST problemy z połączeniem...

Post autor: gustarballs1983 » 25 paź 2016, o 18:15

witam jak w temacie..
Dziś w E&W cały dzień nie działa dostawca wyszukiwania google.pl (google.com też bo przekierowuje na google.pl) serwis maps.google.com też nie działa

internet chodzi ale za pomocą innych dostawców wyszukiwania takich jak np. "Duck duck go". na gmaila mogę się zalogować jedynie wchodząc w bezpośredni link z duck duck go ( bo serwis jest w domenie accounts.google.com)
Sadzę że transfery się firmie E&W pokończyły. bo np na UAM na morasku w firmie Orange wszystko śmiga jak należy, więc nie jest to wina samego google'a jak zapewniał mnie pan z E&W.
Proste wystarczy dać sporej ilości gimby wysokie prędkości transferu i brak limitu danych, to gimby już skutecznie załatwią limit jaki nakładają na operatorów dostawcy usług (bo operatorzy nadal płacą za ilość danych dostawcom netu) w tym miesiącu pewno gimba ostro przysiedziała na yt i torrentach bo wiadomo szybko się ciemno robi i na dodatek non stop leje więc nie ma sensu pić piwa pod klatką ani na miacho wychodzić więc siedzą po domach i zasysają ile wlezie.. więc żeby ograniczyć straty na dodatkowym transferze E&W przyblokowało pewno domenę google.pl do końca okresu rozliczeniowego (tj. zapewne do końca miesiąca).

tylko szkoda że bez googla to jak bez ręki :(

Jak ktoś ma dziś podobne problemy to piszcie...
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

ODPOWIEDZ