Wielkie grillowanie 11-12.05

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Wielkie grillowanie 11-12.05

Postprzez Elvira29 » 26 kwi 2016, o 04:51

Pewnie wiecie:
http://epoznan.pl/news-news-66422-Wielkie_Grillowanie_UAM_wraca_na_Morasko

I zapewne wzorem z lat ubieg┼éych, zn├│w czekaj─ů nas zaszczane klatki schodowe, chlanie pod oknami i zak┼é├│canie ciszy nocnej.

Dlatego warto ju┼╝ dzi┼Ť zasugerowa─ç policji i dzielnicowemu, aby wzmocnili osiedle nocnymi patrolami.
Przypominam zatem:
http://batorego.net/viewtopic.php?f=11&t=11

Ja już dzwoniłam. Proszę o to również innych mieszkańców.
Elvira29

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2014, o 20:04
Nr bloku: 80

Re: Wielkie grillowanie 11-12.05

Postprzez Rob » 26 kwi 2016, o 19:36

Słuszna uwaga!
Im więcej maili od mieszkańców wpadnie, tym lepiej.

http://www.poznan.pl/mim/main/komisariaty,poi,1170,40/komisariat-policji-poznan-polnoc,27161.html
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42

Postprzez Elvira29 » 12 maja 2016, o 20:34

Pogoda, jak i wczorajsza perfekcyjna akcja z policj─ů przed ODIDO (Batorego 80), skutecznie odstraszy┼éa studenckie byd┼éo. Mi┼éo by┼éo patrze─ç, jak na naszych oczach sypa┼éy si─Ö mandaty za chlanie piwska przed sklepem i darcie t─Öpego ryja pod naszymi oknami! Wystarczy┼éo podej┼Ť─ç do funkcjonariuszy przy Freshu i zasugerowa─ç, aby wzmocnili wn─Ötrze Batorego. Po chwili przed ODIDO, podjecha┼éy 3 radiowozy :)
Elvira29

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2014, o 20:04

Postprzez Vagatan » 13 maja 2016, o 11:52

Nie wiem sk─ůd to upodobanie student├│w do darcia mordy. Co┼Ť z tymi lud┼║mi jest nie tak? Czasami mam wra┼╝enie, ┼╝e to towarzystwo niczym nie r├│┼╝ni si─Ö od pospolitego dresiarstwa.

Mimo wszystko chyba tegoroczne grillowanie nie da┼éo mieszka┼äcom tak w ko┼Ť─ç jak dwa lata temu.
Vagatan

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lut 2014, o 09:41
Nr bloku: 79

Postprzez Rob » 13 maja 2016, o 19:37

Z nimi od zawsze by┼éo nie tak. Dlatego najlepiej rozmawia─ç z nimi poprzez policj─Ö. Jak portfel zaboli - wyci─ůgaj─ů wnioski!
Czy 2 lata temu było gorzej? Chlanie, darcie ryja pod blokiem, słownictwo rodem z rynsztoka - było zawsze.

Sporo jest w tym wszystkim winy w┼éa┼Ťcicieli sklep├│w. Ja rozumiem, ┼╝e ka┼╝dy chce zarobi─ç. Prawda jest jednak taka, ┼╝e oni zarobi─ů - a mieszka┼äcy maj─ů jubel pod oknami. Dopiero interwencja policji przed ODIDO rozwi─ůza┼éa problem. Przyznam, ┼╝e tak szybkiej akcji nie widzia┼éem od lat.

Nie bardzo rozumiem tych "s┼éu┼╝b porz─ůdkowych" organizatora. Snuli si─Ö po osiedlu i nie reagowali na nic. Tak, jakby studencin nie obowi─ůzywa┼é zakaz spo┼╝ywania alkoholu w miejscach publicznych!
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u