EAST&WEST problemy z po┼é─ůczeniem...

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

EAST&WEST problemy z po┼é─ůczeniem...

Postprzez gustarballs1983 » 25 pa┼║ 2016, o 16:15

witam jak w temacie..
Dzi┼Ť w E&W ca┼éy dzie┼ä nie dzia┼éa dostawca wyszukiwania google.pl (google.com te┼╝ bo przekierowuje na google.pl) serwis maps.google.com te┼╝ nie dzia┼éa

internet chodzi ale za pomoc─ů innych dostawc├│w wyszukiwania takich jak np. "Duck duck go". na gmaila mog─Ö si─Ö zalogowa─ç jedynie wchodz─ůc w bezpo┼Ťredni link z duck duck go ( bo serwis jest w domenie accounts.google.com)
Sadz─Ö ┼╝e transfery si─Ö firmie E&W poko┼äczy┼éy. bo np na UAM na morasku w firmie Orange wszystko ┼Ťmiga jak nale┼╝y, wi─Öc nie jest to wina samego google'a jak zapewnia┼é mnie pan z E&W.
Proste wystarczy da─ç sporej ilo┼Ťci gimby wysokie pr─Ödko┼Ťci transferu i brak limitu danych, to gimby ju┼╝ skutecznie za┼éatwi─ů limit jaki nak┼éadaj─ů na operator├│w dostawcy us┼éug (bo operatorzy nadal p┼éac─ů za ilo┼Ť─ç danych dostawcom netu) w tym miesi─ůcu pewno gimba ostro przysiedzia┼éa na yt i torrentach bo wiadomo szybko si─Ö ciemno robi i na dodatek non stop leje wi─Öc nie ma sensu pi─ç piwa pod klatk─ů ani na miacho wychodzi─ç wi─Öc siedz─ů po domach i zasysaj─ů ile wlezie.. wi─Öc ┼╝eby ograniczy─ç straty na dodatkowym transferze E&W przyblokowa┼éo pewno domen─Ö google.pl do ko┼äca okresu rozliczeniowego (tj. zapewne do ko┼äca miesi─ůca).

tylko szkoda ┼╝e bez googla to jak bez r─Öki :(

Jak kto┼Ť ma dzi┼Ť podobne problemy to piszcie...
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u